Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam abonenci TESATu - zadowoleni z nowej oferty?

 

Jak przebiegało dodawanie kanałów które nie były u Was w sieci?

 

nie przemęczyłem się :lol:

 

 

Mam prośbę w linku jest wykaz chyba wszystkich kanałów jakie powinny się znaleźć na Twoim dekoderze (nie wszystkie będą dostępne - będą tylko na liście), gdybyś uzupełnił o parametry byłbym wdzięczny - później plik możesz mi odesłać na maila - adres w pliku- dzięki

 

http://www.gg.pl/dysk/jOL6lndxbCULjeL6l ... zeniu.xlsx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (: piszę z problemem który mnie nęka od początku pojawienia się u mnie internetu od inei- niewidoczna siecia WiFi (panowie z pomocy techicznej kazali mi zresetować router (sic!))

Mam Cisco (modemo-router?) EPC3925 i laptop toshiba satellite c855-1QD na windows 8 (nie wiem co jest tu większym minusem)

Kwestia jest taka, że od pojawenia się tego urządzenia laptop nie widzi sieci (internet działa tylko po kablu) mimo, że cudze laptopy widzą moją siec i mogą się zalgować używając nazwy i hasła które zmodyfkowałam w ustawieniach routera. Na moim laptopie po kablu jednak sieć nazywa się tak jak na routerze od inei, te ostatnie tam cyferki, a nie jako nazwa sieci

nie mogę też zalogować się ponownie do ustawień routera, odrzuca każde hasło, nie chce się zresetować, nie działa ani moje hasło które ustawiłam na niego, ani to z pudełka, fabryczne.

Mam najnowsze sterowniki do wszystkiego co się da a mimo to, laptop nie widzi tej sieci ( nie ma tego problemu z innymi sieciami poza tą jedyną, ineowską).

Gdy miałam windows 8.1 to magicznie odnalazł tę sieć, jednak system wymusił na mnie przywrócenie ustawień fabrycznych co cofnęło mnie znów do windows 8 bez patcha i niestety 8.1 wgrać sie nijak nie chce na powrót na komputer.

Jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł - błagam o pomoc.

Pozdrawiam

Usuń sieć z zapamiętanych i dodaj ją od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (: piszę z problemem który mnie nęka od początku pojawienia się u mnie internetu od inei- niewidoczna siecia WiFi (panowie z pomocy techicznej kazali mi zresetować router (sic!))

Mam Cisco (modemo-router?) EPC3925 i laptop toshiba satellite c855-1QD na windows 8 (nie wiem co jest tu większym minusem)

Kwestia jest taka, że od pojawenia się tego urządzenia laptop nie widzi sieci (internet działa tylko po kablu) mimo, że cudze laptopy widzą moją siec i mogą się zalgować używając nazwy i hasła które zmodyfkowałam w ustawieniach routera. Na moim laptopie po kablu jednak sieć nazywa się tak jak na routerze od inei, te ostatnie tam cyferki, a nie jako nazwa sieci

nie mogę też zalogować się ponownie do ustawień routera, odrzuca każde hasło, nie chce się zresetować, nie działa ani moje hasło które ustawiłam na niego, ani to z pudełka, fabryczne.

Mam najnowsze sterowniki do wszystkiego co się da a mimo to, laptop nie widzi tej sieci ( nie ma tego problemu z innymi sieciami poza tą jedyną, ineowską).

Gdy miałam windows 8.1 to magicznie odnalazł tę sieć, jednak system wymusił na mnie przywrócenie ustawień fabrycznych co cofnęło mnie znów do windows 8 bez patcha i niestety 8.1 wgrać sie nijak nie chce na powrót na komputer.

Jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł - błagam o pomoc.

Pozdrawiam

.

 

Czytając opisany przypadek nasuwa się kwestia częstotliwości (właściwości karty sieciowej i wybór pasma).

