Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lakiman napisał:

Na starcie serwisu było chyba 5 seriali.

Obecnie biblioteka jest większa i  ciekawsza, są filmy na licencji niedostępne w innych serwisach?

Tak Apple TV+ ma własne produkcje jak Netflix,  Amazon , Disney+ itd.

Włącz,  testuj , ocenisz sam. 7 dni za 0 zł.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 

Jeszcze tylko zapytam osób,  które skorzystały już wcześniej  z bezpłatnego triala na  7 dni.

Po tym czasie apka automatycznie nie będzie już aktywna,  czy trzeba zaznaczyć gdzieś wcześniej rezygnację z serwisu ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Jeszcze tylko zapytam osób,  które skorzystały już wcześniej  z bezpłatnego triala na  7 dni.
Po tym czasie apka automatycznie nie będzie już aktywna


Sam musisz wyłączyć. Zaczynałem od 7dni za 0zl , potem kilka miesięcy płaciłem i skorzystałem z promocji na PS5 ( to samo konto)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Nadal są tylko napisy na propozycjach seriali i filmów w serwisie?

Ogólnie polecacie ten serwis?

Rozważam anulację subskrypcji CDA na rzecz Apple TV+.

To bardzo dobry serwis. Po prostu nie cieszy się taką popularnością, bo dodaje mniej treści i trzeba z reguły tydzień czekać na odcinek, ale jak już dodadzą to jest to sztos. Obecnie korzystam z darmowych 3 miesięcy, w ramach promocji po zakupie Apple tv 4k. (szkoda, że nie dają już roku za darmo 🙂) Nawet rozważam, czy nie wykupić sobie na rok z góry, ale to wydatek, o ile dobrze pamiętam - 249 zł 😉. Dodatkowo od czasu do czasu wypożyczam filmy za dodatkową opłatą. Bo mają naprawdę dobra jakość. Można trafić klasyki za 9.99. Są też nowości za 17.99. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441 czy są już pełne  sezony seriali i jednak w większości są dodawane odcinki co tydzień?

Wyłączyłem HDR w Play boxie ( nie był przydatny w wręcz przeszkadzał)  , pewnie częściowo serwis straci na swojej jakości, może warto poczekać i zakupić urządzenie Apple+? Gdyby tylko cena trochę była niższa.

Ogólnie zdarzają się promocje na przystawki internetowe 4K  od tego producenta?

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lakiman napisał:

@Toma441 czy są już pełne  sezony seriali i jednak w większości są dodawane odcinki co tydzień?

Wyłączyłem HDR w Play boxie ( nie był przydatny w wręcz przeszkadzał)  , pewnie częściowo serwis straci na swojej jakości, może warto poczekać i zakupić urządzenie Apple+? Gdyby tylko cena trochę była niższa.

Ogólnie zdarzają się promocje na przystawki internetowe 4K  od tego producenta?

 

 

A tego co zauważyłem Apple TV + ma taką politykę, że kolejne odcinki są co piątek dodawane, zamiast całości od razu. Tak jest z drugim sezonem See, tak było z pierwszym sezonem See i The morning show. Nie pamiętam, żeby całe sezony byly od razu. 

 

Z promocją na sprzęt Apple TV 4k się nie spotkałem, można liczyć bardziej na promocyjny dostęp do usługi Apple tv+ (jak pisał @kingofsouth

Samo Apple tv 4k warto posiadać, ale to wydatek, natomiast uczulam, że apple nie daje w zestawie kabla hdmi, a to w przypadku tej przystawki ważna sprawa, bo teoretycznie dobry dotychczas posiadany kabel może przy połączeniu z Apple tv i niektórymi modelami tv sprawiać pewne problemy. Ja swój wymieniłem na rekomendowany w sklepie apple i wszystko chodzi ok. 

 

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się w serwisie.

Za 7 dni wygaśnie darmowy trial a tymczasem widzę interesujące propozycje i w moim odczuciu chyba jest  najlepsza jakość, wręcz perfekcyjna spośród abonowanych do tej pory serwisów.

:-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zalogowaniem się do apki, nie przypuszczałem , że jakość może być lepsza niż na Netflixie czy Prime Video.  Teraz widzę, jak różnica jakościowa dzieli NTX ( tym bardziej po zmianie kodeków), żeby nie wspomnieć w jaki sposób  pokazuje treści   serwis "premium" HBO GO .

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wujektom napisał:

Serwis wrócił ostatnio na telewizory Philips, android tv. Działa poprawnie za wyjątkiem niemożliwości ustawienia na stałe napisów w języku polskim. Za każdym razem muszę przełączać z polskiej wersji dla niedosłyszących na polskie. Ma ktoś na to radę?

Jeśli masz jakiekolwiek urządzenie Apple to spróbuj w ustawieniach, tam masz opcję TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie Apple tv 4k poprawia komfort oglądania, jakość obrazu jest lepsza w porównaniu z androidem, zarówno na Viaplay jak i na hbo go. Na hbo go nie ma logo w prawym górnym rogu. Jest mnóstwo opcji ustawień obrazu. Bardzo dobrze chodzi tam też You Tube czy Player, nowa aplikacja od Polsatu - Polsat GO, też całkiem nieźle, bez zawieszek. Wkrótce zapewne wyjdzie aktualizacja tvios. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, sprzedałem stare apple tv bo myślałem że nie będzie mi już potrzebne po zakupie nowego tv sony, niestety tv sony na aplikacje ma tylko 4GB i nie ma apple mussic na android tv więc uznałem że nie będę się męczyć z 4gb i kupiłem wersje 64 w cenie wersji z 32gb dopytam tylko czy tvn w końcu ogarną playera na apple tv i działają tam materiały  w  4k? 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...