Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

a propo nowych kanalow jutro startuje TVP seriale (i nie mowimy o zawartosci programowej tego kanalu) wielu znanych operatorow juz zapowiedzialo,ze na "mikolajki" wlaczy TVP seriale do oferty. Co w tym temacie powie INEA? nic,bo "pracownicy" nawet nie wiedza,ze cos takiego istnieje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem ostatnio wrażenie jakby INEA miała dość tv a zajęła się kolejnym przyjęciami sieci kablowych.

Np to

http://inea.pl/strony/1/i/649.php

 

Podpisana umowa o "współpracy" a za jakąś chwilę zostają głównym udziałowcem, a co za tym idzie właścicielem ( pakietu większościowego)

 

Ja tylko się dowiedziałem jak byłem BOK że może coś zostanie włączone w formie testów i może do świąt pojawi się CANAL + GOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ GOL? nie chce mi się wierzyć, po doświadczaniach ze SPORT2. Byłem dzisiaj w King crossie i zabrałem najnowszą gazetkę INEA Kurier. Faktycznie nic nie piszą oprócz HBO GO (już wkrótce!) ale pamiętamy jak dwa lata temu też przed świętami pojawiła się wzmianka HBO HD (już wkrótce!!) a włączyli dopiero po kilku miesiącach, dlatego jeśli chodzi o ofertę programową to INEA jest dla mnie mało wiarygodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sukces, że odkodowali Canal+na kilka dni. Zresztą 30 zł miesięcznie to chyba nie jest majątek za możliwość oglądania piłki nożnej na wysokim poziomie i stosunkowo nowych filmów.

Canal+ Gol ? Przecież tam są drugorzędne mecze. Teraz jak skończyła się runda jesienna ekstraklasy i zwolniły się pasma w Sport i Sport2 to ciekawe co będą tam pokazywać. A nowe programy pewnie włączą latem albo jesienią przyszłego roku. Inea przecież tylko raz w roku aktualizuje ofertę. Oczywiście podnosząc przy tym abonament. Jeszcze tego nie wiecie?

A jeśli chodzi o VOD.

Naprawdę chcecie z tego korzystać?

10 zł za film? Dla mnie to jest śmiechu warte. Korzystając z dekodera z dyskiem mam tyle filmów na dysku, których nie ma kiedy obejrzeć a będę płacił za VOD i to w erze internetu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sukces, że odkodowali Canal+na kilka dni. Zresztą 30 zł miesięcznie to chyba nie jest majątek za możliwość oglądania piłki nożnej na wysokim poziomie i stosunkowo nowych filmów.

Canal+ Gol ? Przecież tam są drugorzędne mecze. ...

 

Zauważ że ostatnie odkodowanie jakiegoś kanału premium było "chyba" 2 albo 3 lata temu.A C+ robił dla abonentów częściej.

Były także odkodowywane kanały HBO ale to już nie osiągalne dla abonenta Inei, a szkoda.

Jeżeli chodzi o ofertę to jakoś za te 30 zł powinni włączyć wszystkie kanały C+ , tym bardziej że Cyfra+ ma promocje na abonament dużo lepsze - może nie wszystkie są kanały co w kablówce, a Inea nie ma nic do zaoferowania swoim obecnym abonentom, tylko nowi otrzymują jakieś promocje i to tylko na krótki okres.

Już jak sam zauważyłeś że kanały włączają tylko raz w roku i podnoszą tylko abonament.(nie uzgadniając z klientami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesat ogólnie jeżeli chodzi o ofertę tv niestety przeważa(ONTV, Superstacja, EskaTV,TVN Warszawa, My ZEN HD, BBC HD, Universal Channel, 13th Street, Sportklub, Cinemax HD, Discovery Historia, History HD, History, Sky News International, Movies 24, AXN HD, Sci Fi Channel, Universal HD, TCM 24h, Sportklub+, ESPN America, Orange Sport Info, Playhouse Disney, Cartoon Network 24h, VH1 Classic, C Music TV, Trace TV, TVP SERIALE, NFILM HD1, N FILM HD2, MGM HD, CANAL + GOL) - może całość wyjdzie drożej ale za to oferta DUŻŻŻA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start vod w inea 15 grudzien 2010

 

Oferta skierowana do posiadaczy dekoderow PVR

 

Promocja do konca grudnia wypozyczanie filmow 0 zl

 

 

Pozdrawiam

 

Mam najnowszą gazetkę INEA Kurier nr 7 z grudnia 2010 i jest tam informacja, że na pocątku usługa bedzie dostępna dla pakietu HD z dekoderem ADB-5810CD a następnie dla dekodera PVR (5810CDX) tak więc ciekawe gdzie jest błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czyli pod nazwą INEA od 2005 roku, a wcześniej? Ta cała Telewizja Kablowa Poznań, z której INEA wyrosła, kiedy powstała?

INEA wyrosła z ICP-netu i z TKP i jeżeli mnie pamięć nie myli z Komy polecam do tego webarchive

http://web.archive.org/web/200003021815 ... icpnet.pl/

http://web.archive.org/web/200102022355 ... pl/tkp.htm

http://web.archive.org/web/200304210449 ... vk.com.pl/

 

Możesz przeszperać strony z innych okresów i znajdziesz jakieś dodatkowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start vod w inea 15 grudzien 2010

 

Oferta skierowana do posiadaczy dekoderow PVR

 

Promocja do konca grudnia wypozyczanie filmow 0 zl

 

 

Pozdrawiam

 

Mam najnowszą gazetkę INEA Kurier nr 7 z grudnia 2010 i jest tam informacja, że na pocątku usługa bedzie dostępna dla pakietu HD z dekoderem ADB-5810CD a następnie dla dekodera PVR (5810CDX) tak więc ciekawe gdzie jest błąd?

 

Witam

 

Testowałem tą usługę i powiem szczerze że nie miałem dekodera z PVR. Usługa będzie oparta o full VOD. Uruchomienie polegało na wpisaniu PINu z pilota i od razu uruchamiał się film. Można oczywiście pauzować i wznawiać następnego dnia - do tej funkcjonalności nie jest potrzebny PVR. Szczegółów nie mogę zdradzać więc proszę o nie mnie nie pytać.

 

Start faktycznie już tuż tuż więc wszystko się wyjaśni.

Prawdopodobnie uruchomienie VOD nastąpi w tym samym czasie co start nowej strony internetowej INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...