Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

a z jakiej racji mam płacić za ich "oszustwo" i brak info ,bo podejrzewam że sami nie wnikali tylko wydawali jak leci te routery tp-linka ,a ja płaciłbym wciąż te sama kasę za połowę usługi,   sam producent do mnie zadzwonił i wysłał email z potwierdzeniem dla inei , skoro ja wiem że mam racje to nie będę siedział cicho i dawał się czarować , wiadomo będę korzystać z usług inei bo nikogo na mojej lokalizacji nie mam , ale bądźmy szczerzy uczciwie w obie strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają ceny w Inea dla nowych klientów? Interesuje mnie Internet 25 Mb/s i TV komfort bądź ekstra. Jaką cenę za to mogą mi zaproponować?

Dodatkowo za aktywację tj. pociągniecie światłowodu do domu trzeba coś zapłacić, bo na stronie nic na ten temat nie ma... 

 

I czy podpisywaniu umowy na coś trzeba zwrócić uwagę. Wciskają jakieś dodatkowe usługi itp.? 

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światłowód to temat rzeka , ktoś o nim w  INEA słyszal ale zeby sie doprosic to wiesz  :) 

 

mysle ze skoro w twoim miejscu i okolicy nie ma swiatelka od INEA to dla jednej osoby tego NAGLE nie poloża , info na CALL CENTER to nie info bo oni wiedza mniej niz sam TECHNIK ktory swiatlowod bedzie klad z innymi ludzmi , to musi byc plan , plan musi byc zatwierdzony itp itd ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako NOWY klient podpisujacy umowe nie masz mozliwosci negocjowac cen nowo podpisanej umowy ,

jesli jest jakas promocja np dla NOWYCH klientow ktorzy maja doprowadzony swiatlowod do lokali tak jak ja np. mialem 3 m-ce za free za to ze weszli ze swiatlowodami w moja lokalizacje to Cie o tym poinformuja ,

zreszta masz info o promocji na stronie glownej 12-14 miesiecy nizsza cena za pakiet ktory wybierzesz jesli jestes NOWYM klientem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz światłowodu doprowadzonego do budynku/do działki, to koszt zrobienia takiego przyłącza z wszystkimi projektami to przeszło 1000 złotych, więc jakbyś wziął ekskluzywny na 24 miesiące to MOŻE by się zastanowili jeżeli gdzieś obok miałbyś przyłącze, jeżeli będziesz chciał jakiś mały pakiet i jeszcze negocjować ceny to polecą Ci oddalić się w ustronne miejsce i dodadzą sobie Twój adres do bazy, z której być może skorzystają jak będą robić sieć w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w BOKu. Okazuje się, że u mnie jest możliwość pociągnięcia światłowodu. Niedaleko jest skrzynka.

Dostałem taką ofertę. Pakiet TV komfort i Internet 150 Mb/s za 95 zł umowa na 24m lub pakiet ekstra i net 50 Mb/s również za 95 zł/24m. WiFi gratis., a podłączenie również. Dobra oferta?

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdecyduj co chcesz miec w tej cenie czy :

mniej kanalow a szybszy net 

 

szybszy net a mniej kanalow 

 

porównaj jakie kanaly bedziesz miec a jakie nie w tych pakietach i zadecyduj , pozniej zastanow sie na netem 50 czy 150 ?

 

jesli daja Ci cene 99,90 ewentualnie tv z nagrtwarka to wtedy 109,90 przez cała UMOWE to oferta spoko CENOWO , zalezy na czym CI ZALEŻY i czego oczekujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają mi cenę 95 zł. Tzn.:

pierwsze 6 m-c - 0 zł

następnie 6 m-c - 99,90 zł

a później 12 m-c - 139,90 zł

co daje 95 zł na miesiąc. ;) To wychodzi o 33 zł(doliczyłem 5 zł za WiFi) taniej niż oferta na stronie.

 

No chyba, że są jakieś ukryte opłaty o których zapomniałem spytać. Np. czy za moduł CAM coś miesięcznie muszę dopłacać czy jest wliczone w cenę. :-/

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche siedze w sieci i tym co i jak działa w INEA i wiem ze ja bym nie wział tych sprzetow , masz swiatlo po koncentryku czy IPTV ? no i dekodery adb " podobno" nie sa wydawane do swiatlowodu na IPTV i w niektorych rejonach na koncentryk swiatlowod , no i INEA wyczerpala juz dotacje UNIJNE na te dekodery ... 

 

wg mojego widzimisie powinni juz dawno wyjeXXX wszystkie dekodery i zostawic jedna marke - wersja solo i pvr , ułatwilo by to prace dla specow od softu itp calego balaganu , łatwiejsza komunikacja - klient ->call center - pomoc itp , szybsza i efektywniejsza wymiana złomu SD na HD u klientow ... ale no to znowy my klienci myslimy a nie nasza INEA , nie chodzi juz o kwestie hajsu bo inea i tak to zlodzieje ,logistycznie tez da sie to ogarnac ale to musi ktos powiedziec postanowic i zaczac działac , coz pobozne zyczenia ...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...