Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy komukolwiek, kto ma epc3925 z odciętym wifi dzialaja 2 urządzenia? W inei zarzekaja się, ze to u mnie leży problem, ale cos mi się nie wydaje...

 

mi też nie działają... nawet jak są 2 zarejestrowane, działa tylko pierwsze podłączone, nie ważne czy zarejestrowane czy nie ;)

 

napisał bym reklamacje ale mi się nie chcę, jakoś daje sobie rade przez własny router ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie ma co pisac reklamacji , osoby ktore korzystaly z modemu z funkcja wifi i mialy opcje by uruchomic sobie te funkcje bez placenia oplat za te funkcjonalnosc oficjalnie nie maja juz do niej dostepu , zostalo to zablokowane , mimo iz wczesniej jak piszecie to dzialalo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ziomy Mam pewien problem z C+ odkąd wystartowała ekstraklasa 70% transmisji meczów w C+SPORT HD jest z dzwiekiem lecz bez komentarza, :?: paradoksalnie na tym samym kanale tylko w wersji SD wszystko jest ok. Jak można to wytłumaczyć? :idea: zauważył to ktoś z was?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś ma moze problemy po tych zmianach kanałów z odbiorem programów tvnowskich, bo u mnie od czasu tych zmian, masakra, żaden program tvn nie działa , obrócz tvn który jest hd, na kazdym innhym np tvn24, tvn meteo i td. obraz co kilka sekund skacze i pojawia sie komunikat żeby sprawdzić podłaczenie dekodera, a dekoder od poczatku nie ruszany, robilam reset dekodera i nowe szukanie kanałów a nawet przywrócenie ustawień domyślnych i nadal przerywa....czy komus to sie przydażyło i jak to ewentualnie naprawić....mam ten dekoder pvr czy jakoś tak....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pvr umnie to samo ale na kanałach hd np oglądam wczoraj canal + Hd i znika czekam 8 min i wraca znikają kanały sd ale nie wszystkie 1 kanałem jaki nieznika to TVP HD w łiked były same problemy a teraz na canal + sport HD jest tylko dzwiek z komentatorem w tle niema 2 wersji do wyboru lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ostatnie zmiany w ustawieniach kanałów w analogu były związane z dołączeniem nowych kanałów???

 

Tesat tak na stronie napisał:

 

http://www.tesat.pl/strefa-klienta/aktu ... iany-.html

 

 

Wkrótce nowe programy cyfrowe, konieczne zmiany ...

 

środa, 03 sierpnia 2011 20:46

 

 

W związku z rozbudową oferty telewizji cyfrowej o kolejne programy powstała konieczność przeprowadzenia kilku zmian w ofercie telewizji analogowej.

 

Zmiany rozpoczną się 16 sierpnia br., w efekcie Polonia 1 dostępna będzie tylko w technologii cyfrowej, program Comedy Central Family zostanie przesunięty w kanał 49 a Zone Reality w kanał 50.

 

Za zmiany najmocniej przepraszamy.

 

Może i w INEI coś się pojawi??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...