Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

(lizanie tyłka inei)

A kolega nie tak dawno, bo 19 lip 2013, o 10:13 krzyczał na forum, że wypowiada umowę, bo inea jest be :lol2::lol2::lol2:

Jakaż nagła zmiana frontu.

Miesiąc temu narzekałeś w co drugim poście - teraz ci to przeszkadza?

Wyluzuj. Każdy ma prawo do własnego zdania.

kunkore również.

A gdyby nie szumne i tajemnicze wypowiedzi inei to nikt by tutaj nie nabijał się z nowej oferty.

Zauważ, że początkowo była mowa o nowych programach a skończyło się na podmianie sd/hd.

Nie neguję, ze to doby ruch ale apetyt był rozbudzony a potem tonowany przez ineę a nie przez abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.

Wczoraj zmienilem dwuopaka na trojpaka. Zgodnia z logika, ze w tej samej cenie mam dekoder z nagrywarka plus multiroom hd w drugim pokoju. POmijajac fakt, ze czekalem na kuriera tydzien to dostalem dekoder hd do multiroomu UZYWANY. Czy to normalna praktyka Inei dawac uzywki przy podpisywaniu nowej umowy?? Dekoder wyglada na zaniedbany, powycierane napisy,etc.

Mial ktos taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga inea nowa oferta jest calkiem calkiem bynajmniej jak dla mnie,mam pytanie czy jest szansa na wlaczenie kanalu polsat film hd :D

 

Kanał nie znajduje się w najbliższych planach.

 

Czesc wszystkim.

Wczoraj zmienilem dwuopaka na trojpaka. Zgodnia z logika, ze w tej samej cenie mam dekoder z nagrywarka plus multiroom hd w drugim pokoju. POmijajac fakt, ze czekalem na kuriera tydzien to dostalem dekoder hd do multiroomu UZYWANY. Czy to normalna praktyka Inei dawac uzywki przy podpisywaniu nowej umowy?? Dekoder wyglada na zaniedbany, powycierane napisy,etc.

Mial ktos taki przypadek?

 

Jeżeli dekoder jest w złym stanie istnieje możliwość wymiany na inny egzemplarz. Nie jest tak, że do każdej umowy dostarczany jest nowy dekoder - to prawda - ich żywotność jest dłuższa, niż czas trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dekoder jest w złym stanie istnieje możliwość wymiany na inny egzemplarz. Nie jest tak, że do każdej umowy dostarczany jest nowy dekoder - to prawda - ich żywotność jest dłuższa, niż czas trwania umowy.

Wiem, rozumiem - jest to logiczne działanie, ale moglibyście chociaż sprawdzić czy wszystko wygląda porządnie.

Mój dekoder kleił się pod spodem. A pilot, czego nie zauważyłem od razu, poza starymi bateriami miał uszkodzoną klapkę zamykającą dostęp do baterii.

Jako, że to ewidentnie uszkodzenie mechaniczne to sami wiecie, że nikt w BOKu nie uwierzyłby mi na słowo, że sam tego nie uszkodziłem.

Jestem już mądrzejszy i przy następnej wymianie (już niedługo :lol2: ) obejrzę sprzęt z każdej strony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi nowościami od Inea to trochę na wyrost szumnie zapowiadane nowości ,a tu kicha ...,, Ta nowa oferta to po prostu jedna podwyżka cen dla nowych ,dekodery ADB nadają się jako dekoracja na półkę ,bo praca normalna na tych dekoderach zawsze podnosi ciśnienie ,może zapowiadany nowy soft coś zmieni ,zobaczymy jakie będą zmiany.

To na razie tyle na dzisiaj ... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta generalnie działa.

 

Prawdopodobnie część adresów IP może być na spam liście. Można to sprawdzić tu:

 

http://whatismyipaddress.com/blacklist-check

 

Najlepiej skontaktować się z nami żebyśmy wysłali mail do barakudy, jeśli faktycznie jest na liście, ewentualnienapisać samemu. Dodatkowo najlepiej zmienić hasło do poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spamhausie dodana jest cała klasa http://www.spamhaus.org/pbl/query/PBL013110 i IP z tej klasy na kilku innych listach też wiszą.

 

Przy okazji spytam o TV. Mam Wygodny HD + C+ ze starej oferty (w niższej cenie). Czy przechodząc na nowy pakiet lub 2-Pak C+ może zostać stare czy musi być podpisane no nowych warunkach promocyjnych (wyższa cena)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, ja nie mam stałego adresu ip. proszę wskazać do kogo mam się u was zglosic.

najprościej byłoby zmienić mnie adres ip.

 

Najzwyklejszy kontakt, czyli infolinia/czat.

 

Przy okazji spytam o TV. Mam Wygodny HD + C+ ze starej oferty (w niższej cenie). Czy przechodząc na nowy pakiet lub 2-Pak C+ może zostać stare czy musi być podpisane no nowych warunkach promocyjnych (wyższa cena)?

 

Paczka C+ nie musi być w takim przypadku zmieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...