Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Wymieniłem jakiś czas temu dekoder na Technisat HD ale mam lipe z TVN HD. Wszystkie filmy zmuszony jestem oglądać nie na całym ekranie. Po bokach ma czarne pasy. Jedynie podczas Faktów lub jakiś seriali TVN-nowskich jest na cały ekran. Zmiana sposobu wyświetlania nic nie daje. Jedynie mogę powiększyć ale wtedy bardzo obcina obraz z góry i z dołu. U Was tez tak jest? Inne kanały HD są ok. W poprzednim dekoderze HD można zawsze był dostosować wielkość wyświetlanego obrazy. Posiadam Sharpa Aqusa 46.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wina kanalu - kanal TVN HD/SD

 

Zazdroszczę tym co mogą korzystać z Inotel. mają 5x lepszą oferte od Inea. !! :)

Z ich ofertą różnie bywa a szczególnie z podłączeniem, kiepskie firmy monterskie mają. No i dolicz do ceny abonamentu wypożyczenie dekodera

dekoder mozna miec gratis - http://www.inotel.pl/pl/pakiety/trojpak_hd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspozytor2: Witaj nickkkk, Jak mogę Ci pomóc?

nickkkk: witam czy wiadomo jaki kanal bedzie wprowadzony za tvn lingua?

nickkkk: kytory koncy nadawanie 15 lipca

Dyspozytor2: nie mamy w chwili obecnej informacji na ten temat - ani od nadawcy TVN, ani nie dysponuje informacja o ewentualnym innym kanale

nickkkk: zaraz pokaze informacje

nickkkk: Kanał tematyczny TVN Lingua zniknie z eteru 15 lipca - poinformował TVN. "Decyzja ta wynika z faktu, że po dwóch latach od startu projekt ten nie osiągnął satysfakcjonującego poziomu rentowności" - czytamy w komunikacie spółki.

Dyspozytor2: rozumiem - nie mam informacji czy nadawca cos innego zaproponuje za to 

 

Sorry za post pod postem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspozytor: Witaj kikikiki, Jak mogę Ci pomóc?

kikikiki: witam co bedzie wprowadzone zamiast TVN LINGUA

Dyspozytor: witam na dzien dzisiejszy nie posiadam informacji w tej sprawie od dzialu marketingu ale prawdopodobnie program TVN Lingua bedzie nadal dostepny w naszej ofercie w ktoryms z pakietow tematycznych

kikikiki: ale TVN LINGUA konczy nadawanie 15 lipca

Dyspozytor: rozumiem jednakze na chwile obecnie czekamy na odpowiedz dzialu marketingu w sprawie nowej oferty

kikikiki: jak to mozliwe przeciez o tym wiadomo od kwietnia

Dyspozytor: trudno mi stwierdzic, dzial marketingu nie poinformowal nas o zmianach

Dyspozytor: z tego co wiemy prawdopodobnie w ofercie pojawia sie nowe programy w wersji HD

kikikiki: no to na kanale TVN LINGUA będzie test

kikikiki: A będą nowe kanały w zwykłej rozdzielczosci

Dyspozytor: niestety nie posiadam informacji na ten temat 

 

:crazy::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspozytor: Witaj rrrrrrrr, Jak mogę Ci pomóc?

rrrrrrrr: witam czy beda nowe kanaly w zwyklej rozdzielczosci

Dyspozytor: wszelkie zmiany dotyczące oferty są opisane na stronie internetowej jednak jeżeli chodzi o poszerzenie obecnego zakresu programów nie posiadamy takiej informacji

rrrrrrrr: no to jaki kanal bedzie za TVN LINGUA który kończy nadawanie juz za 2 tygodnie

Dyspozytor:jak już wspomnialem nie posiadam takich informacji jeżeli pojawi się nowy kanał informacja o nim pojawi się również na naszej stronie 

 

Ci idioci z inei mnie Denerwują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nic nie dadzą, powiedzą że dali tvs miesiąc temu i git :DDD (ale dla nich)

 

 

no i taki ich standard,

wczoraj odbyłem rozmowę z panem na infolinii że chcę wymienić ten tuner ADB na technisata bo często nagrywam na zewnętrznym urządzeniu

a ten ADb nie ma timera a technisat ma, otrzymałem standardową informację że takiej możliwości nie ma, wiec zadałem z innej beczki pytanie

przecież płacę abonament HD i ten tuner nie ma tej usługi to proszę mi zmniejszyć abonament bo mam oferowaną nie pełną usługę w porównaniu do

tych abonentów którzy maja tuner technisata. No i był zonk. Oczywiście gadka szmatka że będzie nowy soft i takie tam ;) ciekawe dlaczego nie wyleciał że

tuner mam za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś winien ;-).

Gdybyś nie kupił tego ich HD (oraz tysiąc innych naiwnych), musieliby uatrakcyjnić ofertę. Ale skoro pakiet HD tak naprawdę w ogóle bez uczciwego kanału HD w ofercie (bo TVN to oszustwo, a TVS - raz że od niedawna, a dwa, że kto to ogląda?) sprzedaje się tak dobrze, to co się mają wysilać?

