Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, jeżeli powodem jest usunięcie RTL, to rezygnować możesz tylko z tv.

Jednak tak jak pisałem wyżej - zmiany dotyczące braku przywiązania po pierwszym okresie promocyjnym dotyczą wszystkich umów w Inea, co za tym idzie możesz wypowiedzieć każdą usługę (potwierdzone także na infolinii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jeżeli powodem jest usunięcie RTL, to rezygnować możesz tylko z tv.

Jednak tak jak pisałem wyżej - zmiany dotyczące braku przywiązania po pierwszym okresie promocyjnym dotyczą wszystkich umów w Inea, co za tym idzie możesz wypowiedzieć każdą usługę (potwierdzone także na infolinii).

 

Nie zaakceptowanie podwyżki także można rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh.

Mam 3 pak od września podpisany w ramach któreś tam z rzędu lojalki (wieloletni abonent). To mogę zrezygnować tylko z tv czy z wszystkiego? Jeżeli tylko z tv to z pozostałymi usługami? Pozostaną promocyjne ceny pakietowe czy zwykłe promocyjne ceny? Mówiąc inaczej w takiej sytuacji za internet 100 mbit zapłacę 100 tak jakby było osobno czy 30 tak jakbym był w pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w Inea Internet WiMAX, czy w chwili wypowiedzenia w związku ze zmianami regulaminowymi, jest szansa uzyskania jakiejś atrakcyjniejszej oferty na pozostanie? Czy raczej mają to głęboko...?

W Wimaksie nie ma TV. Dostałeś jakiś list o zmianach regulaminu? Wydaje mi się, że dla Wimaksa się nic nie zmienia. Czy mają to głęboko? Do tej pory mieli, ale teraz może się to zmienić, skoro tylu abonentów naraz ma szansę odejść. Warto spróbować, niczym to nie grozi, w razie czego rezygnację można wycofać.

 

Jeżeli podpisaliście umowę po 1.01.2014 to możecie zrezygnować tylko z tv, bo w tych umowach nie było zapisu o rolowaniu, proste. Jest zmiana w postaci tego, że po umowie zostają stawki jak w promocji, ale to zmiana na korzyść klienta, więc Inea nie musi pozwalać na rozwiązanie umowy.

 

Ugh.

Mam 3 pak od września podpisany w ramach któreś tam z rzędu lojalki (wieloletni abonent). To mogę zrezygnować tylko z tv czy z wszystkiego? Jeżeli tylko z tv to z pozostałymi usługami? Pozostaną promocyjne ceny pakietowe czy zwykłe promocyjne ceny? Mówiąc inaczej w takiej sytuacji za internet 100 mbit zapłacę 100 tak jakby było osobno czy 30 tak jakbym był w pakiecie?

Jak masz od września to możesz z całości zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zawsze, w BOK co innego, na infolinii co innego.

A inea.pl też jak zawsze, schowała głowę w piasek.

 

Dodam tylko, że jełopy z inei dzwonili do mnie po raz piąty! Po raz piąty o tej samej porze. Po raz piąty dowiedzieli się, że proszę o telefon za godzinę i po raz piąty nie zadzwonili ponownie.

Odezwą się znowu za tydzień o tej samej porze.

Może czas zatrudnić kogoś z nieco wyższym IQ i umiejętnością słuchania ze zrozumieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, konsultant to tylko konsultant. Źródłem problemów są raczej kiepskie zasady funkcjonowania firmy.

Ja wszystko rozumiem, ale, żeby pięć razy dzwonić i pięć razy nie rozumieć, że o tej godzinie zawsze jestem w pracy i nie mogę rozmawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, konsultant to tylko konsultant. Źródłem problemów są raczej kiepskie zasady funkcjonowania firmy.

 

Może zamiast dekorować stadion miejski warto zainwestować w dobre szkolenie pracowników?

 

Ja wszystko rozumiem, ale, żeby pięć razy dzwonić i pięć razy nie rozumieć, że o tej godzinie zawsze jestem w pracy i nie mogę rozmawiać...

 

Może czas wymienić system CRM w inei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w biurze INEA i spędziłem tam około 40 minut przy stoliku. Mam 4 pak ekskluzywny z tabletem podpisywany we wrześniu zeszłego roku. Najpierw miła Pani powiedziała, że mogę zrezygnować tylko z telewizji lecz po dłuższej rozmowie sama już się pogubiła więc poszła skonsultować się do kierowniczki a następnie kierowniczka konsultowała się z działem marketingu i wyszło, że jednak mogę zrezygnować z całej umowy - TV, Internet, Telefon, Internet Mobilny. Dowiedziałem się jeszcze, że do końca marca mogę od razu wypowiedzieć umowę a po 1 kwietnia z miesięcznym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosiłbym o wyjaśnienie. Też dostałem mail'a od INEI i w związku z tym mam pytanie: umowę podpisałem we wrześniu ub.r. na 12 m-cy i tylko na internet. Czyli jeśli dobrze rozumiem treść mail'a, moja umowa przejdzie od 1 września na czas nieokreślony, bez zmiany ceny czyli będę płacił tyle co dotychczas czyli 74,90?

