Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi głupio być abonentem który na promocji skorzystał :)

Chyba jako jeden z nielicznych, mam więcej minut w telefonie, dużo więcej kanałów(komfort->super hd) i szybszy net za praktycznie tą samą cenę.

 

Brak kolejek nawet na słynnej Polnej, gdzie często stało się za drzwiami, a w tej chwili nie trzeba wyjmować numerka i jest się obsłużonym bez żadnej kolejki, mówi sam za siebie, jakiego bubla programowego wypuściła nasza kablówka. Przychodzą tylko ludzie ze zwrotami, reklamacjami itp.

 

Inea-co z tymi światłowodami-Taczanowskiego i okolice oraz Ławica? Wasze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA, pozbądźcie się tego nieudacznika, który wymyśla niezgodne z prawem zmiany. Trzeba nie mieć wyobraźni, żeby ograniczyć dostęp do pakietu ekskluzywnego tylko do 4 Paku. Czasy sprzedaży wiązanej dawno minęły. Nie kupisz pralki, nie sprzedamy ci telewizora. Ten geniusz nie pomyślał, że 4 paku nie weźmie np. żaden pracownik lub emeryt telekomunikacji, (a jest ich sporo) którzy mają darmowe rozmowy Telefoniczne. Część abonentów GSM ma także rozmowy bez limitu. Po co więc im Wasz telefon stacjonarny. Dalej aby zapłacić niższą cenę za Multiroom także musisz mieć telefon stacjonarny, bo inaczej nie spełnisz warunków aby z tej ceny skorzystać. Myślę, że należałoby tymi praktykami zainteresować tym UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna zasada jest teraz taka. Chcesz mieć więcej telewizji - musisz mieć telefon stacjonarny. Zupełny absurd. Niestety nasz jeszcze prymitywny nieco kapitalizm daje często fory nie mającym kompetencji ale mającym odpowiednie układy idiotom. Jest to działanie ze szkodą dla firmy, która mniej zarobi i może jak np. INEA mieć jeszcze problemy z UOKiK. Chyba, że była to tzw. mądrość zbiorowa większego gremium. W rzeczywistości zbiorowa jest najczęściej głupota. Zal mi kompetentnego i sympatycznego w wypowiedziach przedstawiciela INEI, który ewidentne bzdury musi jakoś skomentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprzedaż wiązana to prawdziwa maskara w tej nowej ofercie. Kończy się komuś umowa teraz? Pytałem Inea, ale chyba chore jest, bo zero odpowiedzi, a to ciekawe, czy stare oferty będą sie automatycznie przedłużać na kolejny okres (np. 12 miesięcy) jak to było w ostatnich latach i czego Inea.pl bronił tutaj zaciekle :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea-co z tymi światłowodami-Taczanowskiego i okolice oraz Ławica? Wasze?

Nie, to nie są nasze prace.

Ta sprzedaż wiązana to prawdziwa maskara w tej nowej ofercie. Kończy się komuś umowa teraz? Pytałem Inea, ale chyba chore jest, bo zero odpowiedzi, a to ciekawe, czy stare oferty będą sie automatycznie przedłużać na kolejny okres (np. 12 miesięcy) jak to było w ostatnich latach i czego Inea.pl bronił tutaj zaciekle :-).

 

Tak, taka umowa też jest rollowana.

 

Pytanko do Inea.pl:

kiedy w naszej kablówce będzie możliwe zdalne (przez neta) programowanie dekodera PVR? Rzecz całkiem normalna i od dawna dostępna w np. n-ce i UPC.

Nie przesadzajmy, nie taka całkiem normalna, bo jednak mało operatorów oferuje. Planujemy wykorzystywanie połączenia internet+dekoder, ale na pytanie "kiedy?" nie potrafię w tej chwili odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taczanowskiego to nie są prace INEI. Ławica już tak:) Prawda INEApl??

Inea, dlaczego zniknęły trójpaki z rokiem przywiązania (wcześniej nawet pół roku)? Myślę, że był to popularny produkt - sam znam wiele osób, które go posiadają.

Trójpaki na pół roku?? Chyba pomyliłeś firmy:P:P Inea miała tylko internet i telewizję dla studenta na pół roku; co do 3paków umowa była na 12 miesięcy a dopiero później przedłużała się na pół roku. INEApl co z kanałami filmowymi tak szumnie zapowiadanymi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga inea co ng hd w pakiecie super hd,skoro maja do niego dostep abonenci starszych pakietow to dlaczego posiadacze nowgo nie maja dostepu do tego kanalu w wersji hd....czy nie wiecie ze to jest jeden z najbardziej ogladanych programow,dostalem info od konsultanta ze duzo jest telefonow w zwiazku z tym programem a wy nic,na co czekacie sluchajcie glosu ludzi a nie tylko swoje racje przedstawiacie :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...