Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

ADB3831 maly deko z pvr - gdy bylem w INEA ten dek byl tylko uzywalny - szybki , bez zawiech , stabilny - ale nie wydaja juz tych dekoderow - jak zdawalem je od siebie i od familii pracownicy sami go  sobie zaklepywali bo inne w ofercie to po prostu złom - mozesz zapytac czy na zyczenie Ci go gdzies nie sciagna - no i ja mialem wtedy swiatlo ale tv po koncentryku ten dekoder tylko do koncentryka a Ty jaki masz " rodzaj " tv ?? po kablu LAN czy koncentryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie ma podanego roku, także w razie co mają wymówkę. Odpowiedź inei

Dzień dobry Radosławie, miała być dzisiaj wprowadzona, zgadza się. Niestety z przyczyn technicznych, termin wdrożenia został przesunięty. Pracujemy nad tym aby jak najszybciej apkę wprowadzić. 

Edytowane przez radzion19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radzion19 napisał:

Na stronie nie ma podanego roku, także w razie co mają wymówkę. Odpowiedź inei

Dzień dobry Radosławie, miała być dzisiaj wprowadzona, zgadza się. Niestety z przyczyn technicznych, termin wdrożenia został przesunięty. Pracujemy nad tym aby jak najszybciej apkę wprowadzić. 

 

Teraz czas na zniknięcie daty... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

 

W jednej z lokalizacji którą wspieram rodzinka ma światłowód od INEA , ale szczęśliwie tv ma po koncentryku więc nie musi przechodzić na HIWAY , ale w chwili obecnej ma modem do tv osobne pudełko i router do neta osobne pudełko a chcemy zrobić by było to 2w1 - funkcjonalność estetyka itp , mogą dokonać wymiany oczywiście odpłatnej na życzenie klienta  - moje pytanie co z oferowanych " pudełek " jest najstabilniejsze w obu kwestiach tv i net 

 

Alcatel G-241W-A

Technicolor CGA2121

Cisco EPC3928

Cisco EPC3928AD

Cisco EPC3925

 

Może ktoś tu z Was ma doświadczenie w temacie ;)  chat inea nie wie ktory jest lepszy itp 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie
mianowicie ostatnio inea miała okno otwarte na dwie paczki tematyczne kids i film i u mnie fajnie to działało a jak w grudniu chciałem te paczki dokupić to nie mogli ich uruchomić z przyczyn technicznych. Jak to możliwe? Dodam że mam moduł cam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 
 
W jednej z lokalizacji którą wspieram rodzinka ma światłowód od INEA , ale szczęśliwie tv ma po koncentryku więc nie musi przechodzić na HIWAY , ale w chwili obecnej ma modem do tv osobne pudełko i router do neta osobne pudełko a chcemy zrobić by było to 2w1 - funkcjonalność estetyka itp , mogą dokonać wymiany oczywiście odpłatnej na życzenie klienta  - moje pytanie co z oferowanych " pudełek " jest najstabilniejsze w obu kwestiach tv i net 
 
Alcatel G-241W-A
Technicolor CGA2121
Cisco EPC3928
Cisco EPC3928AD
Cisco EPC3925
 
Może ktoś tu z Was ma doświadczenie w temacie   chat inea nie wie ktory jest lepszy itp 

Podałeś praktycznie stare modele i do tego Alcatel już nie robi, zostało przejęte przez Nokię i 4 pozostałe to modemy koncentryczne. Zależy o jaka lokalizacje ci chodzi jeśli miejscowości gdzie są domy jednorodzinne to Nokia albo Huawei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji stare miasto ścisłe centrum jest światło ale TV w technologii na koncentryku tj dekoder , wiec jaki " sprzęt " to ogarnie w pudełku 2 w 1 ,musi być opcja wkręcenia koncentryka , bo na HIWAY nie dam przejść - oferta tv z HBO/GO + 1 free multiroom + net to kwota 170zł

 

Faktycznie te modele co podałem to nie do światłowodu są wszystkie  i tylko jeden ma opcje koncentryka wkręcenia Alcatel G-241W-A , inne są pod IPTV a to mnie nie interesuje w tej konfiguracji 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawiły się 2 nowości.

POLSAT  DOKU

POLSAT  GAMES

 

INFO z FB

Cytat:

 

?? Polsat Doku, to kanał prezentujący znakomite filmy i seriale dokumentalne. (HIWAY, 154)
?? Polsat Games, to kanał dla gamerów (i nie tylko), przedstawiający gry oraz najważniejsze polskie i zagraniczne wydarzenia w świecie gier. (HIWAY, 155)

 

p.s.

 

prośba  o częstotliwości  do uzupełnienia listy ?

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalx1974 napisał:

Dziś pojawiły się 2 nowości.

POLSAT  DOKU

POLSAT  GAMES

 

INFO z FB

Cytat:

 

?? Polsat Doku, to kanał prezentujący znakomite filmy i seriale dokumentalne. (HIWAY, 154)
?? Polsat Games, to kanał dla gamerów (i nie tylko), przedstawiający gry oraz najważniejsze polskie i zagraniczne wydarzenia w świecie gier. (HIWAY, 155)

 

p.s.

 

prośba  o częstotliwości  do uzupełnienia listy ?

 

Polsat Docu - 570000

Polsat Games - 290000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...