Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



Czy ktoś może ma wiedzę na temat Apple TV+ na Android? 
Czytałem gdzieś, że została udostępniona wersja na Android TV.


Apple TV+ jest na przestawkach: Mi Box S, Play Now Box TV. Mam zainstalowaną apke na tych urządzeniach.

Na Smartfonie nie ma apki.

Można oglądać z wersji przeglądarkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, swordfish napisał:

Nawet treści dziecięce? Jak się ma sprawa z "Fraglersami", z "Charlie Brown" i z "Sekretem wilczej gromady"?

Na treściach dziecięcych jest dubbing , tylko już nie pamiętam na czym dokładnie , ale z tego co kojarzę , córka oglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy promocja dotyczy nowych kont. Ja jak korzystałem z promki na PS5( pół roku za 0 zł)  mogłem wykorzystać już istniejące konto.

3 miesiące gratis daje ci możliwa korzystania na dowolnych urządzeniach,  gdzie tylko jest apka Apple TV+.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie odnośnie utworzenia Apple Id bo nie mam, nigdy nie korzystałem z Apple tv+. Tam piszę, że trzeba podać nr telefonu na który będą przychodzić  Sms-y z potwierdzeniem mojej tożsamości i że mogą być naliczane opłaty za sms lub transmisję danych. Więc jak będę chciał się zalogować na inne urządzenie to dostanę płatnego sms-a czy bezpłatnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem konto rok temu czy jakoś tak , to u mnie zarządzanie kontem było po polsku

Urządzenia :

  • PS5
  • Xbox Series S
  • Play Now BOX TV
  • Mi Box S
26 minut temu, Wodzu napisał:

Jeszcze pytanie odnośnie utworzenia Apple Id bo nie mam, nigdy nie korzystałem z Apple tv+.

Tym samym Apple ID możesz również zarejestrować się do Apple Music. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując. Zakładam konto na Tv LG u siostry Tworzę ID Apple i mam dostęp bezpłatny na 3 miesiące, następnie wracam do siebie i loguje sie na moim tv tym ID, które założyłem u siostry i ja na moim tv Sony i siostra na swoim LG mamy 3 miesiące gratis a później mogę np z siostrą składać się po 12,5zł i dalej sobie korzystać na wspólnym koncie ? Na ilu jednocześnie urządzeniach można oglądać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...