Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

ze strony satkurier.pl

"W wywiadzie dla TVP INFO, p.o. prezesa Telewizji Polskiej Piotr Farfał poinformował, że już w ciągu najbliższych dwóch tygodni wystartuje pierwsza część platformy satelitarnej TVP z kanałami FTA. W praktyce oznacza to, że wyłączone zostanie kodowanie kanałów TVP1, TVP2, TVP INFO i TVP HD w MPEG4 z częstotliwości 10,862 GHz, pol. H na satelicie Astra 1KR (19,2E). ..."

 

Ciekawe czy nasz wspaniały operator zniesie opłatę za TVP HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zostałem posiadaczem pakietu canal plus HD w Inei i zastanawia mnie jedno. Na kanale film (zwykłym) jest dźwięk doby digital a na kanale film HD tylko zwykły. W takim wypadku mija się z celem posiadanie HD jeżeli film z dźwiękiem 5.1 można oglądać tylko na zwykłym. Czy wy też tak macie?. Mam dekoder Technisat HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalka, oni zawsze tak opowiadają.

co by się nie działo to zawsze jest wina nadawcy. ;)

INEA tylko kasuje kasiorkę od abonentów i wymyśla coraz bardziej chore ceny na poszczególne kanały HD,

a to że Ty nie masz dzwięku 5.1 to ich wogóle nie obchodzi.

Ale wracając do tematu:

może masz jakiegoś znajomego, który ma np. cyfrę i może sprawdzić jak oni nadają albo zadzwoń do cyfry i się ich zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ inea akurat ma racje ... 5.1 jest tylko na C+film , c+ film HD nadaje bez 5.1 i taki sygnal nadawany jest akurat do stacji czolowej INEA przesylany ... nie ma co narzekac ,,,

 

 

 

 

a tak na marginesie WIEM z pewnej reki ZE znow bedzie PRZYSPIESZENIE internetu tak jak to mialo miejsce kilka miesiecy temu

 

pamietacie opcje ze jak ktos mial 1mb to w przyspieszeniu podskakiwala predkosc do 2mb,

ZNOW szykuja te sama opcje czyli PRZYSPIESZENIE w tej samej cenie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na liście pojawił się New Channel ale jest tylko czarny obraz nic więcej. Ciekawe czy to tylko testy czy wprowadzają jakiś nowy kanał.

 

Podaj częstotliwość ja wyszukiwałem koło 18 i nic nie znalazł! Jedyna zmiana jaką zauważyłem to zmiana MTV HD na MTVNHD i na kanale TVP HD dodano dwie ścieżki dźwiękowe AC 3 POL i angielską.( Posiadam Technisata DIGIT MF4-K MPEG2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nazywa się New Program pojawił się u mnie dziś na liście od razu jak włączyłem dekoder. Był na 850Mhz ale po przeinstalowaniu listy jest na 234Mhz. Poniżej screeny

 

http://images49.fotosik.pl/200/975a2fb4f49a7479.jpg

http://images37.fotosik.pl/196/116823fed7f1aa1c.jpg

http://images42.fotosik.pl/112/4f9a0dce0e0bf76f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po skanie też nic ciekawe już nie po raz pierwszy u jednych pojawia się odrazu a u drugich dużo o później. :shock:

 

andi poza sportowymi kanałami to jeszcze kilka by się innych przydało nie tylko sportem żyjemy :wink:

 

a tak na marginesie WIEM z pewnej reki ZE znow bedzie PRZYSPIESZENIE internetu tak jak to mialo miejsce kilka miesiecy temu

 

pamietacie opcje ze jak ktos mial 1mb to w przyspieszeniu podskakiwala predkosc do 2mb,

ZNOW szykuja te sama opcje czyli PRZYSPIESZENIE w tej samej cenie :):)

 

Info z czata:

 

Maciej Baranowski:

Od kolejnego miesiąca zwiększamy transfery , klienci którzy posiadaja 4 Mega otrzymają 6 Mega , tyczy się to analogicznie wyższych prędkości

 

wojtek:

o super czy bedzie cos trzeba podpisywac czy to bedzie z automatu ?

a nizsze predkosci tez ida w gore ?

 

Maciej Baranowski:

Tak jak napisałm prędkość 4 Mega i wyższe

 

Maciej Baranowski:

Bedzie to wykonywane z automatu

 

wojtek:

czyli jesli ktos ma 1 mega to jego to nie obejmie by trzeba isc wykupic najlepiej teraz 4 mega aby to od pazdziernika miec 6 mega czy tak ?

 

Maciej Baranowski:

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o Inei pozytywnie :)

Jako, że kończy mi się umowa promocyjna na internet VIP, udałem się wczoraj do BOK-u na Oświecenia. Ku mojemu zdziwieniu żadnej kolejki! Poprosiłem o podpisanie kolejnej umowy, tym razem na Prestige 4 Mb. Pani poinformowała mnie, że nie ma sprawy, a w dodatku moje łącze będzie miało nadal 6 Mb, ponieważ od 1-go października obligatoryjnie zwiększają prędkość. Mało tego, po zakończeniu nowej umowy, nadal będzie obowiązywała cena promocyjna.

Jednak poczuli oddech konkurencji na karku, lepiej późno niż wcale :) Gdyby jeszcze większy upload... bo 512kbps przy 6 mego downloadu to trochę żenujące... Ale ogólnie jak na to, co Inea robiła do tej pory (wciąż nie mogę zapomnieć ubiegłorocznej promocji 4 Mb za 69 zł., z której nie mogłem skorzystać), to nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś UPC podało nowy cennik i prędkości internetu ciekawe co na to inne kablówki wraz z naszą Ineą.

Podniesienie w INEI o 2 mego to stosunkowo mało.

 

Prędkość pobierania Prędkość wysyłania Abonament

1 Mb/s --------------- 128 kb/s ------------50 zł brutto

8 Mb/s ----------------1 Mb/s --------------75 zł brutto

25 Mb/s ---------------1,5 Mb/s -----------90 zł brutto

50 Mb/s ---------------5 Mb/s -------------120 zł brutto

120 Mb/s -------------10 Mb/s ------------200 zł brutto

 

PS.

Czy w wekend na TVN HD mieliście wskakujące na ułamek sekundy co jakiś czas zielone tło :?:

 

PS2.

youandi prawie równo nam wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...