Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Karaluh, a próbowałeś podłączać kompa bezpośrednio pod ONT z pominięciem TP Linka? Skoro tyle razy Ci go wymieniali, to może problem nie leży po stronie routera? Druga, a właściwie to powinna być pierwsza sprawa, wymieniali Ci sam router czy zasilacz też? Często jak ludzie piszą o tylu wymianach to okazuje się, że dekoder/router jest ok, tylko padnięty jest zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pincet,

Tak, podpinałem kompa z pominięciem TP Linka. Ale co do drugiego rozwiązania to nie nie zmieniałem zasilacza, może tu tkwi błąd za każdym razem jak przyjeżdżał serwisant to wymienialiśmy tylko sam router, nie pomyślałem nawet, że zasilacz może być mieć wpływ na takie zachowanie routera, raczej obstawiałem, że jakby był zasilacz to router by wcale się nie włączał. Zadzwonię do serwisu i spróbuje tego rozwiązania. Zobaczymy jak się potoczy. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony zasilacz może działać, ale wpływać nieprawidłowo na działanie urządzenia. Przykładowo, miałem kilka uszkodzonych ładowarek USB i ładowały telefon bez problemu, ale nie dało się korzystać z telefonu podczas ładowania, bo dotyk wariował. Tak samo problemem może być niestabilna sieć elektryczna u Ciebie w domu, ale to widziałbyś pewnie po nieprawidłowym działaniu innych urządzeń :) Na moje to będzie zasilacz, bo jak inaczej wytłumaczyć, że kilka urządzeń podpiętych pod niego nie działa? Złe moce, prądy wodne? Musi być coś nie tak z prądem i zasilacz powinieneś sprawdzić w pierwszej kolejności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego te nowe kanaly co dodali w hd nie sa identyfikowane w dekoderze jako hd czy ktos wie cos na ten temat

 

Powiedziałbym coś o tym, ale mi ich nawet nie włączyli... Jedyny kanał jaki mi wpadł od stycznia to TVP SPORT HD. No ale z podłym PR'em i rażącą niekompetencją na infolinii nawet nie chce mi się dyskutować ostatnio bo to nie ma sensu.

 

co to znaczy identyfikowane??

 

Zakładam, że chodzi o ten znaczek HD jak włączysz listę / info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vifon

 

Chyba najdłuższy post w tym temacie... Żeby cokolwiek wyjaśnić potrzebowalibyśmy adres świadczonej usługi czy nr abonenta - coś, co jesteśmy w stanie wprowadzić w SYSTEMIE :) i przeanalizować co się działo.

 

Ja rozumiem że przyłączenie TESATu było dużym wezwaniem INEI ale żeby taki bałagan mieć to przy tak dużym operatorze nie powinno mieć miejsca.

 

A może to nie bałagan w INEA tylko w TESAT ? :) Warto czasem ostrożniej wydawać takie kategoryczne sądy..

 

NIestety na PM nie moge odpisywac, ..narazie nie bede podawac danych bo nigdy sie nie doczekam nowy predkosci i nowego routera...

 

smiech na sali bo mamy Czwartek 20 a ja nadal nie mam ani nowego modemu od kuriera ...ani nowej predkosci mimo ze od piatku zeszlego zapewniali mnie ze predkosc bedzie w ciagu 24h. w poniedzialek dzwonilem 24h...wtorek dzownillem laskawie sie dowiedzialem ze macie 48h na to bo tyle kurier ma na dostarczenie umowy ....Jesli w piatek odebral umowe nie licze weekendu..pon + wtorek to 48h ? dzis mamy czwrtek Oo serio jesli ja mam dzis zadzwonic znow do was...znow sie przebic sluchajac tej muzyczki !!!!!!! i uslylszec prosze sie nie denerwowac do 24h bedzie internet to oszaleje chyba !!! co ja mam kur.. mac zrobic.. bo router mi sie wieszja ze tak powiem jak zawieje....i ciagle mam wysluchiwac kurier jedzie...predkosc bedzie ? najgorsze jest w tym wszystkim jesli by mi kto kolwiek tam powiedzial ...konkretnie ze na koniec miesiaca wszystko dostane nie musial bym sie stresowac..a tak to codzienie jestem oszukiwany przez waszych pracownikow ktozy nic nie wiedza..bo ciagle to samo mowia,, prosze o chwile cierplowosci ..odpalaja kur.. muzyke slucham jej po 5-15min po to aby uslyszec 24h dziekujemy przepraszam ? WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety na PM nie moge odpisywac, ..narazie nie bede podawac danych bo nigdy sie nie doczekam nowy predkosci i nowego routera...

