Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Można podpiąć swój router? Bo nie chce tego szmelcu od nich ?

Można, tylko bierz bez funkcji wifi - wtedy ten ich router działa jako modem, więc za rozprowadzanie netu odpowiada tylko twój router - nie ma problemu z NAT.

 

PS. Ich urządzenie jest niezbędne - więc zupełnie się go nie pozbędziesz, ale w opisanej wyżej konfiguracji działa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze mieć ich szmelc żeby działał mi net, mega fatalnie, mam 100x lepszy router niż oni z Gigabitowymi portami i muszę dodatkowy modem kłaść na biurku czyli co? modem + router? nie zgadzam się na coś takiego

 

no ale jakbyś chciał podłączyć kabel koncentryczny do swojego routera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy z inea a operatorem trwaly od

stycznia a ukladajac nowa oferte wiedziec musieli juz o zakupie nazwy stadionu.

 

 

Jak widzę coś takiego to mi się smiać chce :D

Nowa oferta weszła w styczniu, wiec jezeli rozmowy trwaly od stycznia to ty myslisz ze oni oferte wymyslili na ostatni moment w styczniu??

Daje głowę że do końca zeszłego roku oferta była już dopięta, więc wtedy nie było mowy o nazwie stadionu :brawo:

 

Musze mieć ich szmelc żeby działał mi net, mega fatalnie, mam 100x lepszy router niż oni z Gigabitowymi portami i muszę dodatkowy modem kłaść na biurku czyli co? modem + router? nie zgadzam się na coś takiego

 

no ale jakbyś chciał podłączyć kabel koncentryczny do swojego routera?

 

Jeśli ma światłowód to podpiąłby ethernetem prosto z Alcatela, ale tak nie zadziała :D

 

Siarczek jak ci się nie podoba to zmień operatora, droga wolna przecież :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze mieć ich szmelc żeby działał mi net, mega fatalnie, mam 100x lepszy router niż oni z Gigabitowymi portami i muszę dodatkowy modem kłaść na biurku czyli co? modem + router? nie zgadzam się na coś takiego

 

no ale jakbyś chciał podłączyć kabel koncentryczny do swojego routera?

 

A skąd wiesz jaki ma router? Przecież są routery z zintegrowanym modemem kablowym. Oczywiście osobną kwestią jest to czy isp pozwala na używanie swojego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem, dlatego jestem ciekawy co to za router z modemem, który jest 100x lepszy. rozwiązanie, o którym pisałem nie jest złe - patrząc na mój przypadek, przesiadka z neostrady była bezbolesna. Nie musiałem na nowo wklepywać ustawień sieci, macadresów itp bo router został mi ten sam, więc tylko chwila w zmianie isp i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to coraz bardziej, powinno być tak jak w nędznym TP podpinam router konfiguruje i mam neta, a nie zabawy w ustawieniem gdzieś dodatkowego szpetnego urządzenia. Kupiłem już TL-WDR4300 Nie podepnę pod to ich kabla koncentratycznego więc jestem skazany na ich szmelc NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to coraz bardziej, powinno być tak jak w nędznym TP podpinam router konfiguruje i mam neta, a nie zabawy w ustawieniem gdzieś dodatkowego szpetnego urządzenia. Kupiłem już TL-WDR4300

 

Router, który kupiłeś to rzeczywiście fajny sprzęt, ale nie podepniesz go bezpośrednio ani to TP, ani do Netii ani do jakiejkolwiek kablówki - musi być po drodze modem. Co oczywiście nie umniejsza "fajności" twojego sprzętu - dzięki temu jest uniwersalny. Ja modem od inei mam schowany pod biurkiem, więc po podpięciu już go nie oglądałem. Generalnie jakiegokolwiek isp wybierzesz, zawsze do tego sprzętu, który masz, będziesz potrzebować dodatkowe pudełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że MANGO 24 płaci operatorom kablowym.

 

To nie jest prawda, kanał jest po prostu nieodłącznym elementem pakietu z innymi, stąd taka szeroka jego obecność u operatorów.

 

Rozmowy z inea a operatorem trwaly od

stycznia a ukladajac nowa oferte wiedziec musieli juz o zakupie nazwy stadionu.

 

Nie. Tak samo jak rozmowy trwały kilka miesięcy, tak samo tak duża zmiana w ofercie TV trwa sporo czasu. Zresztą wiązanie jednego z drugim to pomieszanie z poplątaniem.

Działania marketingowe prowadzimy od lat, przeznaczaliśmy na nie zawsze niemałe środki, bo to się opłaca - pozwala pozyskać nowych klientów i się rozwijać. Teraz te działania będą po prostu skupione bardziej wokół jednego przedsięwzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, co to za blablabla

 

To nie jest prawda, kanał jest po prostu nieodłącznym elementem pakietu z innymi, stąd taka szeroka jego obecność u operatorów.

 

nieodłącznym elementem pakietu z innymi????

 

z jakimi innymi?

 

to sa dostacy pakietow, czy inea prowadzi rozmowy z każdym dostawca programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za tyle Inea sprzedaje swoją ofertę jako Inotel:

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/inot ... 28368.html

Ile to? 50% taniej?

To jest oferta Inotela a nie Inei, poza nielicznymi na dzień dzisiejszy lokalizacjami, gdzie Inotel działa po FFTH jest to zupełnie inna technologia niż ta, z której korzysta Inea. Do tego w większości lokalizacji konieczne jest doprowadzenia łącza do mieszkania. Są miejsca, gdzie Inea się dubluje z Inotelem a i tak większość mieszkańców korzysta z Inei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa dostacy pakietow, czy inea prowadzi rozmowy z każdym dostawca programu

 

W kwestii Mango TV odpowiedział thx. A generalnie jeśli chodzi o kanały to jest różnie - część jest negocjowana bezpośrednio z nadawcami, część z dystrybutorami.

 

Jest już też oficjalnie - STARS TV od lipca zastępuje NEXT Music (zarówno wersja SD jak i HD). Pakiety i pozycja na liście kanałów bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...