Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie zastanawiające,że większy operator ma swoją ofertę tv często mniej atrakcyjną,niż mniejszy.Z tego powodu zastanawia kwietniowa podwyżka abonamentu,która jest niekorzystna wobec ofensywy cenowej i programowej innych nadawców tv.Przecież ceny usług można łatwo skonfrontować i wybrać najlepszą opcję.Jedno jest pewne....nikt nikogo do niczego nie zmusza,to jest nasza świadoma decyzja odnośnie dokonanego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwszy kanał RT DOC HD 642.000 QAM 256 Nr. na STB 185

 

Jest także kolejny TVP ABC 266.000 QAM 256 Nr. na STB 165 i piksele gratis z tej częstotliwości INEA nadaje 14 KANAŁÓW :evil: jakość fatalna.

 

I kolejne

 

RUSSIA TODAY HD 642.000 QAM 256 Nr. na STB 305

POLSAT ROMANS 490.000 QAM 256 Nr. na STB 135

FAMILY SPORT HD 490.000 QAM 256 Nr. STB 86

POWER TV HD 490.000 QAM 256 Nr. 262

POLSAT NEWS HD 642.000 QAM 256 Nr. STB 10

 

Zmiana numeracji na dekoderach POLSAT NEWS przeniesiony został z 10 na 49

 

Listy uaktualnione można pobierać. Jeśli znajdą się błędy piszcie na adres mailowy.Listy są głównie dla Poznania inne miejscowości mogą mieć inne parametry. Jeśli podacie mi to uzupełnię je. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba są żarty z tymi dodanymi programami! Naprawdę nie ma czegoś ciekawszego, czy wy Inea zawsze musicie tylko patrzeć na swoje widzimisie, kiedy zaczniecie interesować się tym czego oczekują od was klienci?! Pieniążki brać to potraficie, ale spełnić nasze jakieś prośby, to jest abonentów to już nie bardzo.

W buty sobie wsadźcie te "super ekstra programy" a będzie wasze ego jeszcze wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko WTK i Lech, a reszty niby nie mam w pakiecie i sobie nie pooglądam (fajnie Ineo, tylko że mam wszystkie możliwe kanały w rzeczywistości) - mistrzowie funkcjonalności, musieli już coś spierniczyć na starcie :jupi: Zresztą jak się ma multiroom to ta usługa jest kompletnie bezużyteczna... nawet spoza domu się dostać nie można - mobilne to jak [beep]a :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Ciebie (przynajmniej ktoś firmę reprezentuje), ale fakt jest taki jak TESAT sam dbał o swoją infrastrukturę to nie było AŻ tylu problemów.

 

Wystarczy poczytać wpisy na FB. Ofertę tv mieli dużo bogatszą od nas, teraz mają jeszcze większą kichę niż my nawet po Petardzie.

 

To jest właśnie zastanawiające,że większy operator ma swoją ofertę tv często mniej atrakcyjną,niż mniejszy.Z tego powodu zastanawia kwietniowa podwyżka abonamentu,która jest niekorzystna wobec ofensywy cenowej i programowej innych nadawców tv.Przecież ceny usług można łatwo skonfrontować i wybrać najlepszą opcję.Jedno jest pewne....nikt nikogo do niczego nie zmusza,to jest nasza świadoma decyzja odnośnie dokonanego wyboru.

 

OLT Express tez miał świetne ceny biletów..

Przede wszystkim oferta operatora kablowego to nie tylko liczba kanałów, choć dla większości osób to jest priorytet. Opinia o "dużo bogatszej" oferty za chwilę się sprowadzi do wymienienia z 5 kanałów z niewielką oglądalnością. Jak widać to tak nie działa skoro to Abonenci TESAT dołączyli do INEA, a nie na odwrót.

Jeśli chodzi o sieć, to podpięcie faktycznie wygenerowało problemy sprzętowe i trochę czasu z tym walczyliśmy wymieniając część urządzeń. Teraz już te problemy to przeszłość.