Tylko bojkot aktualnej oferty spowodowałby zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Proszę o pomoc. Kupiłem telewizor plazmowy Panasonic TX-P46G10E oraz nagrywarkę Panasonic DMR-EH59. Wymieniłem dekoder na TechniSat DIGIT HD 4 CX CSP i podłączyłem w następujący sposób: antena z gniazdka do dekodera i z dekodera do nagrywarki, a z nagrywarki do telewizora. Z dekodera kabel HDMI (ten z wyposażenia) do telewizora oraz Scart do nagrywarki wejście VCR AV2. Dalej z nagrywarki z wyjścia AV1 (TV) do telewizora. Podłączyłem także wyjście audio dekodera dwoma kabelkami cinch do wzmacniacza pod AUX w celu słuchania radia przy wyłączonym TV. (12 letni Technics. Przepraszam za amatorski język – jestem mało zorientowany w tych sprawach. Odtwarza dobrze wszystkie kanały i nagrywa również wszystkie prawidłowo z wyjątkiem programów TVN HD, canal+FilmHD oraz canal+SportHD. Na ekranie, co kilka, czasem kilkanaście sekund pojawia się zakłócenie w postaci mignięcia na ułamek sekundy zielono-żółtego koloru na prawie całym ekranie. Próbowałem podłączyć nagrywarkę przez HDMI do TV i jest to samo. Mam bardzo kiepski kabel Scart między dekoderem a nagrywarką i zacząłem myśleć, czy jest możliwe, żeby nagrywał się prawidłowo canal +, a canal+HD źle przez ten kabel? Jeżeli ktoś zechciałby mi pomóc, to będę bardzo wdzięczny, bo w pomocy INEI stwierdzili, że jeżeli dekoder dobrze odtwarza w HD na TV, to wina jest po stronie nagrywarki.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odemnie parę minut temu wyszedł Pan technik z inea. efekt... zabrał stary dekoder HD i wymienił na nowy HD technisat. Jakie wrażenia zniknęła mgiełka która pokrywała obraz i teraz naprawde dobrze widać. A dodatkowo mam nadzieje ze nie będzie pojawiał sie komunikat o aktualizacji karty programu no i moze obraz nie bedzie sie włączał i wyłaczał poza tym same pozytywy timer nagrywania , wygląd i w ogóle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym się chyba tylko INEA zajmuje:

INEA, największy regionalny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce, przy udziale kanału podróżniczego Travel Channel, jak przed rokiem, organizuje konkurs wakacyjny dla miłośników fotografii: „Łączy nas pasja podróżowania”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody - sprzęt multimedialny i  nagrody dla prawdziwych podróżników od Travel Channel. Zdjęcia można nadsyłać do 31 sierpnia 2009 roku.


Jeśli masz ciekawe zdjęcie z wakacji, weź udział w konkursie fotograficznym "Łączy nas pasja podróżowania" organizowanym przez INEA przy udziale kanału podróżniczego Travel Channel. Patronat nad konkursem objął portal obiezyswiat.org - serwis społecznościowy dla miłośników podróży i fotografii.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca konkursu otrzyma aparat fotograficzny, torbę podróżną, kosmetyczkę i koszulkę. Osoby, których zdjęcia zajmą drugie i trzecie miejsce zostaną nagrodzone odtwarzaczami MP3, torbą podróżną, kosmetyczką i koszulką. Przyznanych zostanie także 7 nagród pocieszenia, tzn. plecaki i koszulki.

Konkurs trwa do 31 sierpnia br. Zdjęcie nie może ważyć więcej niż 0,5 MB. Należy je przesłać na adres poczty elektronicznej: ineakurier(at)inea.com.pl wraz z dołączonymi danymi teleadresowymi (imię, nazwisko, adres bez podania numeru lokalu oraz numer telefonu kontaktowego).

Jury Konkursowe, w skład którego wejdą osoby wyznaczone przez Organizatora, przy wyborze zwycięzców konkursu będzie kierować się następującymi kryteriami: zgodność z tematem, oryginalność, estetyka oraz poprawność jakościowa.

 

satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są tylko nazwy się zmieniły tu masz wykaz:

TVN LINGUA - SERVICE:705

RELIGIA TV - SERVICE:704

DOMO TV - SERVICE:708

EUROSPORT 2 - SERVICE:1002

BOOMERANG - SERVICE:1001

KIDSCO - SERVICE:1010

DAVINCI - SERVICE:709

MTV HITS - SERVICE:1004

RUSIA TODAY - SERVICE:1007

BBC WORLD NEWS - SERVICE:1009

AL JAZZERA - SERVICE:1003

FRANCE 24 EN - SERVICE:1006

FRANCE 24 FR - SERVICE:1005

PLAYBOY TV - SERVICE:1008

TVN HD - SERVICE:706

POLSAT SPORT HD - SERVICE:707

TEST 2 - SERVICE:701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...