Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czegoś tu nie rozumiem ; patrze na sobotnia ramówke c+ , a tu na głównym canalu godz. 20.40 premiera filmowa : Mecz Genoa C.F.C. - Inter Mediolan , to od czego są dwa kanały sportowe ? chciałoby sie obejrzeć jakis dobry film , sobota to dzien kiedy mam wzglednie na to czas a tu taka kicha , ze juz nie wspomne o kolejnych premierach 'Drzazg' bo zdaje mi sie , ze widzialem to ostatnio razy kilka jako premiere ,w dodatku , co sie dzieje z dzienną ramówka c+ ?, od dłuższego czasu leci wzglednie to samo dzien w dzien , czyzby c+ brakowało filmów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Canal+ Sport leci w tym czasie GP Polski, a na Canal+ S2 Real Madryt - Real Valladolid, poza tym koncesja ich zobowiązuje do transmisji sportowych na głównej antenie, więc co jakiś czas muszą puścić jakiś mecz na Canal+. Ilość premier filmowych się nie zmieniła, chociaż mają jakiś dziwny system powtórek np. po awarii Philipsa PVR czekam na powtórkę Mumii na C+ Film HD i wygląda na to, że poczekam sobie jeszcze do listopada, a takiego Jadowitego wroga, którego pewnie nikt nie ogląda powtarzają cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo_Canal_.pngPoniedziałek (2009-10-19)

21:00 Premiera - Smoking - komedia, USA 2002

Reż. Kevin Donovan

Wyk. Jackie Chan jako Jimmy Tong, Jennifer Love Hewitt.

Ja rozumiem, że można pokazać enty raz film a nawet trzeba. Z tym, że dlaczego nadużywa się słowa "premiera"

Film ten emitowany był już wszędzie - no prawie wszędzie - nawet w TVP!

Czy z Cyfrą+ jest już tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem dlaczego, ale nikt jeszcze nie napisał o nowej oprawie Canal+ http://www.canalplus.pl/oprawagraficzna/ Udało mi się znaleźć namiastkę tego, co najprawdopodobniej nas czeka: http://www.canalplus.pl/film/zwiastuny , zwiastun Hotel Sahara. Można po tym wywnioskować, że zostanie ona wprowadzona w drugiej połowie listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje spostrzegawczości WebMat(Hotel Sahara), logotypy będą bardzo przyjazne dla TV plazmowych,bardzo transparentne, nie będą się mocno rzucać w oczy i rozpraszać widzów. W połowie listopada będa już na naszych ekranach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo_Canal_.pngPoniedziałek (2009-10-19)
21:00 Premiera - Smoking - komedia, USA 2002

Reż. Kevin Donovan

Wyk. Jackie Chan jako Jimmy Tong, Jennifer Love Hewitt.

Ja rozumiem, że można pokazać enty raz film a nawet trzeba. Z tym, że dlaczego nadużywa się słowa "premiera"

Film ten emitowany był już wszędzie - no prawie wszędzie - nawet w TVP!

Czy z Cyfrą+ jest już tak źle...

 

Skoro na nFilm premierą może być Rocky :? to czemu Canal+ ma się wyróżniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...