 

Kwietniowa zmiany cenowe (sami przyznacie, że niewielkie) to efekt zarówno dołączanych w ostatnich miesiącach kanałów, poszerzania dodatkowych usług - darmowe materiały VOD, appka mobilna, ale też co bardzo istotne kwestia VAT - po podwyżce w 2011 nie odbił się na cenach usługi i choć miał być w 2014 roku przywrócony do poprzedniego poziomu to tak się nie stało. Dodając do tego inflację, to wzrost cen o parę procent jest naprawdę nieznaczny.

 

Aplikacja mobilna - coś u was nie gra - piszcie konkretnie na PW - nr umowy i co się dzieje. To pomoże i nam i wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo te kanaly paruski to jakasc kpina,dodawajcie polskie lub polsko jezyczne a nie szajs ktorego nikt nie oglada nie szkoda wam pieniedzy na licencje,a tak w szczegole jak tak ma wygladac dodawanie kanalow zagranicznych to lepiej nie dodawajcie nic....... :brawo: druga sprawa brakuje typowo kanalow filmowych np,uniwersal czy mgm taki east&west czy byly tesat mial je w ofercie ale dla was sa za drogie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFLACJA, o mój Boże, powstrzymam się od komentarza. Ciekawe, że temat nie dotyczy telefonii komórkowej, w której od 10 lat płace coraz mniej za usługi. Ciekawe, że temat nie dotyczy starej CYFRY, nc+, gdzie za średnio 59-79 zł mam prawie full pakiet z kanałami premium. Tam jakoś nikt o inflacji nie wspomina. Jesteście żałośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że musielibyśmy więcej płacić :smile: my jesteśmy wstanie więcej płacić ALE TYLKO za wartościowe kanały ! Nikt nigdy nie mówił że chcemy coś za darmo.

 

@Soprano Podejrzewam że gdyby nawet mieć ofertę obydwóch platform to i tak niewiele drożej by wyszło niż w INEI a i ciekawsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inflację?! :lol:

No to już jest żałosne. W życiu nie słyszałem żeby dostawca usług tv tłumaczył się w ten sposób.

Ale to jest inea, a nie dostawca czegokolwiek.

Przecież bałagan w tej firmie jest nie do opisania.

 

Pisałem już o telefonach od botów, dotyczących odnowienia umowy.

Najpierw mnie okłamali, że oferta pójdzie na mail.

Potem dzwonił ktoś inny, miał oddzwonić po pół godzinie - nie zadzwonił do dzisiaj.

Minęły ponad dwa tygodnie.

 

Takiej obsługi klienta nie powstydziłaby się TP SA w swoich najgorszych czasach.

Z racji wykonywanego zajęcia mam częsty kontakt z działami obsługi klienta różnych firm.

Nie znalazłem większego bałaganu, o[beep]wa, samozadowolenia i niekompetencji nigdzie indziej.

 

Wróciłem do inei po rocznej przerwie. Żałuję tego i drugi raz tego błędu nie popełnię.

Na szczęście umowa niedługo się kończy, mam jeszcze czas na ucieczkę przed rolowaniem.

Zresztą rolowanie, to określenie adekwatne do postępowania inei względem abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soprano Podejrzewam że gdyby nawet mieć ofertę obydwóch platform to i tak niewiele drożej by wyszło niż w INEI a i ciekawsza oferta.

 

Dokładnie i mam ich w nosie. Po roku umowy w NC+ można już sobie wynegocjować pakiet U+ oraz 6C+ w cenie 59 zł z fajnym dekoderem z nagrywarką. Jako fan sportu wiadomo zabraknie mi Polsat Sport i Polsatu Sport Extra, ale na cenę też zwracam uwagę. Do tego osobno internet i płacę średnio 80-100 zł mniej za prawie identyczną ofertą.