 

Co drugi dzień żądacie terminu wypuszczenia aplikacji, chyba tylko po to, żeby przeczytać, to co za każdym razem odpisujemy, że jak tylko będzie znany termin to natychmiast go podamy. A forum w tym względzie zwykle ma priorytet i się dowiaduje pierwsze.

 

Power TV - będzie w SUPER HD. W tej chwili zostało dodane w szybkim trybie jako zastępstwo za Love.TV , ale idąc za ciosem pojawi się też w obecnej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć, czy te wszystkie kanały z pakietu C+, HBO itd co zostały włączone promocyjnie od 7 do 31 stycznia to tylko ukłon w stronę byłych użytkowników TESATU (jak ja), czy obecni już / lub zupełnie nowi klienci INEI również posiadają tą promocję po połączeniu się obu spółek? Pytam, ponieważ mam wziąć 3-pak i nie wiem czy po zawarciu nowej umowy nagle za pociągnięciem magicznej różdżki nie znikną. Jeżeli tak to nie będę się z tym spieszył i wezmę to pod koniec miesiąca.

 

Druga sprawa, czy to normalne że za modem wi-fi trzeba dopłacać 10 zł miesięcznie do rachunku ? Z tego co widzę na stronie to INEA "chwali" się, że w trójpaku super hd pvr modem "WI-Fi oraz dostęp do hotspot za 0 ZŁ!", jednak w biurze osoba z obsługi twierdziła inaczej dodając nagle jakieś 10 zł do całości ... nie sądzę

 

Ten modem z Cisco daje radę czy są z nim jakieś problemy? Bo mam obecnie EPC3212, ale mam teraz brać WiFi EPC3925. Są jeszcze Thomsony z tego co widzę ale wolałbym Cisco, chyba że nie działają jak powinno to przemyślę dwa razy. Wi-Fi w tym daje radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać wpływu na działanie Inea nie mamy. wszystkich kanałów nie można mieć bo cena i brak pasma co by pogorszyło reszty kanałów jakość. szkoda tylko ze Inea nie bierze pod uwagę abonentów co do kanałów takich jaki był np pokera channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea a co z GINX? Już ponad 3 tygodnie jest plansza "Z powodu problemów technicznych program jest chwilowo niedostępny. Przepraszamy za utrudnienia" Różnie można to "chwilowo: interpretować ale 3 tygodnie to nieco za dużo. Nie oglądam tego kanału wcale, ale uważam, że takie traktowanie abonentów to pewien nietakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poker Channel przecież wyłączyli :D W 3pakach wifi jest za free, ale nie dotyczy to tego najtańszego 3paka za 99 zł. HBO i C+ za free do bodajże do końca stycznia dla wszystkich klientów Tesatu, do obecnie podpisywanych umów dają HBO gratis do 2 miesięcy, ale trzeba je potem samemu wyłączyć, taka sama promocja jak była z C+ Silver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3pakach wifi jest za free, ale nie dotyczy to tego najtańszego 3paka za 99 zł.

 

Niby najtańszy 3-pak to 149, potem 159 i 199 bo to 99 tylko za pierwsze dwa miesiące. Według ich cennika promocyjnego przy 3-paku za 159 (zestaw usług nr 25 wedlug cennika) powinno być 0 zł *.

 

* 10) Dla Abonentów, którzy posiadają status studenta lub dokonują zakupu Zestawu Usług nr 22-33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info; walka z ADB5810CDX już mi się znudziła; do 10 sekund czekam na przejście do kolejnej pozycji w menu VOD; zdecydowanie postanowiłem wymienić; dzielę się doświadczeniami z procesu jakby ktoś jeszcze szukał info:

1) wg dokumentu ADB_3831CD_Datasheet_1 "It replaces the successful ADB-3830CD and ADB-5830CDX" więc zakładam że jest to faktycznie nowy sprzęt i nie ma sensu czekać na nowy soft do starego;

2) zapytałem na chat-cie czy na Owsianej są nowe dekodery bo ten się nie nadaje do użycia; dostałem info, że teraz wymianą zajmuje się dział konserwacji, mają do mnie zadzwonić; zobaczymy;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...