Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

no to kaplica. Jest jeszcze jedna opcja. W każdym z pokoi, w których jest telewizor mam gniazdko internet/tv. Da radę podłączyć dekoder do gniazdka, tak żeby na każdym telewizorze był obraz HD? Bo coś ktoś kiedyś mi mówił, że w jednym gnieździe będzie sygnał cyfrowy a w drugim analog

Możesz zamontować rozgałęźnik do gniazda antenowego i puścić na każdy telewizor sygnał analogowy (mówi się, że Inea ma też dostępny sygnał cyfrowy w kablu) nie będzie on HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung ES8000 oraz ES7000 - poprzednio miałem D7000 i na tym miałem pixele ( nie pomogły aktualizacje producenta )

 

trzeci tv to Sony X4500 na nim nie mam polskiej czcionki w EPG --- lecz mam ją gdy podłącze telewizje naziemną - serwis Sony ( mam tam dobrego znajomego ) powiedział mi ze dopuki kablówki się nie ustandaryzują to takie będą problemy ... TV naziemna nadaje w innym standardzie/kodowaniu EPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

199977_516762591684954_764210595_n.jpg

 

Przypominamy, że trwa przygotowana przez nas mobilna gra miejska - można wygrać tablety, różne gadżety nasze i zaprzyjaźnionych nadawców oraz pakiety tematyczne oraz HBO Paki. Żeby wejść do gry trzeba pobrać appkę z :

 

App Store:

http://itunes.apple.com/pl/app/inea-spo ... ?ls=1&mt=8

 

Android:

https://play.google.com/store/apps/deta ... spothunter

 

i zalogować się do gry w jednym z naszych HotSpotów, które są tu:

http://inea.pl/dom/internet/hotspot-inea/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, czy w Inea można mieć podpisane 2 umowy na internet (2 różne lokalizacje)?

Przykładowo, mam internet u rodziców, który chciałbym im zostawić i opłacać (tym bardziej że umowa obowiązuje). Jednocześnie przy przeprowadzce, chciałbym mieć internet na nowym mieszkaniu. Mogę podpisać więc nową umowę na nową lokalizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEApl

 

Można poprosić o link do tej odpowiedzi ? coś mi sie wydaje ze nie na temat była

mam nadzieje ze nie chodzi o tą odpowiedz :

 

,, Otrzymałem odpowiedź, że wygląda to na specyfikę danego modelu TV. My nadajemy na wszystkich naszych częstotliwościach EPG. Na częstotliwości 234 jest puszczone dodatkowe EPG dla wszystkich programów.,,

 

 

 

chodzi mi o to by nadawać EPG dla wszystkich programów na kazdej czestotliwości - oczywiście na tych gdzie jest nadawany program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl

 

Ja również proszę jeszcze raz o odpowiedź na zadane pytanie. Czy możecie nadawać pełne EPG na wszystkich częstotliwościach? Podobnie jak Eleonor pamiętam wyłącznie przytoczoną odpowiedź nie na temat.

 

Może stwórzcie jakąś formę komunikacji między zaawansowanymi i wymagającymi użytkownikami a Waszym działem technicznym. My chętnie pomożemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...