Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@radier z tym wyrabianiem połączenia 300/150 na WRD3600 to troszkę przesadziłeś. Ja mam 250/4 na takim właśnie TP-LINK'u. Po kablu wyciagam do 170 Mbps, po WiFi 5Ghz najczęściej do 100 Mbps, w porywach udało mi się 130 Mbps. Na połączeniu 2,4Ghz prędkość jaką udało mi się osiągnąć to ok 80 Mbps Niestety takie straty są na Wifi i dopiero standard ac może coś tu zmienić. Samo 5Ghz też nie rozwiązuje problemu bo zasięg sieci w tym paśmie jest dramatycznie słabszy.

 

No to ta śmieszna 250 w wykonaniu Inei ci nie domaga. Nie ma co porównywać z usługą Wtvk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie odnosnie ng hd. Kanal ma trafic juz do standard hd ok ale co z osobami ktore placa za ten kanal w pakiecie max hd. Maja placic za kanal ktory wypadl z tego pakietu? Powinna zostac obnizona cena pakietu lub cos zastapic ten kanal.

 

A dlaczego miałby wypaść dla Abonentów posiadających Maxa? Wszystko będzie tak jak być powinno . Będzie w Standard HD a więc w Komfort HD i Wygodnym HD również :)

Poniedziałkowe nowości już opisane - NG HD i Nat Geo HD. Reszta w kolejne poniedziałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale osoby za max placa dodatkowo za ten kanal a teraz beda go miec w zwyklym pakiecie wiec tak jakby wylecial. Podam np mam pakiet komford hd a do poníedzialku nie bylo go w tym pakiecie za to byk w max hd ktory posiadam. A od jutra mam go i w pakiecie komford hd jak i w maxhd czyli majac max hd nie zyskuje tego kanalu. A ng wild hd do jakiego pakietu wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiadasz. Jeśli sam nie zmienisz starego pakietu na nowy. to w końcu sam zmienisz - tylko nowe pakiety będą rozwijane.

 

Dotychczas miałeś tylko podmianki

1)TVP HD --> BBC HD

2) KIDS.CO (został wyłączony) --> DUCK.TV

 

Tak czy inaczej od jutra się dowiemy ile warty będzie pakiet SUPER HD (oferta/cena).

Może uatrakcyjni się pakiet SUPER HD na tyle że będzie można zmienić.

Trochę mnie martwi że jest umowa aż na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiadasz. Jeśli sam nie zmienisz starego pakietu na nowy. to w końcu sam zmienisz - tylko nowe pakiety będą rozwijane.

 

Dotychczas miałeś tylko podmianki

1)TVP HD --> BBC HD

2) KIDS.CO (został wyłączony) --> DUCK.TV

 

Tak czy inaczej od jutra się dowiemy ile warty będzie pakiet SUPER HD (oferta/cena).

Może uatrakcyjni się pakiet SUPER HD na tyle że będzie można zmienić.

Trochę mnie martwi że jest umowa aż na 24 miesiące.

 

Od jutra nie dowiemy się ceny Super HD bo oferta zmieni się w kolejny poniedziałek tj.19.08. Z tego co mi wiadomo będą trójpaki na 12 miesięcy. No i pozostaną 2 paki na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzem

 

Do MAXa na dniach coś dodatkowego dołączy.

 

Czas doprecyzować dzisiejsze zmiany:

 

National Geographic HD - dostępny będzie od dziś dla Abonentów pakietów Wygodny HD, Komfort HD, Standard HD i wyżej - pozycja 180

 

Nat Geo Wild HD - dostępny będzie od dziś dla Abonentów pakietu Super HD (+ cały czas pozostaje w paczce Max HD i Nauka i Natura HD) - pozycja 181

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...