 

smiech na sali bo mamy Czwartek 20 a ja nadal nie mam ani nowego modemu od kuriera ...ani nowej predkosci mimo ze od piatku zeszlego zapewniali mnie ze predkosc bedzie w ciagu 24h. w poniedzialek dzwonilem 24h...wtorek dzownillem laskawie sie dowiedzialem ze macie 48h na to bo tyle kurier ma na dostarczenie umowy ....Jesli w piatek odebral umowe nie licze weekendu..pon + wtorek to 48h ? dzis mamy czwrtek Oo serio jesli ja mam dzis zadzwonic znow do was...znow sie przebic sluchajac tej muzyczki !!!!!!! i uslylszec prosze sie nie denerwowac do 24h bedzie internet to oszaleje chyba !!! co ja mam kur.. mac zrobic.. bo router mi sie wieszja ze tak powiem jak zawieje....i ciagle mam wysluchiwac kurier jedzie...predkosc bedzie ? najgorsze jest w tym wszystkim jesli by mi kto kolwiek tam powiedzial ...konkretnie ze na koniec miesiaca wszystko dostane nie musial bym sie stresowac..a tak to codzienie jestem oszukiwany przez waszych pracownikow ktozy nic nie wiedza..bo ciagle to samo mowia,, prosze o chwile cierplowosci ..odpalaja kur.. muzyke slucham jej po 5-15min po to aby uslyszec 24h dziekujemy przepraszam ? WTF

 

Nie rozumiemy pierwszej części - obawiasz się, że jak podasz nr umowy to wstrzymamy dostarczenie routera? Jesteśmy tu właśnie po to, żeby w takich sytuacjach pomagać. Jeśli funkcja na forum jest jeszcze niedostępna prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości na nasz profil na FB lub o mail na adres inea@dotpr.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o nagrywanie na zewnętrznym dysku do TV z wykorzystaniem oferowanego przez INEA modułu CAM. Czy możliwe jest nagrywanie kanału przy jednoczesnym oglądaniu innych (dowolnych/wszystkich) programów? Zakładam oczywiście wykorzystanie TV z podwójnym dekoderem DVB-C. W obecnej sytuacji oferowany moduł uniemożliwia dekodowanie niektórych kanałów podczas nagrywania. Prośba do działu telewizji cyfrowej INEA, którego pracownicy niewątpliwie bacznie przyglądają się zgłaszanym tu problemom, o weryfikację i informację czy ma to związek z niewydolnością samego modułu czy też problemem jest lokalizacja paczek z uprawnieniami dla karty (ECM?)

 

pzdr

 

sprawa dotyczy telewizora UE46F7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety na PM nie moge odpisywac, ..narazie nie bede podawac danych bo nigdy sie nie doczekam nowy predkosci i nowego routera...

 

smiech na sali bo mamy Czwartek 20 a ja nadal nie mam ani nowego modemu od kuriera ...ani nowej predkosci mimo ze od piatku zeszlego zapewniali mnie ze predkosc bedzie w ciagu 24h. w poniedzialek dzwonilem 24h...wtorek dzownillem laskawie sie dowiedzialem ze macie 48h na to bo tyle kurier ma na dostarczenie umowy ....Jesli w piatek odebral umowe nie licze weekendu..pon + wtorek to 48h ? dzis mamy czwrtek Oo serio jesli ja mam dzis zadzwonic znow do was...znow sie przebic sluchajac tej muzyczki !!!!!!! i uslylszec prosze sie nie denerwowac do 24h bedzie internet to oszaleje chyba !!! co ja mam kur.. mac zrobic.. bo router mi sie wieszja ze tak powiem jak zawieje....i ciagle mam wysluchiwac kurier jedzie...predkosc bedzie ? najgorsze jest w tym wszystkim jesli by mi kto kolwiek tam powiedzial ...konkretnie ze na koniec miesiaca wszystko dostane nie musial bym sie stresowac..a tak to codzienie jestem oszukiwany przez waszych pracownikow ktozy nic nie wiedza..bo ciagle to samo mowia,, prosze o chwile cierplowosci ..odpalaja kur.. muzyke slucham jej po 5-15min po to aby uslyszec 24h dziekujemy przepraszam ? WTF

 

Nie rozumiemy pierwszej części - obawiasz się, że jak podasz nr umowy to wstrzymamy dostarczenie routera? Jesteśmy tu właśnie po to, żeby w takich sytuacjach pomagać. Jeśli funkcja na forum jest jeszcze niedostępna prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości na nasz profil na FB lub o mail na adres inea@dotpr.pl

