Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
takie samo jak inne z napisem C+Sport 3 przeciez kazde ma napis w bialym kolorze

a kolor loga? Bo c+ sport ma niebieskie, c+ sport 2 zielone a c+ sport3???

"taka nasza nowa antena sportowa", jak to dukał Smokowski, ma czerwone tło loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś obiło mi się o uszy że jeśli chodzi o francuski canal to wygrał on przetarg na 2010/2011 i 2011/2012 natomiast jeśli chodzi o polski to chyba jeszcze przetargu nie rozstrzygnięto może ktos to potwierdzić sam jestem ciekaw

Zgadza sie, we Francji przetarg na serie A juz jest roztrzygniety bylo o tym glosno juz w grudniu 2009 roku i tamtejszy canal+ nabyl prawa do 2012 roku, natomiast w Polsce jeszcze nic nie wiadomo kto bedzie pokazywal przez najblizsze sezony serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem głupota potrafi przerosnąć człowieka. Ty czarny1 jesteś tego przykładem.

 

Bo co? Bo ma inne zdanie to znaczy, że jest głupi?

Ja nie rozumiem czemu wy tak na nich wsiedliście? Zluzujcie trochę.

 

Dla mnie mecz bez komentarza traci na atrakcyjności mniej więcej połowę i raczej niechętnie bym taki mecz oglądał i całkowicie rozumiem niezadowolenie niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze traci na atrakcyjnosci. Ja rozumiem ze jest zaloba ale nasze samobiczowanie sie tym ludziom ani ich rodzinom nic nie da. Nalezy oddac czesc i hołd ale potem trzeba isc dalej. Komentatorzy mogliby powstrzymywac sie poprostu od wybuchow radosci po bramkach i byloby dobrze. Albo mogliby na drugiej sciezce dac komentarz i kto chce ten niech oglada z komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem od mojej bliskiej mi osoby wiadomość. A w niej między innymi - chyba mi wybaczy za ujawnienie części prywatnej korespondencji - oto taki cytat:

No i siedmiodniowa żałoba. Przy takiej tragedii, gdy ginie Prezydent kraju, żałoba powinna być 10-dniowa lub 2 tygodniowa.

A teraz czytam relacje i komentarze na stronach amerykańskich. Sympatyczne i pełne współczucia.

Podaję to pod rozwagę wszystkim abonentowym "chytrusom"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komentarz podnosi znacznie jakość przekazu meczu, szczególnie gdy robią go fachowcy tak jak to ma miejsce w c+. Przykład złego komentarza który czasami przeszkadza w oglądaniu meczu to n w lidze mistrzów. Dlatego nawet hiszpański komentarz byłby lepszy niż żaden. C+ nie jest telewizją publiczną i nie ma misji. Polacy to jak przegna to już ostro.

Mimo wszystko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz mecz czy słuchasz komentarza? Skoro jesteś fanem piłki i znasz się na tym sporcie to facet gadający o tym co dzieje się na bosiku nie będzie Ci raczej do niczego potrzebny. Eurosport też jest pozbawiony komentarza.

Są prawdziwi fani, dla których nie ma znaczenia jakość obrazu czy też brak komentarza. Są też jednak 'fani' :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest żałoba a kara

Niech całkiem wszystko wyłączą, telewizję, internet i telefon, na koniec prąd wodę i słońce i tak przez 7 dni

 

 

Edit

Po zatem nie tylko w TV przesadzają. Chciałem przed chwilą zrobić zakupy na obiad bo będę miał niezapowiedzianych teściów i jak pojechałem do miasta (miasto ok. 15tyś mieszkańców) to się okazało że żaden sklep nie jest czynny. Co jedynie Orlen jeden ale na nim dziś tylko paliwo sprzedają nawet fajek się nie kupi. Jak za komuny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co? Bo ma inne zdanie to znaczy, że jest głupi?

Ja nie rozumiem czemu wy tak na nich wsiedliście? Zluzujcie trochę.

 

Dla mnie mecz bez komentarza traci na atrakcyjności mniej więcej połowę i raczej niechętnie bym taki mecz oglądał i całkowicie rozumiem niezadowolenie niektórych.

 

Mi nie chodziło o stwierdzenie o komentarzu. Można mieć inne zdanie a ja popieram C+. Jak mógłby wyglądać komentarz to takiego meczu. Co może komentator miał krzyczć jak wpadnie bramka i podniecać się technicznymi zagrywkami? Chyba nie na czasie coś takiego.

Chodziło mi o stwierdzenie o abonamencie. Zamienić taką tragedię na pare złotówek. Równie dobrze można napisać ża ja płacę z podatków na Prezydenta, Armię, IPN, NBP, naukowców i historyków więc nie mają prawa zginąć w katastrofie lotniczej. Mają żyć i robić to za co im się płaci. To chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...