 

Zerknąłem sobie jeszcze na cennik: trójpak Standard HD + 50mb + Pakiet Sport + C+ = 192,70, czy Was pogieło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją opinię......każdy operator przedstawia swoją ofertę,natomiast jej akceptacja,lub nie, to nasza decyzja.Po co komuś grozić,narzekać...jest wolność i demokracja? jest :lol2: Pewnie,że można wszystko skomentować.Jest jednak faktem,że niektóre posunięcia ze strony Inea są nieraz niezrozumiałe i powodują sprzeciw werbalny, a także decyzyjny.Może jest tak,że operator jeszcze nie jest bardzo znaczącym potentatem na rynku mediów,stąd nierównowaga cenowa usług,gdyż nie chce mi się wierzyć,by mogły być inne przyczyny.Cóż..jest podaż i popyt,które decydują o wszystkim.Summa summarum,usługi w Inea są bardzo drogie w porównaniu do innych operatorów w tym samym zakresie.Przecież wystarczy porównać cenniki i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie dostepny portal i aplikacja na IOS????

 

To w dużej mierze zależy od Apple. Aplikacja jest gotowa, problemem są wymagania formalne przy rejestracji aplikacji. Pewnie kilka dni.

 

Do kolejnych narzekań na ofertę trudno się odnosić - jeden pisze, że może płacić więcej ale za wszystko, drugi że nie chce płacić więcej a mieć wszystko, trzeci twierdzi, że tylko polskojęzyczne się liczą, a czwarty żałuje że coraz mniej obcojęzycznych - jak widzicie nie da się uszczęśliwić wszystkich czegokolwiek byśmy nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nadal nie odnieśliście się do idiotycznych telefonów mających podobno służyć przedstawieniu oferty przedłużeniowej.

Ale wynika z tego, że nieoddzwanianie i nieumiejętność przedstawienia rzeczonej oferty to normalna praktyka w inei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o nagrywanie na zewnętrznym dysku do TV z wykorzystaniem oferowanego przez INEA modułu CAM. Czy możliwe jest nagrywanie kanału przy jednoczesnym oglądaniu innych (dowolnych/wszystkich) programów? Zakładam oczywiście wykorzystanie TV z podwójnym dekoderem DVB-C. W obecnej sytuacji oferowany moduł uniemożliwia dekodowanie niektórych kanałów podczas nagrywania. Prośba do działu telewizji cyfrowej INEA, którego pracownicy niewątpliwie bacznie przyglądają się zgłaszanym tu problemom, o weryfikację i informację czy ma to związek z niewydolnością samego modułu czy też problemem jest lokalizacja paczek z uprawnieniami dla karty (ECM?)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że od dłuzszego czasu robicie takie zmiany ( nie liczę dodania TVP SPORT HD czy TVP ABC , bo nie dodanie byłoby klapą na całego ) , które nie uszczęsliwiają nikogo , może poza wami. Wystarczy porównać oferte telewizyjną : http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_sieci_kablowe

Jak widac konkurencja ma o wiele lepszą oferte i cenowo i programowo

Jestem wrecz pewien , że gdyby oferta była np taka jaką ma TOYA , tyle narzekań by nie było. Tam jest wręcz wszystko to co było tu wymieniane w propozycjach kanałów , które juz dawno się tu powinny znależc. Oczywiscie za rozsądną cene.

Chodzi o kanały obcojęzyczne , ale :

-Nie duble

-Nie informacyjne.. (nie wiem po co 10 kanalow informacyjnych , do nauki języka? Jeden by wystarczył , ich ramówka się nie różni , a nie da się tylu naraz oglądac )

-Coś sensownego jak RTL / zagraniczne odpowiedniki Polsatu czy TVN.

A z pakietami jest tak jak piszecie , jeden nie zapłaci , drugi zapłaci . Jednym wystarczy Standard HD , drudzy stary pakiet ekskluzywny.

Tylko trzeba mieć wybór.

I zróbcie coś z telewizją , bo prawie na wszystkich kanalach ekran sie scina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...