Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

sto/sto było by strzałem nawet nie w 10 ale w 13... czesto uploaduje fimy na yt i idzie dostac na glowe przy teoretycznej 4..

Symetryki raczej nie są indywidualnych klientów. Tak więc nie ma szans.

komu to 500?? ja 100 nie moge uciagnac wiec wszystko co powyzej to juz tylko chwyt marketingowy

"Ja" to sobie możesz wsadzić. Ty nie osiągasz, inni spokojnie osiągną praktyczne limity łącza 100 mbit. Ty nie znajdziesz zastosowania, inni znajdą. Wszystko jest dla ludzi. Rzecz w tym, że duży operator wprowadza przyspieszenie, nie tylko 500 mbit, ale pewnie też niższych pakietów. Inni operatorzy muszą się dostosować.

Netia już jakiś czas wprowadziła dla części klientów łącza z dużym uploadem.

Ogólnie widać, że duży operatorzy wprowadzają przyspieszenia. Inee też to czeka jak nie uploadu to downloadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablowce upload leci w kanale zwrotnym do 60 mhz, które jest zasmiecone, zakłócone itp ale na niższej częstotliwości jest za to mniejsze tłumienie sieci i modemowi łatwiej nawiązać łączność z cmts. Jednak z tego powodu że pasmo jest jakie jest, modulacja na nim to zazwyczaj qam64 albo 16, wiec prędkości też są słabsze.

Póki ten schemat się utrzyma, w sieci koncentrycznej nigdy nie będzie szybkiego wysyłania. Tutaj prym wiodą wszystkie sieci postawione na ethernecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mecze na Lech tv będą w 3D?

 

:)

 

A w lech TV, poza rezerwami, będą jakieś mecze?

Przecież żadnych praw, z tego co mówili, nie mają.

 

edit:

źródło: Inea/satkurier.pl

 

24 października 2013 roku ruszy klubowa telewizja Lech TV. Kanał będzie dostępny tylko w sieci kablowej Inea. Nadawca otrzymał już koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na nadawanie (więcej tutaj). Zakłada ona, że kanał będzie miał charakter informacyjno-publicystyczno-sportowy. W jego ramówce znajdą się: serwis informacyjny na temat Lecha i autorskie materiały prezentujące klub i zawodników „od kuchni”

 

Start już w czwartek, wtedy też szersze info.

 

Rzecz w tym, że duży operator wprowadza przyspieszenie, nie tylko 500 mbit, ale pewnie też niższych pakietów. Inni operatorzy muszą się dostosować.

Netia już jakiś czas wprowadziła dla części klientów łącza z dużym uploadem.

Ogólnie widać, że duży operatorzy wprowadzają przyspieszenia. Inee też to czeka jak nie uploadu to downloadu.

 

W momencie kiedy my wprowadzaliśmy 250 mbit , UPC takiej prędkości nie oferowało. To, że prędkości będą rosnąć jest oczywiste, ale też trzeba tu iść odpowiednim tempem, żeby nie przeinwestować w sytuacji, kiedy klienci wcale wyśrubowanych cyferek nie potrzebują.

 

Możecie zrobić jakieś fotki kanału Lech TV?

 

Kanał startuje 24.10 o 20:00 . Póki co zapraszamy na www.lech.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy kanał Lech tv no nie wiem czy taki dobry będzie ,jestem fanem Kolejorza ale telewizja klubowa bez meczów live to nie jest to ,nie wiem co oni tam będą pokazywać

przez większość czasu chyba 80% powtórek będzie i reklamy .Inea teraz powinna skupić się na polepszeniu jakości od strony technicznej chodzi mi funkcjonalność oferowanego

przez nich sprzętu ,chodzi mi o ich dekodery .....

Powinni pomyśleć o dołączeniu jakiś kanałów związanych z historią ... :read::hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy my wprowadzaliśmy 250 mbit , UPC takiej prędkości nie oferowało. To, że prędkości będą rosnąć jest oczywiste, ale też trzeba tu iść odpowiednim tempem, żeby nie przeinwestować w sytuacji, kiedy klienci wcale wyśrubowanych cyferek nie potrzebują.

Ja bym chciał mieć chociaż 80% ze 100 mbit, za które płacę, o co tu myśleć o 250 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest komuś potrzebne, to zależy od zasobności portfela i kwestii indywidualnych preferencji. Ty jednak napisałeś:

 

"wszystko mam u siebie po wifi wiec technologicznie nie ma mozliwosci zeby wyciagnac 100 z 100"

 

W związku z tym odpowiedziałem, technologicznie da się i to w zasadzie na wszystkich nowych urządzeniach ze średniej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dla Was jedną podwójną wejściówkę na mecz Lech - Legia w związku ze startem Lech TV.

 

Nie chcemy żeby to było "kto pierwszy ten lepszy", więc może małe typowanie :) Prośba o typ wyniku dzisiejszego "polskiego" meczu w LM - Arsenal - Borussia Dortmund. Kto trafi otrzyma voucher (jeśli będzie więcej dobrych typów, wygrywa pierwszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...