Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Psują się jak każdy sprzęt . Ale w poniedziałek nagle wszystkim się popsuł ? Trochę to dziwne , pewnie coś namieszali , sami o tym piszą .https://pl.canalplus.com/pomoc/problem-z-turbobox 

Tylko że te w punktach wymieniają , a o mydelniczkach cisza 

Edytowane przez jacek1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godzinę temu byłem w APS-ie w Opolu w sprawie wieszającego się ITI 2851S, pani w APS-ie mi zalecała obserwować sytuację po ponownym podłączeniu dekodera do gniazdka, spytałem się też o możliwość wymiany dekodera, dostałem odpowiedź, że nie mogę wymienić dekodera, ponieważ jestem właścicielem dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim przesłaniem nowego dekodera? Niby były juz takie przypadki ale to chyba było podpisane zobowiązanie a nie prepaid. Tv jak się zepsuje to też będziesz chciał wymiany na nowy od sklepu? Jesteś właścicielem dekodera i nikt go nie będzie wymieniał czy go reperował na swój koszt. No chyba że jest jeszcze na gwarancji to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

zalecała obserwować sytuację po ponownym podłączeniu dekodera do gniazdka,

Specjalistka! 

1 godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

piszę list do C+ w związku z przesłaniem nowego dekodera.

Że co???? 

Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

gwarancja minęła już miesiąc temu

To na co liczysz? Co ma wg ciebie zrobić teraz C+? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czwartek zrobiłem twardy reset mojego ITI 2851S, nadal problem z muleniem występuje.
Z moim było to samo od kilku dni. Nie reagował na pilota lub z opóźnieniem. Reset twardy nie pomógł. Dziś wymieniłem w punkcie na taki sam i śmiga.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

będę obserwował sytuację po podłączeniu dekodera do gniazdka

Po ponownym podłączeniu dekodera do gniazdka, dekoder już tak nie muli, jednak zauważyłem jedną rzecz, mianowicie gdy przycisnę na pilocie przycisk "OK", to dekoder na 5-10 sekund się przycina, po czym działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...