Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę na stronie inea.pl to pakiet Exclusive w hiway zawiera wszystkie dodatkowe pakiety czyli : movie pack, kids pack, sport pack +, gold pack. Pewnie docu pack też będzie.

Zastanawiam się w takim razie dlaczego posiadacze pakietu ekskluzywnego w tej samej cenie czyli 170 zł na koncentryka są "wykastrowani" z dodatkowych pakietów?

 

Zastanawiam się co na to UOKiK?

 

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją  drogą było to do przewidzenia.

Ciekawe  jakie pakiety  jeszcze  stworzą aby wyciągnąć  dodatkową kasę.

 

CBS ACTION nadaje tylko  do 31.12.2019  co dodadzą - cisza.

 

https://satkurier.pl/news/184974/cbs-action-zakonczy-nadawanie.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andi napisał:

Z tego co widzę na stronie inea.pl to pakiet Exclusive w hiway zawiera wszystkie dodatkowe pakiety czyli : movie pack, kids pack, sport pack +, gold pack. Pewnie docu pack też będzie.

Zastanawiam się w takim razie dlaczego posiadacze pakietu ekskluzywnego w tej samej cenie czyli 170 zł na koncentryka są "wykastrowani" z dodatkowych pakietów?

 

Zastanawiam się co na to UOKiK?

 

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Z tego co wiadomo od czasu powołania do życia HAJŁEJA to wszystkie NEW pojawiają się w HAJŁEJOWSKICH pakietach , stare umowy jak domniemam nie dostają nowości tylko otwarte okna , czyli stary " eksklusyf" nie będzie mieć nowych kanałów , identycznie było gdy wybuchła słynna PETARDA niewypał , znieśli pakietyzacje i wrzucali wszystko do jednego wora - widać ktoś tam dostał się do władzy i pakietyzacja wróciła - jak za dawnych magicznych czasów bez magii  ( pakiety włączane przez eboa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polinik18 napisał:

W pakiecie exclusive mi zablokowali te programy pewnie chca jeszcze 10zl .....złodziejstwo

 

4 godziny temu, mati1987nt napisał:

Ja też mam pakiet exclusive i tez mi zablokowali. Idioci!!! A za 9,90 zł to według za drogo ponieważ są dwa SD I dwa HD kanały a w tym że Polsat Viasat History i Explore powinny być teź w HD  a nie w SD.

Odpowiedź na FB Inei:

Hola Hola, kto powiedział, że nie ma?? ? W naszej ofercie pojawiła się paczka "Docu Pack dla Exclusive v 1.0". Jest to paczka dedykowana wszystkim klientom posiadającym pakiet exclusive od lutego 2019 roku. Paczka jest całkowicie bezpłatna na cały okres korzystania z wcześniej już wspomnianego pakietu, jednak na ten moment nie ma możliwości aby automatycznie wstawić tę paczkę. W takiej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią sprzedażową dostępną pod numerem: 730 20 20 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Inea  lubi dzielić na lepszych i gorszych  abonentów  ?

 

Pamiętacie  jak było  z Eurosportem.

Najpierw informacja o wyłączeniu z powodu niedogadania.  włączyli Sportklub i  Fightklub.

W końcu Eurtosporty zostały  A Sportklub i fightklub  wyłączyli  starszym abonentom. Po krótkim czasie zostały  udostępnione też  dla  wcześniejszych umowów.

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 
Musiałem przenieść umowe na nowy i adres i wcisneli mi na siłę tego HAŁEJA. Do tej pory korzystałem modułu CAM i byłem szczęśliwy, a teraz rzekomo nie mogę. bo stary modem ALcatela podobno działał nie będzie. 
Nie mogę tego jeszcze sprawdzić bo to nowe mieszkanie w trakcie wykańczania.  Czy ktoś miał z tym jakieś doświadczenia? poza negatywnymi próbami dogadania sie z tymi orłami intelektu z Inei? 

Jedyny wyjaśnienie jakie otrzymałem to "NIE, BO NIE, taka jest decyzja firmy"

Mam jeszcze parę dni na odstąpienie od umowy, więc chciałem się zorientować czy jestem skazany na dekoder, którego nie chce? Jeżeli tak, to spadam do WTVK;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtvk, właśnie wszedłem na ich stronę i ofertę TV, oprócz tego, że mają w swojej ofercie Polsaty Premium to jest Eleven 4 i wiele innych kanałów o które przez lata dopytujemy Inee. A kolejne zaskoczenie to fakt, że pakiet ekskluzywny ma ponad 150 kanałów w HD!!!

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andi napisał:

Wtvk, właśnie wszedłem na ich stronę i ofertę TV, oprócz tego, że mają w swojej ofercie Polsaty Premium to jest Eleven 4 i wiele innych kanałów o które przez lata dopytujemy Inee. A kolejne zaskoczenie to fakt, że pakiet ekskluzywny ma ponad 150 kanałów w HD!!!

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Ta kablowka o bardzo malym zasiegu , dziala jakby we wspolnocie na okreslonym terenie i to calkiem malym , nie ma ekspancji na dalsze rejony itp - zapewne wojna z INEA to blokuje z dawnych czasow , wgl malo info maja na stronie co do sprzetu jaki oferuja do tv i neta . 

Nie widze pakietu tv z netem u nich . Wiec trzeba osobno to " kupic " 

 

Max ekskluzywny 170zl + 15zl ero +20zl 1xMR + net 36,90 = 241,90 WTVk

 

Max ekskluzywny + net 239,90+ 19,90 MR + usluga chmury 19,90 nie pamietam jak to w INEA z ta chmura dla kazdego dekodera by mogl nagrywac czy chmura jest wspolna   = 259,80 INEA

Kazdy dodatkowy dekoder HIway do multiroom w INEA kosztuje 19,90??

 

Jak zle licze poprawcie mnie :) 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...