Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@dzem FOX HD nie jest dublem. Jedynie osoby posiadające stare pakiety mają dostęp do wersji SD.

Nie wiedziałem;) Bedzie co będzie nie mamy na to wplywu, a Przepraszam place to chce miec history hd wlaczcie ale juz ^^ . przepraszam musialem gdy przypomne sobie kogos wypowiedź;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to związane z porządkowaniem kwestii rolowania umów. Wszystkim abonentom którzy posiadają stare pakiety Canal + (Canal +, Canal + HD, Canal + Pak HD) od 1 kwietnia zostaną one zmienione na Canal + Platinum. Przez rok będą płacić tyle, ile dzisiaj płacą za pakiet C+. Po roku (1 kwietnia 2015) cena zmieni się w cennikową 69,90, chyba że wcześniej skorzystają z innej promocji lub zrezygnują.

 

To wtedy spotkamy się w sądzie :wink: Mam umowę na czas nieokreślony i żaden Wasz kaprys ani inne "porządkowanie" tego nie zmieni. Z umów trzeba się wywiązywać. Sory, takie jest prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to związane z porządkowaniem kwestii rolowania umów. Wszystkim abonentom którzy posiadają stare pakiety Canal + (Canal +, Canal + HD, Canal + Pak HD) od 1 kwietnia zostaną one zmienione na Canal + Platinum. Przez rok będą płacić tyle, ile dzisiaj płacą za pakiet C+. Po roku (1 kwietnia 2015) cena zmieni się w cennikową 69,90, chyba że wcześniej skorzystają z innej promocji lub zrezygnują.

 

To wtedy spotkamy się w sądzie :wink: Mam umowę na czas nieokreślony i żaden Wasz kaprys ani inne "porządkowanie" tego nie zmieni. Z umów trzeba się wywiązywać. Sory, takie jest prawo

Zgadza sie, umowa wiaze 2strony i trzeba przestrzegac jej. Tu inea nie wygra. Kazda instytucja przyzna nam racje. Na infolinii nie potwierdzaja ani nie neguja informacji konsultant byl skonsultowac problem u przelozonego i cos nerwowy wrocil ze dostaniemy pismo a narazie zadnych zmian nie ma. Sprawa smierdzi cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,że ciekawe rzeczy nas czekają, szczególnie interesuje mnie sprawa tych umów,czyli zamienianie umów terminowych na bezterminowe ? W jaki sposób będzie to rozwiązane? Myślę, że INEA ma grupę prawników i odbędzie się to w świetle prawa, inaczej sobie tego nie wyobrażam, tak duża firma nie może pozwolić sobie na łamanie prawa, przecież UOKiK tylko czeka.

Dzisiaj w M1 na stoisku INEI zero ulotek, czyli coś wkrótce się wydarzy. Podobno mają być nowe pakiety, zobaczymy, póki co przed nami 17 lutego i pierwsze zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez lubicie duble mp tvp sport hd, fox hd.

My właśnie piszemy że duble powinny wypaść - chyba że mają wersje SD i są w niższych pakietach.

 

A stare pakiety miały już nie być poszerzane - a już dużo mniej nowości w tych pakietach niż nowych.

 

W SUPER HD także nie potrzebne są KUCHNIA+, DOMO+, ALE KINO+, NAT GEO WILD - skoro w nowych pakietach jest wyłącznie w SUPER HD te wersje SD mogły by być zastąpione innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Inea może zmienić warunki umowy. Dużo firm tak robi, w związku ze zmianą będziecie mieli bodajże 7 lub 14 dni na rezygnację od momentu wejścia w życie zmian. W celu zadośćuczynienia umowy będą zmienione w takie na czas nieokreślony, żeby zatrzymać w jakiś sposób odpływ klientów. Jest to całkiem niezły ruch, bo dużo klientów mogłoby odejść wykorzystując jedyną okazję na zmianę oferty a po tym co chce zrobić Inea sporo osób się powstrzyma wiedząc, że zrezygnować będzie można w każdym momencie. Jestem tylko ciekaw co z Internetem. Czy mając umowę na pak będzie można rozwiązać umowę na całość, czy Internet trzeba sobie będzie zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To wtedy spotkamy się w sądzie :wink: Mam umowę na czas nieokreślony i żaden Wasz kaprys ani inne "porządkowanie" tego nie zmieni. Z umów trzeba się wywiązywać. Sory, takie jest prawo

danielek316 i dzem Wy tu się wymądrzacie a nic nie rozumiecie. Czas nieokreślony nie równa się dożywotni. Gdybyście podpisali na okres dożywotni moglibyscie się skarżyć. Czas nieokreślony znaczy, ze w każdej chwili każda ze stron ma prawo wypowiedzieć umowę lub ją zmienić i 2 strona albo akceptuje zmiany albo do widzenia.

