Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać, Inea dostała warunek od nadawców, żeby tych kanałów nie można było oglądać poza domem. Ciekawe, jak jest u innych? Wiem, że nc+ go ma opcję poza domem, która jest dodatkowo płatna i mniej rozbudowana, ale to i tak ograniczenie w stosunku do Cyfry+ Online, którą mogła oglądać praktycznie nielimitowana ilość osób. Multimedia ma jakąś apkę na smart tv, trzeba tam wpisać swój login i hasło, ciekawe czy to też działa tylko u osób, które mają od nich Internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź INEApl ale mimo wszystko fajnie by było gdyby dodać chociaż by podwoić upload to już by był sukces. Wiadomo że nieliczny będą to wykorzystywać. Jeśli trzeba to mogę dopłacić te 15 zł np. żeby mieć większy upload. Myślę że model dopłaty by się sprawdził bo dopłacali by tylko ci którym jest to naprawdę potrzebne. Proszę o rozważenie tej opcji.

p.s. w Rogoźnie nie jest źle ze stabilnością łącza bo prawie po 2 latach wszystko dobrze działa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tygrysek

Miałem to samo. Pani z infolinii mi poradziła i jest lepiej, odkręć kabel antenowy od dekodera, odłącz kabel zasilający, poczekaj chwilę. Następnie podłącz wszystko i zrób ręcznie aktualizację softu (prawdopodobnie nic nie znajdzie), po tej operacji powinno być lepiej.

Daj znać o wyniku, bo nie wiem czy to nie placebo :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie:

Czy każdy dostaje aktualizację softu w ADB 5810CDX "z urzędu" czy jest jakaś rejonizacja?

Mieszkam w Swarzędzu od grudnia mam światłowód i dekoder mi się nie zaktualizował i nie widzi nowego softu, a u rodziców na ratajach aktualizacja była już dawno.

 

Proszę nie pisać, że dekoder aktualizuje się o 4 rano gdyż tyle to i ja wiem, ale mój ADB coś nie może znaleźć nowego oprogramowania.

Pozdrawiam, Miki983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy soft totalnie do bani. Poruszanie się po EPG totalna masakra, reakcja na komendy pilota kilkusekundowe opóźnienie. Ten stary już płynniej działał, dziś rano zawiecha dekodera - pomogło jedynie wyłączenie z prądu bo przestał całkowicie odpowiadać. Całe szczęście że na dwa tygodnie wyjeżdżam bo by chyba był najszybciej latającym dekoderem na dystansie okno - chodnik w Poznaniu.

@Inea czy coś będzie jeszcze zmieniane w sofcie bo jak nie to ja dziękuję za taki bubel.

Potwierdzam, po początkowym zadowoleniu, które trwało dzień lub dwa, zaczęły się problemy. Dekoder ma ciągłe zacięcia, zwłaszcza przy przechodzeniu przez EPG (czego wcześniej nie było!) oraz przy zmianie kanałów (co wcześniej zdarzało się, ale rzadziej niż obecnie).

Obawiam się, że restart dekodera pomoże na jakiś krótki czas, tak jak było po aktualizacji.

INEA.pl - czy problem jest wam znany i macie zamiar coś z tym zrobić? Jest gorzej niż było - kilkusekundowe zacięcia są znacznie częstsze niż poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu ta TV mobilna skoro nie można jej oglądać poza domem? :)

Nikt chyba tego nie instaluje żeby oglądać na 4-5 czy 7 calach jak ma do dyspozycji kilka telewizorów? To zakrawa na niezły żart, Cyfra Online i appki mobilne z nc+ nie mają żadnych blokad na providera ani na korzystanie domowe, bo byłoby to zwyczajnie chore.

W takim razie po co te testy czegoś co jest bezcelowe? Nie mogę się połączyć przez pakiet ani np przez wifi u kogoś bo nie ma ineii? :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie opcja mobilna tylko przez sieć inea to żart w stylu BAREJA. Po co to komu to tak jak by kupić namiot który można rozłożyć tylko we własnym mieszkaniu. Ludzie to jest chore!!! I ciągle liczę ze to jakiś żart i tak naprawdę będę mógł oglądać za pośrednictwem np Orange. Itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wifi i net mobilny w telefonie, tablecie itp. A pisalem, wifi w mpk jest dostarczany przez playa dla inea wystarczy sprawdzic przez aplikacje od kogo sygnal idzie. A skoro robia aplikacje to raczej po to by na miescie cos spojrzec, wlaczyc nagrywanie tylko jesli to prawda ze net musi byc od nich to porazka napesno nie zmienie plusa na ich zalosny net mobilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie funkcje poza oglądaniem TV będą dostępne niezależnie z jakiej sieci będzie się łączyć aplikacja. Tylko oglądanie TV będzie dostępne jedynie w sieci INEA.

 

Co do korzystania z aplikacji to na tablecie.: Nawet jeśli będzie się mieć mobilny z INEA to wątpie, że oglądanie TV będzie działać bo przecież mobilny INEA działa na sieci Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wifi i net mobilny w telefonie, tablecie itp. A pisalem, wifi w mpk jest dostarczany przez playa dla inea wystarczy sprawdzic przez aplikacje od kogo sygnal idzie. A skoro robia aplikacje to raczej po to by na miescie cos spojrzec, wlaczyc nagrywanie tylko jesli to prawda ze net musi byc od nich to porazka napesno nie zmienie plusa na ich zalosny net mobilny.

Inea nie ma swoich nadajników 3G przecież. Kiedyś mobilna telefonia/Internet Inei korzystały z Orange, obecnie korzystają z Playa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...