Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

ktos TU pisal ze modemy na USB dzialaja

 

xxxx prawda w 3 biurach INEA powiedziano mi to samo NOWE PREDKOSCI dzialaja TYLKO po LAN , USB mimo ze jest odblokowane NIE bedzie dzialac

sterowniki sie zainstaluja albo i nie , system nie wykryje sprzetu albo go po prostu po chwili wywali

TESTOWALEM a raczej probowalem uruchomic net po USB na 6 laptopach

 

wynik

 

NIE da sie , wezwalem technika jako ze mam do tego prawo i jak tylko wszedl usmiechnal sie ze hoho

 

wiec albo ktos tu klamie

albo nie wiem o co kaman

 

 

Piszę po raz ostatni:

Mam 2 komputery podpięte do modemu, pierwszy przez Ethernet, drugi przez USB.

Jeśli ktoś nie wierzy, zapraszam do domu :)

Oczywiście mam modem Cisco, na obu testy pokazują poprawną prędkość (25 Mb)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam modem Cisco od Inea i przyjdzie monter to on spisze moj adres mac karty z kompa zeby poźniej uruchomić pod Cisco router to w Inea musze zmienić adres MAC z karty z kompa na adre MAC routera z Wi fi ???

Albo możesz skorzystać z opcji "klonowania" adresu MAC w panelu konfiguracyjnym routera (wpisując adres MAC swojego komputera).

 

Co z tym uploadem w końcu? Tylko 2 Mbit? Franas, powiedz że wysyłałeś dużego maila jak robiłeś ten test ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.speedtest.pl/results/13913269.jpg

 

no to szacun dzis mam takie wyniki

 

 

EDYCJA i PRZEPRASZAM za "text"

 

usb dziala i nie dziala zalezy jak lezy :lol2:

USB tylko wyciaga predkosc do 6mb przy tych nowych predkosciach TAKA info podal konsultant przez telefon

dlatego w biurach z automatu mowia ze laczyc tylko po LAN

a temu komu sie uda zapodac na USB to ok ale nie wyciagnie takich predkosci jak po LAN taka jest oficjalna spiewka jesli biega o laczenie sie przez modem w roznych kondfiguracjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o realne transfery internety 50 megabitów. Tak więc od 10 min posiadam ten internet. Z tego co sprawdziłem na Rapidshare (konto premium-nieograniczona prędkość pobierana) pobiera od 5 megabajtów na sekundę do 7,5 megabajta.

 

no to rewelacja transfer !!!! a upload? obiecane 4Mb? W jakim rejonie miasta mieszkasz? A dekoder jaki? WIFI od INEI czy CISCO "kablowy"?

Tak, nawet czasem lekko ponad :D

 

1025094615.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie średnio dobrze, bo powinno się ściągnąć w lekko ponad minutę :) No, powiedzmy 2 :)

 

Ale nie będę się wypowiadał, bo nie wiem na czym testujecie te łącza i w jakich warunkach....

 

Wiem jedno, ja na pewno poznam czy mam upload 2 Mbit, czy 4... I jak coś to będę reklamował. Download mnie mało obchodzi - wszystko powyżej 20 Mbit to 'more than enough' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba w stylu iNEA chat ... 2 godz i zero odpowiedzi :

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dyspozytor2:

Hello klient. How may I help you?

 

klient:

prosze o nierozłaczanie ....od godziny pisałem i nie dostałem odpowiedzi było tylko : prosze moment zaczekac ..... jesli pan/pani nie macie zamiaru odpowiadac to po co wogóle mnie łaczy czat ?

 

klient:

?

 

klient:

? czy znowu trzeba czekac ?

 

klient:

?

 

klient:

?

 

klient:

halo ?

 

klient:

?

 

klient:

?

 

klient:

to juz razem godzina i 37 minut jak zapytałem i nie otrzymałem zadnej informacji

 

klient:

?

 

klient:

?

 

klient:

?

 

klient:

?

 

klient:

halo ? 2 godziny mija od momentu kiedy zapytałem i nie otrzymałem jeszcze informacji....

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

cała INEA i jej CHAT .... po co wogóle łączą skoro i tak nie odpowiadają .... szkoda czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Wczoraj kurier Ineii dostarczył mi nowy modem CISCO EPC 3925, mówiono mi że mogę nie mieć neta przez 2 dni ,a tu niespodzianka podłączyłem modem i net działa, tyle że bardzo wolno. Miałem wcześniej modem Motoroli i łącze 6MB i śmigało super. Czekam jeszcze dwa dni, może urządzenie musi się skonfigurować w sieci by aktywowało się 25 MB.

Mam natomiast większy problem, do tej pory miałem Motorole + Router D-link. Widzę że ten CISCO ma w sobie WiFi więc po co mi router myślę sobie. Wiedzę że jak go wł/wył to pojawia się sieć bezprzewodowa z zabezpieczenie, Z instrukcji dowiedziałem się jak zalogować się do CISCO i ze pierwsze logowanie nie wymaga podania użytkownika i hasła, niestety krzyczy mi że wpisuje niewłaściwe dane. Dzwonie do Ineii a oni mi mówią że nie dadzą loginu i hasła, bo nie płacę 10 zł miesięcznie by używać funkcji WiFi. Wkurzyłem się bo nie mając loginu i hasła nie ma jak zarządzać urządzeniem , np. skonfigurować sobie filtrów MAC adresów , czy wpisać Porty na jakich chodzą programy żeby przepuszczał.

Czy ktoś ma podobne problemy czy mnie wprowadzono w błąd w Ineii. Na razie jadę na CISCO + D-link , a chciał bym na samym CISCO skoro ma WiFi..

 

pozdrawiam

kluczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...