Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Za 49,90 zł to bierzecie z INEI internet stacjonarny (50MBs/2MBs) + mobilny (1GB) w jednym: http://1drv.ms/1cAGzr7

 

PS: I nie dajcie się zbyć, że nie ma takiej promocji, bo taki kit to lubią w BOK wciskać.

 

Od kiedy jest taka promocja? Dostępna znów tylko w jakiś regionach? Jeżeli ta promocja to prawda to warto ją ewentualnie wziąć.

 

edit. Dzwoniłem przed chwilą na infolinię do INEI i oferta jest tylko dostępna na winogradach niestety :/ strzelają sobie w stopę!

 

Tak jest dostępna, ale trzeba sobie wywalczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosc wazne dla mnie pytanie : juz niedlugo rusza nowy program spod znaku canal + o nazwie liga + , do tego kanalu ma zostac przezucana wiekszosc spotkan polskiej ekstraklasy , nie bedzie rebradingu ani family 1 ani family 2 ma powstac zupelniec nowy program , wiec jesli inea odrazu nie wprowadzi tego kanalu to zostane pozbawiony meczow polskiej ekstraklasy ? mam nadzieje ineo ze staniecie na wysokosci zadania i w momecie startu pojawi sie on na moim tv , nie wyobraqzam sobie innej sytuacji bo byloby to poprostu skandalem , a tak wogole to tez jestem ciekawy czy zostanie podniesiena cena za pelen pakiet c+ tzn sporti film

 

Nie jesteśmy w stanie powiedzieć w tej chwili nic na temat tego kanału. Zastanawia tylko taka postawa w stosunku do naszej oferty, przy jednoczesnym braku zastanowienia nad samym pomysłem stworzenia czegoś dodatkowego, płatnego.

 

Oj kolego, obawiam się, że poczekasz na ten kanał ze dwa lata. Inea ma zawsze problem żeby skompletować wszystko od c+.

 

Naprawdę? Czego u nas brakuje? A teraz spójrz na UPC (nSport) czy Vectrę (tu aż trudno wymieniać)..

 

Może skoro taki problem to może kanały które nie weszły w skład oferty niech będą udostępnione do pakietu SUPER HD jako "niegwarantowane" a tak mamy masę kanałów na liście których i tak nie można oglądać.

 

Co takie rozwiązanie by zmieniło?

 

Jeśli chodzi o oferty - nie mamy promocji ograniczonych terytorialnie. Jedynymi przypadkami, kiedy ograniczenie wchodzi w grę to możliwości techniczne świadczenia danej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inea.pl

 

Przynajmniej trochę by uspokoiło abonentów a tak mamy dalej najsłabszą ofertę tv - przykre ale prawdziwe.

 

Ciekawe co skłoniło do takiej złej decyzji?

 

Przynajmniej mielibyśmy super ofertę tv z ciekawymi kanałami. (CBS, AXN, czy pozostałe te które nie weszły w skład super hd)

 

Ciekawe że ostatnio mniej telefonów INEA wykonuje - czyżby nie było czego oferować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tyle sie domysliłem ale czy da to jakos zrobic zeby zamiast fizycznego aparatu uzywac oprogramowania na kompa, smartfona itp

Musiałbyś mieć dane z bramki, których niestety Inea nie udostępnia. Nie wiem do końca jak to działa w Inei, czy masz bramkę wbudowaną w modem czy osobne urządzenie podłączane do niego? Jeśli wbudowaną to może da radę dojść jakoś do danych przez zalogowanie się do routera, w TP można tak było z Liveboksa wyciągnąć dane :) Ale znając Ineę pewnie jest to zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z Was mecz na Eurosport2? Też mieliście tak, jakby ktoś wciskał pauzę na piloicie a po chwili wracało do normy? Bez zacięć dźwięku, bez pikseli, po prostu przystawało, jakby spauzować film, ale dźwięk leci dalej. To samo mam na obu dekoderach, obraz staje w miejscu, na sekundę lub dwie i piłka jest już zupełnie w innym miejscu. Czułem się jak na niestabilnej transmisji internetowej, jak ktoś ogląda Sopcasty itp to wie o czym mówię, bo tak wygląda odbiór Euro2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynność obrazu a raczej jej brak był bardziej irytujący niż "lewe" transmisje z neta. To samo swego czasu miała INEA na C+Family, w trakcie transmisji sportowych na żywo.

