Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

takze nie wiem skad ta osoba wziela podwyzke o 20 zl , na FB tez cos mamrocze , fakt z kanalami tv nie poszaleli

 

mysle ze nie doczekamy sie nigdy pelnej oferty kanalow TV z obu platform cyfrowych w jednym dekoderze kablowym , gdyby tak sie stalo , od reki wracam do INEA i dobieram multiroom dla kazdego w domu a tak ... szkoda słow ... kilku kanalow mi brakuje w INEI stad np wybralem nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w kwietniu fokus.tv też tak będą zwlekać z dodAniem darmowego kanału

 

Z tym kanałem to póki co sam nadawca niewiele wie :) Generalnie będziemy go dodawać najszybciej jak to możliwe, ale póki co jest dość sporą niewiadomą.

 

no ios apki pewnie szybko nie bedzie...

 

Niestety walczymy z kwestiami formalnymi, z którymi zwróciło się do nas Apple pod koniec zeszłego tygodnia. Jak wszystko dobrze pójdzie za kilka dni start.

 

Co do kanałów - jeszcze kilka kolejnych (w tym HD) pojawi się w najbliższych tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzem

 

nie pomogło. Musiałem zmienić przeglądarkę.

 

Po krótkich testach: nie działa mi w najświeższym Chrome, działa na Firefoksie i IE. Kilkunastosekundowe opóźnienie w stosunku do TV, co w sumie jest nawet niezłym wynikiem. Streaming TVP potrafi mieć od 30 sekund do nawet 10 minut opóźnienia (apka moblilna). Do jakości i płynności nie mam żadnych uwag. Teraz będę sprawdzał zlecanie nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby się zalogowć musisz podać hasło twoje do logowania eboa ,jakie masz od początku ,czyli wpisujesz nazwę użytkownika i hasło z tej kartki co dostałeś przy podpisaniu umowy...Mi się udało zalogować ale szybkość naprawdę powala,i bardzo długo łączy a mam sieć wifi i normalnie na kabel ,bardzo długo się czeka ,ja mam te kanały co w pakiecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC wprowadza nowe pakiety Canal+ możliwe że coś podobnego pojawi się w Inea

 

• CANAL+ Premium Sport - w cenie 39,90 zł miesięcznie

• CANAL+ Premium Film - w cenie 39,90 zł miesięcznie

• CANAL+ Premium Sport& Film - w cenie 49,90 zł miesięcznie

 

WSiecej pod linkiem http://media2.pl/media/109370-Nowe-droz ... -ceny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...