Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Może bedzie jakas konsolidacja z inna kablówką...albo tak jak piszesz wszyscy są w psychiatryku za te petarde i trwa rekrutacja nowych ludzi do zmian w ofercie tv. Zbyt duza cisza, a ona nikomu nie służy.

kanał dzieciecy baby.tv jest w ofercie ale dla posiadaczy starych pakietow, kanal przeze mnie podany discovery historia juz nie posiada w logo nazwy tvn, takze czekamy kiedy dodadza: MGM hd oraz TVN24 hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pachnie plajtą , a te osoby ktore stworzyly petarde i sa za nia odpowiedzialne sa pewnie na terapii w psychiatryku , tak zjeXXX oferte kablowki , szacun mądre głowy

 

Nieźle mnie rozśmieszyłeś. Trafne stwierdzenie. Biedak, rzecznik INEI, próbuje jakoś sytuację tłumaczyć, ale to się nie da. [beep]a, który ta petardę (a wlaściwie kapiszona) stworzył nie mogą z różnych względów na razie usunąć chociaż zadziałał na szkodę firmy. Teraz będą różne próby poprawienia tej karykatury. Kompletna kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego na szkodę, skoro mniej kanałów sprzedają za tę samą cenę? :-). Rezygnacji raczej dużo nie będzie, bo mają kablowy monopol, a mało komu chce się z powodu paru kanałów bawić w anteny satelitarne. Ot trochę niezadowolonych klientów psioczy w internecie, a firma zarabia więcej niż dotąd. Autor promocji raczej awansuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pachnie plajtą , a te osoby ktore stworzyly petarde i sa za nia odpowiedzialne sa pewnie na terapii w psychiatryku , tak zjeXXX oferte kablowki , szacun mądre głowy

 

Jaka plajta? Jaki psychiatryk? Pisałem o tym już wcześniej, więc krótko tym razem:

osoba/y, która stworzyła ofertę "Petardę" chodzi teraz z niezłą premią i kombinuje co by tu jeszcze. Oferta jest kierowana nie do abonentów pakietów max, których biorąc pod uwagę ogół abonentów Inei, jest niewielu (wystarczy zrobić rozeznanie wśród znajomych i rodziny) w porównaniu z abonentami pakietów oszczędnych, mini, komfort czy wygodny. Przyspieszono więc internet, przesunięto kilka programów HD z pakietów droższych do Super HD (co nie powoduje żadnych kosztów po stronie Inei wręcz odwrotnie - większa dystrybucja kanałów = większy zysk), a pięć (czasami kilkanaście) złociszów od kilkudziesięciu tysięcy abonentów skuszonych nową ofertą to czysty zysk!!! I co dalej myślisz, że Inei grozi plajta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos linku https://www.facebook.com/INEA/app_165945283553757

 

tak sie zastanawiam czy telewizja kablowa inea jest tylko dla osob zwiazanych z facebookiem?

 

Masz rację - to skandal, że nie ma tego na stronie oficjalnej.

 

Jeśli FB jest portalem z największą liczbą użytkowników w polskim internecie, to chyba nic dziwnego, że najłatwiej tam o rozmowę także z naszymi Abonentami? Poza tym skoro my "przychodzimy" do Was choćby tu, to możecie również czasem zajrzeć do nas na FB.

 

Inea.pl

 

Nie pytam o kanały bo wiem że jak zawsze nic nie powiesz, ale czy szykowane są może jakieś promocję warte uwagi? bo powiem że te co teraz panują niestety niczym nie potrafią zachęcić....

 

W momencie pojawienia się zmian, będziemy o nich informować.

 

Temat BBC Knowledge w trakcie wyjaśniania, ale wszystko wskazuje tu na kwestię po stronie nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesat zrobił podobnie już wcześniej jak Inea. Chyba że Tesat zwolnił pomysłodawcę nowej oferty, a INEA go przyjęła. :D

 

Zobaczymy jak to będzie dalej. W tym tempie rozwijania oferty, patrząc na poprzedni rozwój oferty telewizji w INEA to może 5 lat minąć :shock:

Abym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea

Jeśli FB jest portalem z największą liczbą użytkowników w polskim internecie, to chyba nic dziwnego, że najłatwiej tam o rozmowę także z naszymi Abonentami? Poza tym skoro my "przychodzimy" do Was choćby tu, to możecie również czasem zajrzeć do nas na FB.

 

rece opadają ineo,

nie jest nic zlego, ze te informacje pojawiaja się na facebooku,

ale ze tych informacji nie ma na stronie firmowej.

 

nie wiem co mam powiedzieć, brak slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea.pl

 

Nie pytam o kanały bo wiem że jak zawsze nic nie powiesz, ale czy szykowane są może jakieś promocję warte uwagi? bo powiem że te co teraz panują niestety niczym nie potrafią zachęcić....

 

W momencie pojawienia się zmian, będziemy o nich informować.

 

Temat BBC Knowledge w trakcie wyjaśniania, ale wszystko wskazuje tu na kwestię po stronie nadawcy.

 

czyli nie ma co liczyć na coś konkretnego....ale dzieki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy podczas takiego wyłączenia pamięć dekodera też się czyści. W tv są kody do menu dodatkowego. A w dekoderach nie wiem.

Zostawia ustawienia, i listy ulubionych i filmy w VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza kablówka ostatnio w ogóle jakoś sobie radzi. Tak jak z ofertą tV jak i z jakością - PULS 2 dzisiaj piksele około 10

 

Przed chwilą TVP SERIALE zaniki obrazu !!!!

Czyżby coś robili ??

 

Ciekawe jak długo będziemy czekać na poprawienie oferty. Oby nie było tak długo, jak przy poprzednim większym powiększaniu oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...