Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie po kablu w INEA mozna wyssac do 0,5Gb , po wifi max do 75Mb ... no i karta sieciowa musi obslugiwac gigabyte ... poprawcie mnie jesli sie myle

 

 

Myślę iż 250Mb/s jest do osiągnięcia na WiFi

 

Tutaj porównanie mojego łącza 100Mb/s po WiFi 2,4GHz i 5GHz oraz po kablu rj45:

 

2,4GHz

4184029533.png

 

5GHz

4184052947.png

 

rj45/lan

4184063194.png

 

Jak widać wyniki są podobne:)

 

Paramenty kart wykonanych do testu:

Karta wifi Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 Plus Bluetooth:

Potoki TX/RX

2x2

Pasma

2.4 GHz, 5 GHz

Maksymalna prędkość

300/867 Mbps

Wi-Fi CERTIFIED*

802.11 ac/a/b/g/n

 

Karta rj45/lan:

Realtek 1000 Mbs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie ma lojalki i umowa jest bezterminowa to oczywiste jest, że można ją wypowiedzieć lub zmienić na każdą inną.

Pytanie tylko czy będzie miesiąc przerwy w świadczeniu usług czy nie. Jak minie okres wypowiedzenia i będziesz zupełnie "wolny" to przecież możesz podpisać od zera dowolną umowę, tego w żadnej firmie nie grali, żeby ktoś zabronił.

W dół nie zgadzali się z zejściem na pakiet jak ktoś miał ważną umowę na czas określony, przecież nie mogą wg własnego widzimisię blokować zmiany użytkownika który nie ma okresu przywiązania!

Przecież pójdziesz tam jako gość, który nie ma od nich wziętej żadnej usługi więc Ty wybierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o przedłużenie umowy przy czasie nieokreślonym i przejście na niższy pakiet. Wiadomo można wypowiedzieć umowę, zdać sprzęt i podpisać nową ale to jest trochę bez sensu. No i chyba przy przedłużeniu nie obejmuje promocja 2-mc za pół ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primouno

Na infolinii otrzymałem informację, że rzeczywiście powinienem otrzymać inny router przy tej prędkości i w ciągu dwóch dni ktoś z Inea ma się ze mną w tej sprawie skontaktować, także zakładam że wymienią mi na sprzęt obsługujący 250 Mbps chociaż po kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii otrzymałem informację, że rzeczywiście powinienem otrzymać inny router przy tej prędkości i w ciągu dwóch dni ktoś z Inea ma się ze mną w tej sprawie skontaktować, także zakładam że wymienią mi na sprzęt obsługujący 250 Mbps chociaż po kablu.

 

 

Ja do BOK mam 5 minut wiec sam podejde i wymienie modem i podpisze ankeks na nowa umowe , i tak nie ma " gratisów" przy zamowieniu przez neta wiec ja czekac nie bede na kuriera INEOWEGO z modemem i umowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem napisać że karty są parowane z dekoderami ale widzę że chodzi Ci o włożenie modułu cam do dekodera... powinno to działać bez problemu.

 

Mi przy podpisywaniu aneksu w BOK wydano bez problemu nowy sprzęt i odebrano stary.

Biura odchodzą już od wydawania/wymiany sprzętu, wszystko należy załatwiać przez CallCenter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wczoraj podpisałem aneks i zmieniłem internet z 50 Mb na 140Mb, jak długo się czeka aby modem złapał nową prędkość, dodam że modem już resetowałem kilka razy od wczoraj i nadal mam 50 Mb ?

 

P.S. Zapomniałem dodać, że ja mam internet na światełku :-) więc nie mam skrzyneczki.

 

Wykonany telefon do BOK, okazuje się ze system nie przyjmuje zmiany i problem zgłoszony na tz. HELPDESK. A więc czekamy na jakieś info do jutra, potem jak coś znowu się zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy podpisywaniu aneksu w BOK wydano bez problemu nowy sprzęt i odebrano stary.

 

 

Witam, wczoraj zrezygnowałen z usług Inei, sprzęt muszę wysłać przez paczkomat InPost w ciągu 7 dni od daty rozwiązania umowy.

Przechodzę do Firmy Maverick.

I mam pytanie do Forumowiczów, czy coś wiadomo o ich usługach na dzień dzisiejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem napisać że karty są parowane z dekoderami ale widzę że chodzi Ci o włożenie modułu cam do dekodera... powinno to działać bez problemu.

 

Mi przy podpisywaniu aneksu w BOK wydano bez problemu nowy sprzęt i odebrano stary.

Biura odchodzą już od wydawania/wymiany sprzętu, wszystko należy załatwiać przez CallCenter.

 

Nic mi o tym nie wiadomo , poszedlem dzis do BOK przed praca i spokojnie mozna wymieniac i przychodzic po sprzet, NIE MA OBOWIAZKU PRZEZ CALL CENTER czyli przez ich KURIERA, to po prostu dodatkowa wygoda ... wiec router na nowy do szybszego neta wymieniam po 16 marca by nie naliczyli oplaty za abo za marzec, gdyz korzystam z 3miesiecznej promocji 0 zl za abonament za przylaczenie swiatlowodu ...

 

Jestem w szoku Inea zaskoczyla mnie, po ponad 3 latach - dostane net 0.5Gb w tej samej cenie ... SZOK SZOK , czyzby ktos tam przejrzał na oczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...