Tak jak np. wy byście chcieli zrezygnować z INEI i wziąć np. nc+ a INEA by Wam nie pozwoliła tylko kazała dożywotnio być ich klientem bo podpisaliście umowę i macie się z niej wywiązywać. Czas nieokreślony nie równa się dożywotni. Bo nikt nie jest na tyle niemądry aby dawać komuś dożywotnią ofertę i wg waszego rozumowania wszystko co na czas nieokreślony zobowiązuje obie strony do współpracy do końca życia.

Jeżeli byście podpisali np. na 20 lat to przez 20 lat byście mieli prawo domagać się tej samej ceny ale jeżeli czas jest nieokreślony znaczy, że w każdej chwili Wy możecie zrezygnować jak i INEA wypowiedzieć dotychczasową umowę i zaproponować nową i wy albo się godzicie na zmiany albo do widzenia. Nieokreślony nie równa się dożywotni. Jest to przeciwieństwo. Nieokreślony umożliwia wypowiedzenie umowy w dowolnym momencie. Nawet na następny dzień.

 

Albo inny przykład. Np. pracodawca dając pracownikowi kontrakt na 3 lata nie może go przez ten czas zwolnić a jeśli zwolni musi wypłacić wszystkie pensje z kontraktu. Natomiast pracownik zatrudniony na czas nieokreślony nie oznacza, że do emerytury będzie miał robotę i nie można go zwolnić tylko czas nieokreślony oznacza, że w każdym momencie albo mogą go zwolnić bez konsekwencji albo pracownik sam może w każdej chwili odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję,że to co operator zaproponuje,będzie wyjściem naprzeciw oczekiwaniom abonentów.Konkurencja ostatnio mocno atakuje cenowo i programowo.Bardzo chciałbym mieć od jednego dostawcy to,na czym mi zależy.Niestety cena,a także oferta kanałów, na razie wyklucza taką opcję.Jestem bardzo ciekawy nowych pomysłów Inei......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam ten sam Mecz hokeja Na nsport HD i TVP Sport HD z Soczi jakoś na n sport jest o Wiele lepsza

 

Właśnie miałem dzisiaj o tym samym pisać, że jakość obrazu i dźwięku na kanałach hd w TVP to lekkie nieporozumienie (takie to jakieś rozmazane i ciche). Na nSporcie obraz czysty i wyraźny, tak jak i dźwięk, gdzie słychać, że jest Dolby. Na ustawieniu głośności na przykładowym nSport na "20" w TV u mnie starcza w zupełności, gdzie w tym samym czasie na tvp ledwo co dyszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#dzem, jak sadze, wielu z nas nie miało takiego szczęścia jak ty, nam nic nie dali, tylko za odpowienie zestawy musimy placic,

i nie ma w tym nic zlego, ze placac, przygladamy się jakości zakupionego kanalu, i jak jest zlej jakości zwracamy na to uwagę. /nie narzekamy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennikowe a promocyjne to zupełnie inna kwestia, widział ktoś sam C+ za 70zł? :)

Od paru dni nie rozumieją co czytają w kwestii cen, a zjechać kogoś dla zasady i tak wypada, mimo, że ja tekstu nie rozumieć i Polska być trudna język, prawda?

:)

 

No tak, w sumie jak spojrze jakie ceny internetu oferuje Inea po za tzw. "promocją" to jest jakas totalna masakra. Wyższych cen internetu nie widziałem.

Co do ceny 70 zł, to jest napisane że po okresie promocyjnym, czyli od 1 kwietnia 2015r, cena wzrośnie do 69,9 więc czemu miało by tak sie nie stać?

No chyba że promocja się po roku odswieża z automatu na kolejny okres.

 

Kolejna ciekawostka:

Inea oferuje przy jakimś tam pakiecie HBO na 2 m-c za free

W nc+ jest HBO na 6 m-c za free.

 

W Polsacie jest 6 m-c za free na wszystko a w Inea na 1 m-c :) żal

 

Dla fanów Inei

Porównujac ofertę do NC+ widze jedyną możliwosc zawalczenia o lepsze ceny i oferty w Inea.

Chociaż czyta to garstka ludzi to fajnie by było miec chociaż minimalne popracie.

 

Pozdrowienia dla moderatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...