Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie ma sensu dyskusja nad tym bo to się na pewno nie zmieni. Czy lepiej w paczce czy nie to zależy od punktu siedzenia, co osoba to inne zdanie. Zawsze możecie sobie tłumaczyć: fani sportu: "mam dwa za[beep]iste programy sportowe a do tego jeszcze w bonusie dwa filmowe :jupi:" i fan filmów analogicznie w drugą stronę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Seriale - to nowy kanał, który bym widział w paczce kanałów C+. Przerzucić tam wszystkie seriale z anteny głównej C+ i dodać kilka nowych, najlepiej hitowych produkcji i to tak szybko jak tylko się da po premierze w krajach macierzystych. Nie muszę wspominać o formacie 16/9 i możliwości wyboru napisów zamiast lektora. To byłby taki dużo lepszy i bogatszy o inne wytwórnie FoxLife. Ale to chyba marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Niemniej jednak niektórzy mieli rację i część filmów z Gutka i KinaŚwiat będzie na Nfilmach. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Admina forum Canal+.

Nic takiego nie wynika. Nigdy nie było tak, że wszystkie filmy z KS czyz Gutka leciały w C+. To zalezy czy dystrybotor ma też prawa TV do danego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum napisano "Na pewno nie będzie: Kochaj i tańcz, The Hitcher, Harry Potter, Inland Empire, Eastern Promises, Spirit - Duch Miasta, Dochodzenie, Bobby, Transformers: Zemsta upadłych, The Bubble, Astropia, Koń wodny - legenda głębin, Historia Kopciuszka, Kopciuszek - Roztańczona Historia, Hannah Montana, Obywatel Milk, Tajne przez poufne, Underworld: Bunt Lykanów, Terminator: Ocalenie, Złodzieje, Piątek 13-go, Senność, Transporter 3, Paragraf 78, Anioły i Demony, Nasza klasa, Spacer, Moskwa, Masahista, Szczęśliwe zakończenia, The Great Debaters, Sztuka płakania, Mój nauczyciel, Dziennik nimfomanki." a gdzie te filmy będą w HBO czy w N Film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kochaj i tańcz", "Spirit-Duch miasta", "Transformers....", "Piątek 13-tego", "Transporter 3" będą na nfilmach. "Obywatel Milk", "Tajne przez poufne", "Harry Potter", "Underworld: Bunt Lykanów", "Terminator: Ocalenie", "Anioły i Demony" na HBO. Reszta tytułów pewnie rozłoży się pomiędzy nfilmy.

 

Czy tendencja do częstszych emisji filmów z Best Film w HBO jest stała ? Chodzi mi o to czy produkcji stamtąd np. "Horseman" nie ujrzymy już na C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu wygląda sytuacja z tymi filmami z SPI i ITI ? Jedne z nich są na C+, drugie nie. Na forum Nki jest wielkie przekonanie, że oprócz wyrwanych zeszłorocznych wytwórni, nfilmy mają podpisane umowy z mniejszymi dystrybutorami. Cały czas jesteśmy przekonywani, że wszystko jest pod kontrolą i C+ już nic nie utraci, ale powoli tracę nadzieję. "Transporter 3" tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w Polsce Dystrybutorem Transportera 3 jest SPI z którym współpracuje Canal+ to dlaczego będzie w NFilm?

 

Jak już pisałem, nie na wszystkie filmy dystrybutorzy mają prawa na TV. producentem Transpontera 3 jest Europa Corp.

 

@Verse, nka napewno ma jakieś mniejsze wytwórnie, tylko źe np. taki Monolith się do nich nie zalicza, bo on dostarcza rocznie więcej filmów niż Paramount i Dreamworks razem wzięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam tego dosyć, miałem C+ i HBO a filmy z dreamworks i Paramount miałem z VOD Cyfry+, a z MGM z wypozyczalni a teraz zgłupiałem całkowicie, nie wiadomo co brać z wypozyczalni a na co czekac w TV, bo płacić za coś z wypozyczalni a potem mieć to w TV to bezsens. Teraz na to nie ma juz mądrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z coraz większą niecierpliwością czekam na 2 września i na konferencję N-ki, a lista filmów które pojawią się na NFilm jest coraz dłuzsza. Teraz trzeba miec 2 platformy zeby wszystko poogladać, albo korzystać z wypozyczalni.

 

Gdzie ty masz jakąkolwiek liste filmów, które będą na nFilmach? Narazie wiadomo o Paramount, Dreamworks i MGM. O reszcie (jeśli bedzie) dowiemy się w najbliższych tygodniach /miesiącach.

 

@Verse, Filmów z Best Filmu na C+ praktycznie nie ma, są na HBO. Co do KŚ to dopóki nie będzie informacji, że podpisali umowe z kim innym, należy domniemywać, że mają umowe z C+. Identyczna sytuacja jest z innymi dystrybutorami. Tu nic się nie zmieniło. Piotr, nie panikuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...