Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat będzie je udostępniał, tak jak Euro 2016, więc nie trzeba tego nawet przypuszczać, skoro nawet w samym CP będą kosztować 40zł.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem, niech sobie go wsadzą głęboko. A swoją drogą to za chwilę będziemy za wszystko dodatkowo płacić. Nie dość, że za samą "kablówkę" płacimy sporo to jeszcze za dodatkowe transmisje?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie zmusza i w moim przypadku z tego pakietu nie skorzystam. Przeraża mnie jednak sam fakt iż coraz więcej transmisji sportowych jest dodatkowo płatnych.

 

Do moderatora, niestety korzystając z tego forum nie mogę stosowac (c z kreseczką) na mojej klawiaturze. Nie wiem dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi: mam podobne wrażenie i w ogóle idzie zauważyć, że od kilku miesięcy zaniedbują ofertę TV (kanałów płatnych KSW i tenis nie biorę pod uwagę).

 

Mam również pytanie techniczne. Jestem posiadaczem dekodera Technisat Digit HD4 CX.

Dokonywałem podmiany na nowy przewód antenowy i na nie których kanałach była spora pikseloza.

Okazało się, że nowy przewód, ma ekranowanie, które zapewnia tłumienie zakłóceń o wartość > 120 dB, a stary przewód ma skuteczność ekranowania: >85 dB ( i na nim wszystko działa poprawnie).

Czy ten dekoder ma jakieś ramy w dB, czy jest to wina gniazda antenowego podtynkowego?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie, czy wy również macie problemy z prędkością przy pobieraniu plików? Mam tu na myśli np. ftp.atman.pl, gdzie pliki pobierają się z marną prędkością ~2MB/s, za to licznik na speedtest.inea.pl, bądź speedtest.net pokazuje 140 Mb/s. To jakiś nowy dowcip ze strony naszego operatora, czy jak?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z takiego Origin potrafi pobierać 50MB/s.

 

Wiesz, mi z takiego Steama też ładnie pobiera tylko, że Steam nawiązuje wiele połączeń w jednym momencie aby osiągnąć taką prędkość. Mógłby ktoś sprawdzić czy u niego też tak słabo pobiera pliki z np. podanej przeze mnie strony ftp.atman.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem na pliku 256MB - max prędkość jaką osiągnąłem to ok. 2MB/s (~ 16Mbit). Mój pakiet to 150 Mbit. Trochę słabo, ale może to atman przycina?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi o tym mówić bo doskonale wiem co operatorzy oferują tylko, że skoro do ich własnej sieci nie mam nawet połowy przepustowości to coś jest zdecydowanie nie tak jak być powinno. Tu nie mają wytłumaczenia bo speedtest.inea.pl nie wychodzi nigdzie na świat, wszystko dzieje się wewnętrznie. Spytałem najpierw tutaj bo może ktoś ma podobny problem bo, że tak powiem "z małpkami ze skryptem" z infolinii mam średnią ochotę rozmawiać a trafić na kogoś faktycznie technicznego w takim miejscu to jak wygrać w lotka.

edit

 

Przez IDM z serwera Inei (8 połączeń jednocześnie) leci 18MB/s :) atman dalej kicha, max 10 MB/s przy 9 połączeniach. Zaczyna to wyglądać trochę jak cięcie przepustowości na jedno połączenie.

 

http://www.speedtest.pl/test/149774561

 

10 Mb/s, niezły dowcip...

 

Albo tną przepustowość jak bardzo się da albo coś się nieźle przytyka.

 

edit

 

Prawdopodobnie udało mi się wytypować węzeł, który jest za to odpowiedzialny a jest to c97-241.icpnet.pl. Ktoś wie coś więcej o nim?

Edytowane przez kris194
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...