Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy normalne jest na dzień dzisiejszy montowanie u klientów dekodera PVR Intek Digital? Przecież to "coś" wygląda jakby miało 30 lat. Na wszystkich materiałach reklamowych i filmikach z nagrywarką PVR jest dekoder ADB, co więcej, po wejściu na stronę z dekoderami i modemami Inei https://www.inea.pl/obsluga-klienta/dla-ciebie/dokumenty-i-pliki/instrukcje/modemy-i-dekodery tego Inteka nawet nie ma na liście.

 

Normalne, na części lokalizacji nawet nie ma możliwości montażu innego sprzętu PVR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ponoć ADB nie działa w strukturze swiatlowodu po koncentryku i po iptv - takie bzdury losowo gadaja na infolinii ... no i inea juz stracila dofinansowanie od unii do adb i to raczej ten motyw obstawiam ze nie wydaja tych dekoderow , a wg mnie jedne z lepszych - INNE TO PO PROSTU ZŁOM , mysle ze powinni pomyslec nad czyms nowym , jak nie o opcji 4K , telewizory te mocno potaniały ... mimo że brak na rynku kanałow 4K 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne, na części lokalizacji nawet nie ma możliwości montażu innego sprzętu PVR ;)

Rozumiem, wymiana do ADB ponoć 100 zł i chyba rozważę, bo nie mogę na to coś patrzeć. Pilot, który przy każdym naciśnięciu zapala na górze czerwone światełko też jakiemuś projektantowi się udał, nie ma co. Po otworzeniu kartonu z dekoderem do Multiroom - ADB okazało się, że lakier jest dość porysowany - infolinia sugeruje napisać prośbę o wymianę. Ktoś miał doświadczenie z takimi akcjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem wiele przypadkow jestem weteranem w INEI i oni wiedza że ze mna sie nie zadziera :) porysowana obudowa dekodera to nic w porownaniu z tym ze pilot byl ubabrany od jedzenia , w dekoderze byla karta kodowa a druga w dokumentach od dekodera , wtyk na koncentryk mial w srodku koncowke od anteny :D kurier jak to otworzyl przy mnie to zaśmiał sie w głos jak koń ... :) takie suprajs od INEA , dlatego zawsze zanim odbiore cos od INEA otwieram sprawdzam i po prostu nie przyjmuje jak nie odpowiada mi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby skorzystac z NOWYCH promocji umowa musi byc 

 

na czas nieokreslony by mozna bylo wziac cos INNEGO 

 

cena NOWEGO abonamentu MUSI byc równa lub wyzsza od poprzedniego - jesli umowa jest na czas okresony -lojalka 

 

zauwazylem ze NOWE pakiety maja na starcie niższa cene niz poprzednie co UNIEMOZLIWIA przejscie niektorym na nowa oferte np z szybszym internetem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas nieokreślony za 74,90zł: Internet stacjonarny 100/4 + mobilny 1 GB.

Wczoraj po południu byłem najpierw w BOK gdzie usłyszałem, że muszę najpierw wykonać rezygnację z Internetu mobilnego, żeby zejść z abonamentem do 69,90 i potem po miesięcznym okresie wypowiedzenia ktoś z DUK się do mnie odezwie, ale w między czasie przez stronę inei sam zostawiłem kontakt, że by się Inea odezwała i dziś rano załatwiłem przyspieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem wiele przypadkow jestem weteranem w INEI i oni wiedza że ze mna sie nie zadziera :) porysowana obudowa dekodera to nic w porownaniu z tym ze pilot byl ubabrany od jedzenia , w dekoderze byla karta kodowa a druga w dokumentach od dekodera , wtyk na koncentryk mial w srodku koncowke od anteny :D kurier jak to otworzyl przy mnie to zaśmiał sie w głos jak koń ... :) takie suprajs od INEA , dlatego zawsze zanim odbiore cos od INEA otwieram sprawdzam i po prostu nie przyjmuje jak nie odpowiada mi 

Też bym tak zrobił gdyby nie fakt, że monter miał być w godzinach 8:30 - 14:00, rano zadzwonił że zaczynają od Swarzędza i czy mogą być później niż o tej 8:30. Powiedziałem, że nie ma problemu ale nieco się zdziwiłem gdy Pan Monter pojawił się na wykonanie usługi o... 20:10 :/ gdy mnie nie było w domu, a żona nie wiedziała co ma posprawdzać. Żenada jak nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, lepiej nie będzie, jeśli operator ma ustawione sztywno 150/15, to z "uroku" samego protokołu TCP/IP strata przepustowości na tzw. "network overhead" może dochodzić do kilku procent. Abyś zobaczył realne 150 Mbps to INEA musiałaby ustawić nieco wyżej lejek niż dokładnie 150 ;)

 

Tutaj --> http://wintelguy.com/wanperf.pl - podając w pierwszym polu wartość 150, resztę pozostawiając domyślnie, zobaczysz jaka jest max osiągalna wartość przepustowości tej "realnej" z uwzględnieniem overhead'u, w związku z tym speedtest wykazał w Twoim (i moim zresztą też) przypadku, że nie ma się czego czepiać i osiągnęliśmy maxa. Ewentualne wahania góra/dół można potraktować jako nieistotne, tudzież pomijalnie małe ;)

 

Wynik sprzed chwili:

 

5574053268.png

to na serwer poznański, a poniżej test na trochę większą odległość, tj. do Warszawy (serwer Netii):

 

5574061041.png

Edytowane przez Gaspar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ponoć ADB nie działa w strukturze swiatlowodu po koncentryku i po iptv - takie bzdury losowo gadaja na infolinii ... no i inea juz stracila dofinansowanie od unii do adb i to raczej ten motyw obstawiam ze nie wydaja tych dekoderow , a wg mnie jedne z lepszych - INNE TO PO PROSTU ZŁOM , mysle ze powinni pomyslec nad czyms nowym , jak nie o opcji 4K , telewizory te mocno potaniały ... mimo że brak na rynku kanałow 4K 

 

Co do IPTV to nie ponoć, tylko na pewno. Koncentryk na światłowodzie? Niby były jakieś problemy z adb, ale czy to prawda czy to legenda to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...