Po upływie pierwszego okresu obowiązywania umowy, Abonenci będą mogli w dalszym ciągu korzystać z Usług na dotychczasowych promocyjnych warunkach......

czy też powyższy zapis trzeba inaczej interpretować?

Sam już nie wiem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wiecie czy można wypowiadając umowę otrzymać jakaś lepszą promocje jak u innych operatorów?

 

W Inei nie przesadzaj nic Ci specjalnego nie dostaniesz. Nie ma tak jak u operatorów cyfrowych CP czy NC+ walki o utrzymanie klienta.

W każdym razie ja niczego takiego nie zauważyłem. A szkoda bo i firma duża to POWINNO zależeć na każdym abonencie. A tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak ma niestety bardzo wiele osób. Na FB ktoś zapytał o DISCOVERY HISTORIA oraz VIASATY też nie będzie

 

za INEA z FB

 

W kwietniu w tym pakiecie pojawią się inne kanały z rodziny Discovery w jakości HD. Z Discovery Historia sytuacja jest nieco inna niż z resztą paczki i w tej chwili nie znajdzie się w ofercie. Z Viasat na ten moment nie prowadzimy żadnych rozmów.

 

Tak czy inaczej brniemy dalej z powielaniem kanałów HD i SD, a skoro jest to aż takie drogie bo podobno jest to może niech abonenci z dekoderami HD mają dostęp do wersji HD a za wersje SD (duble) niech wejdą inne kanały - to jest dobre rozwiązanie dla obydwóch stron. ABONENT -->INEA --> NADAWCA KANAŁU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszą , że nie można tak ze względu na stare pakiety i umowy z nadawcami.. Była na Idea dla Inea propozycja zamiany kanałów SD które są też w wersji HD na inne to tak odpisali. A potem dodali kolejne duble.

Ja się na infolini dowiedziałem , że oni ustalają oferte na podstawie ankiet :D

A w ich punkcie obsługi klienta, że oglądalnośc i zapotrzebowanie na kanały ustalają tak:

Skoro sygnał TV dociera od nich do abonentów, to dociera również w drugą strone. W taki o to sposób Inea wie co ludzie oglądają , ponieważ ma w to wgląd(i wie co chcą abonenci!) I wcale nie chodziło o badania Nelsena, tylko podobno Inea badania prowadzi :shock:

Takie o to ciekawostki serwują na pytanie skąd wiedzą co my chcemy w ofercie :D Cała Inea

A dodanie z powrotem do ofery NSPORT SD i EUROSPORT 2 SD to farsa. Zamiast przywrócić kanałów, których nie ma wcale w ofercie , to oni dodają coś co już jest i to już w tej lepszej wersji. Jak chcieli coś sportowego dodać , to było przywrócić Extreme..

A 1 kwietnia to idealna data na zmiany , zrobili nam niezły kawał w postaci nowej oferty. Największy to usunięcie RTL.

Podejrzewam , że 8 marca usuną coś dla kobiet , a 1 czerwca usuną z okazji dnia dziecka kilka kanałów dla dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wiecie czy można wypowiadając umowę otrzymać jakaś lepszą promocje jak u innych operatorów?

 

W Inei nie przesadzaj nic Ci specjalnego nie dostaniesz. Nie ma tak jak u operatorów cyfrowych CP czy NC+ walki o utrzymanie klienta.

W każdym razie ja niczego takiego nie zauważyłem. A szkoda bo i firma duża to POWINNO zależeć na każdym abonencie. A tak nie jest.

 

 

I tak chce zrezygnować bo przyznam się szczerze nie mam czasu ostatnio oglądać tv więc na rękę mi jest to że mogę zrezygnować z umowy ;) Pytałam się bardziej z ciekawości czy moze komuś zaproponowali jakieś lepsze warunki. Fakt, faktem na inee są ludzie bardzo często skazani bo nie mogą wybrac innego operatora bądź nie mają możliwości powieszenia anteny. Choć duża grupa moich znajomych którzy mogą przejść do cp/nc+ właśnie to zrobią. Ciekawe czy to da do myślenia inei i wprowadzi ciekawsze (moze nie od razu dużo tańsze) oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszą , że nie można tak ze względu na stare pakiety i umowy z nadawcami.. Była na Idea dla Inea propozycja zamiany kanałów SD które są też w wersji HD na inne to tak odpisali. A potem dodali kolejne duble.

Ja się na infolini dowiedziałem , że oni ustalają oferte na podstawie ankiet :D

.................

 

Umowy zawsze mogą podpisać dla nowego pakietu,a ankiety jakoś NIGDY w INEI nie widziałem :!: Chyba moje :lol2: szkoda tylko że wg moich ankiet dostaliśmy to co miało najmniejsze zainteresowanie. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...