Pewnie powtórka leciałaby płynnie :)

Takie cyrki były nie tylko na meczu z Łodzi, bodajże z Gliwic i Gdańska działo się to samo, nie mówiąc już o sportach zimowych i cięciu obu eurosportów przy relacjach live z wyścigów kolarskich, bo tam w ogóle jest kabaret, tak potrafi zerwać. Obojętnie czy Eurosport 1 czy 2.

Z ciekawostek, te same mecze, które w INEA z C+ cięły, dom obok z talerza działały płynnie, a jeśli nadawano je równolegle w TVP w środy, to tam również nie gubiły klatek, a gubią i zacinają je w canal plusach i eurosportach czyli pakietach droższych. W publicznej przez tą samą kablówkę i też w HD - zawsze czysto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramka jest w ruterze. Jakie to dane może wiesz??

Nie bawiłem się w to nigdy. Ściągnij sobie jakiś program do VOIP i zobacz, co trzeba wpisać i później poszukaj tych danych w menu routera :)

Prawdopodobnie dosył meczu do Eurosportu był nie najlepszy. Ale niestety dało się to zauważyć.

Oglądałem mecz na nc+ na C+ Family i też działy się jakieś cuda, czasem na chwilę robiła się pikseloza tak jakbym miał słaby sygnał a przez resztę dnia kanały z tego transpondera działały bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na C+ od jesieni też się zdarza to samo co na Euro, tylko tak jak pisałem, dom dalej było ok, gdy sygnał szedł z talerza od konkurencji. Często przekazy na żywo gubią też w INEA klatki, zauważyłeś coś takiego na spotkaniach oglądanych ze źródła od konkurencji? Jeśli nie to sprawa jest jasna, jeśli tak, to ciekawe co tam się dzieje u źródła, bo do Eurosportu też sygnał posłać musi ta sama firma co produkuje mecze dla nc+.

Za to problemu nigdy nie miały Polsaty, ani sport, ani sport extra, jak żyję nie widziałem tam cyrku, jak Solorz nadawał swój Śląsk to wszystko było perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwało to cały mecz, tylko że były to zrywy jedno-dwusekundowe, nie więcej. Czasem w przekazach live brakuje klatek i obraz tnie jak nowa gra na za słabym komputerze, a dziś w ogóle stawał w miejscu. Czyli na talerzu tym razem było to samo.

Miałem wrażenie, jakbym odpalił streama przez p2p i rzucił na duży ekran z kompa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: a co byś chciał :?: Ja pozwoliłem sobie wczoraj zadzwonić na infolinię, wniosek jeden to czy zostaniemy czy nie nikogo tam obchodzi.Żadnego przynajmniej tłumaczenia. Podwyżka jest i albo ją akceptujemy, albo nie. Szkoda mi tylko pracowników w BOA, że sami wiedzą co mają sprzedawać i jaka jest super oferta :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika,że są dwa sposoby reakcji,nie chcesz twoja sprawa,lub tak jak u innych operatorów, telefony z zapytaniem co klienta interesuje.a więc zabiegi o klienta,a co za tym idzie nie tracenie kasy.Trzeba jednak przyznać,że na infolinii Inei informują,że sugestie abonentów przekazują dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem od niedawna,stąd małe doświadczenie z tym operatorem.Jeżeli jest tak jak piszesz,to jest to dziwna praktyka,biorąc pod uwagę innych,Z drugiej strony ma to też sens.Warunki są jednoznaczne,czytelne dla obu stron,bez zbędnych ceregieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...