 

w sensie ze to sie jeszcze wydluzy...dzis kurier domnie dotarl z routerem o ktorym zapomnieli [ wogole ktos nie zaznaczyl ze go chce, potem sie okazalo ze jednak chce ale ktos blad popelnil ] przy dostarczeniu nowej umowy..wszystko pieknie....podlanczam odpalam i oczywiscie musialo by byc szczescie jesli bylo by all ok..router nie ustawiony.. recznie musialem sam go ustawic .. a co by bylo jak bym nie potrafil ? masakra...no i dzwonie na infolinie bo mowie boze prosty jak drut nie ma opcji ze cos zle ustawilem w statistic IP i kochana pani mi mowi ze mam poczekac kolejne 48h bo nowa predkosc bedzie dopiero jak kurier przywiezie protokol odebrania routera ....WTF ? na [beep]e w piatek,poniedzialek i wtorke mowili mi ze czekac cza 24/24/48... na umowe od kuriera zeby nowa predkosc zatrybila ? jak dzis slysze ze mam znow czekac bo nowa predkosc jest pzrypisana do routera..jesli wogole go wczesnije nie bylo ?

 

opalenica 5 stycznia 14......wiecej danych nie trzeba chyba podawac

 

Niezadowolony z obslugi klient INEA / jedyny plus to na jakosc internetu nie ma co narzekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o nagrywanie na zewnętrznym dysku do TV z wykorzystaniem oferowanego przez INEA modułu CAM. Czy możliwe jest nagrywanie kanału przy jednoczesnym oglądaniu innych (dowolnych/wszystkich) programów? Zakładam oczywiście wykorzystanie TV z podwójnym dekoderem DVB-C. W obecnej sytuacji oferowany moduł uniemożliwia dekodowanie niektórych kanałów podczas nagrywania. Prośba do działu telewizji cyfrowej INEA, którego pracownicy niewątpliwie bacznie przyglądają się zgłaszanym tu problemom, o weryfikację i informację czy ma to związek z niewydolnością samego modułu czy też problemem jest lokalizacja paczek z uprawnieniami dla karty (ECM?)

 

pzdr

 

sprawa dotyczy telewizora UE46F7000

 

Masz moduł jednostrumieniowy. To znaczy, że oglądany program jest rozkodowany, a nagrywany zakodowany. Jeśli tv posiada taką opcję może podczas oglądania nagrania rozkodować go w locie. Ale z obejrzenia tego nagrania na windowsie nici, bo ts będzie zaszyfrowany.

Dwustrumieniowego modułu nikt Ci nie da, bo to droższa rzecz. Ale wtedy jest szansa, że oglądasz i nagrywasz jednocześnie rozszyfrowaną audycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czy u Was są już dostępne wszystkie nowe kanały po tych zmianach 18 lutego?

Nie odbieram m.in. Power TV, Power TV HD, Polsat Romans, Family Sport, Family Sport HD, Polsat News HD.

Zaznaczam, że jestem na obszarze byłego Tesatu jeśli to ma znaczenie :D Lista przeinstalowana automatycznie i wyszukiwałem też po tych częstotliwościach co są powyżej podane...

 

I druga kwestia ciągle wyszukuje mi multum kanałów, których ani w ofercie Inea obecnie nie ma, ani w ofercie Tesatu nie było w ostatniej ich ofercie. I te kanały normalnie działają, jak np. MCM Pop, MCM Top, AXN Black, AXN White :) Oczywiście można się cieszyć, ale chciałbym wiedzieć czy to zostanie niebawem uporządkowane - mam zamiar stworzyć sobie swoją listę TV i nie chcę dodawać kanałów, które za chwilę mogą zostać zablokowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, po prostu ineowy [beep].

Przyzwyczajaj się, w inei tak jest. Jedni mają to, czego nie powinni mieć, inni nie mają tego za co płacą.

Od wielu lat trwa ta degrengolada.

Ciesz się chwilą :)

Na Twoje pytanie nikt Ci nie odpowie, tym bardziej coraz bardziej bezczelna i ospowiadająca wybiórczo i nie na temat inea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko skończy mi się umowa to od razu rezygnuje z tego KABARETU jakim jest INEA i przechodzę do konkurencji. Śmiech na sali co oni nam serwują... aplikacja - bez użyteczna. Nawet na tablecie od nich, przez ich internet mobilny nie można oglądać. Paranoja. Miałem nadzieję, że F1 będzie transmitowane na Polsacie więc nie będzie gdzie oglądać skoro RTL ma niedługo zniknąć z INEA. Internet też chodzi coraz gorzej. Nic więc nie będzie mnie trzymać przy tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vifon, nie podzielałbym twojego samozadowolenia z jakości internetu.

 

dziś po raz trzeci w tym tygodniu moja skrzynka pocztowa, bedaca integralna czescia usługi internetowej,

znow z adresem ip zablokowanym przez czarna liste barracudy.

 

sieja dynamicznie przydzielanymi adresami z listy spamerow, nie sprawdzają co sprzedaja,

 

zastanawiam się co to za grupa inea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...