Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wrócę do czarnego Technisata i jego archaicznego menu i ustawień.

ADB poza ładnym menu coraz bardziej muli, to już mój trzeci dekoder i kolejnej wymiany nie zniosę - po prostu wszystkie się wieszają. Znajomy też już wymienił dwie skrzynki, a trzecią wziął Technisata i problem jak ręką odjął - wina więc leży po stronie felernych skrzynek pewnej firmy na A... :roll:

 

 

Miałem tak samo. ADB chyba muli poprzez korzystanie z VOD (kanał zwrotny). Wymień na Technisata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wrócę do czarnego Technisata i jego archaicznego menu i ustawień.

ADB poza ładnym menu coraz bardziej muli, to już mój trzeci dekoder i kolejnej wymiany nie zniosę - po prostu wszystkie się wieszają. Znajomy też już wymienił dwie skrzynki, a trzecią wziął Technisata i problem jak ręką odjął - wina więc leży po stronie felernych skrzynek pewnej firmy na A... :roll:

 

Ja obecnie korzystam z technisata i nie moge sie zebrac ,aby to dziadostwo odniesc i wymienic. Przed "petarda" korzystalem z adb pvr i bylem zadowolony. Menu tak jak w technisacie chodzilo plynnie (moze czasem lekko sie zamulil,ale nadrabial ladnym menu),a teraz wiekszosc kanalow nadawanych w hd po prostu sie zacina, dzwiek urywa i co po chwile pikseloza. Glownie tv uzywam do ogladania paczki c+ wiec jestem zmuszony do ogladania w jakosci sd ;)

 

Na module cam nie ma takich problemow.

 

Adb posiadal wkrecany wtyk do dekodera,a technisata podlaczalem za pomoca przejsciowki i na wtyk. Tak mysle ze moze to wina wtyku? Bo na wkrecanym adb i module cam nie ma takich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą w dekoderze ADB PVR wyłączyłem dostęp do VOD i wyłączyłem modem (tak nie używam VOD) no i dekoder przyśpieszył :-) mam wrażenie, że bardzo przyśpieszył. Kanały szybciej się przełączają, szybszy dostęp do nagrań, do menu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie: wyłączyłem modem oraz sieć (wciskając przycisk VOD przełącza się na VOD ale zaraz pojawia się info, że brak dostępu do bibloteki nagrań ........... )

Po wyłączeniu tych dwóch opcji mam wrażenie (oby to nie było wrażenie) ale naprawdę wszystko szybciej działa, naciskam przełączanie kanału i przełącza a nie czeka 2-3 sek. wchodzę do menu to wchodzi a nie czeka 2-3 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/85450/fibe ... e-upc.html

 

Jak widać UPC może zaproponować swoim abonentom internet 250/20. Natomiast INEA twierdzi, że na większy niż 4 Mb/s upload nie ma w Poznaniu zapotrzebowania????? Nie ma to jak samemu decydować co abonent potrzebuje a co nie, podobnie ma się z usunięciem ponad 30 kanałów w tym NGC HD i NATGEo HD w nowej ofercie (dodam nowej, bo za chwilę kolega z INEA.pl poprawi mnie, że przecież "starzy" cały czas mają te kanały w ofercie)

 

Podobna sytuacja ma się z kanałem TV Republika INEA twierdzi, że proces negocjacyjny trwa i nie wiadomo, kiedy kanał ten pojawi się w ofercie INEA. Łódzka TOYA jak widać załatwiła ten temat szybciej i abonenci w Łodzi mają już dostęp do tv republika

https://satkurier.pl/news/85101/tv-repub ... -toya.html

 

jak widać o INEI nie mówią:

https://satkurier.pl/news/85311/tv-repub ... olska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/85450/fiber-power-250-w-ofercie-upc.html

 

Jak widać UPC może zaproponować swoim abonentom internet 250/20. Natomiast INEA twierdzi, że na większy niż 4 Mb/s upload nie ma w Poznaniu zapotrzebowania????? Nie ma to jak samemu decydować co abonent potrzebuje a co nie, podobnie ma się z usunięciem ponad 30 kanałów w tym NGC HD i NATGEo HD w nowej ofercie (dodam nowej, bo za chwilę kolega z INEA.pl poprawi mnie, że przecież "starzy" cały czas mają te kanały w ofercie)

 

Podobna sytuacja ma się z kanałem TV Republika INEA twierdzi, że proces negocjacyjny trwa i nie wiadomo, kiedy kanał ten pojawi się w ofercie INEA. Łódzka TOYA jak widać załatwiła ten temat szybciej i abonenci w Łodzi mają już dostęp do tv republika

https://satkurier.pl/news/85101/tv-repub ... -toya.html

 

jak widać o INEI nie mówią:

https://satkurier.pl/news/85311/tv-repub ... olska.html

 

Fajnie takie wybrane fakty przytaczać, ale zabrakło na przykład takich:

TOYA z dużych graczy jest jedna z TV Republika. Inne kablówki mają ten sam problem z negocjacjami co i my. Zresztą ciężko się rozmawia o biznesie w momencie kiedy jest się przez przedstawicieli stacji z góry oskarżanym o układy i polityczną niechęć.

UPC oferuje 250Mb/s parę miesięcy po nas i 2x drożej (po pierwszych promocyjnych miesiącach).

Jakich kanałów brakuje w UPC też łatwo sprawdzić przeglądając dyskusje Abonentów.

 

edit: wniosek jest z tego taki, że nie da się przy zachowaniu niskich cen oferować wszystkiego. jedni mają lepszy upload, inni lepszy download, inni średnie parametry, ale lepszą cenę, podobnie z tv itd. Jeżeli oferta miałaby być taka 'full opcja' jak czasami proponujecie, to ceny musiałyby być na nieakceptowalnym przez klientów poziomie. decyzja jak ten złoty środek znaleźć jest ciężka - czasami trafiamy w punkt, czasami nie i robi to kto inny, ale zawsze taki kompromis będzie musiał być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie kryzysu z kogoś trzeba kasę wyciągnąć. Na pewni nigdy nikt Ci nie da od siebie za nic. To że jakaś grupa osób zrezygnuje z usług to i tak przy takiej dużej liczbie abonentów i rodzaju usług - to interes MUSI wyjść na plus i to duży. A my możemy sobie ponarzekać i tak to nikogo nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...