Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzał ktoś jak wygląda bitrate kanałów w kablu w porównaniu z satką? Chodzi mi głównie o TVP1,2 HD, TVP SPORT HD oraz HBO HD. Skad jest dosył tych kanałów? Bo bez sensu by było gdyby Inea brała te kanały z dvb-t lub z zatłoczonego hotbirda.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ odbieram kanały z Inei i tv sat,mogę tak napisać,TVP SPORT HD z kablówki jest super.natomiast tego kanału u mojego nadawcy sat jeszcze nie ma.Kanały HD typu TVP1,TVP 2,TVN,POLSAT mają podobną jakość,z tym,że jest to względne,ponieważ zależy od różnych dodatkowych okoliczności nie wynikających tylko z dosyłu sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś jak wygląda bitrate kanałów w kablu w porównaniu z satką? Chodzi mi głównie o TVP1,2 HD, TVP SPORT HD oraz HBO HD. Skad jest dosył tych kanałów? Bo bez sensu by było gdyby Inea brała te kanały z dvb-t lub z zatłoczonego hotbirda.

HBO raczej na pewno z światłowodu, TVP SPORT HD również. TVP1 i TVP2 w HD - ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam te nowe dekodery teraz , jeden z nagrywarką i jeden bez. Uprzedzam, że VoD działa tylko na tym z nagrywarką. Na tym bez, wyświetla puste kategorie bez zawartości.

mth1985

Rozgrzewam się

Rozgrzewam się

 

Posty: 25

Dołączył(a): 6 sty 2014, o 15:00

uporalem sie i wszystko dziala,dodam ze nie mam pustych okien moge wszystko ogladac i wypozyczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB pod jednym z postów inea informuje, że przy najbliższym poszerzeniu oferty o kilkanaście kanałów usatysfakcjonowani powinni być fani dokumentu?

Można zacząć typować co się pojawi, ja liczę na powrót TVP HD ale dodanie również History HD, Discovery Historia, podejrzewam, że może pojawić się wersja HD programu AXN i dodanie AXN Spin HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonil do mnie ostatnio konsultant twierdzac ze konczy mi sie umowa a dopiero pol roku mijalo i nalegal bym zgodzil sie na przedluzenie na 2 lata. Dodawał w tej samej cenie jeszcze pakiet Cinemax, do dzisiaj tych kanalow nie mam. Mial ktos podobna sytuacje?

Dostałem smsa, że kończy mi się umowa a też dopiero minęło pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB pod jednym z postów inea informuje, że przy najbliższym poszerzeniu oferty o kilkanaście kanałów usatysfakcjonowani powinni być fani dokumentu?

Można zacząć typować co się pojawi, ja liczę na powrót TVP HD ale dodanie również History HD, Discovery Historia, podejrzewam, że może pojawić się wersja HD programu AXN i dodanie AXN Spin HD

 

Na TVP HD chyba nie mamy co liczyć tak przynajmniej było cały czas informacja podawana przez INEĘ (nie mylić z @inea.pl) - ja w mailu z TVP dostałem informację że ze strony TVP nie ma problemu aby udostępnić kanał w Inei , tylko że za dużo kasy chce TVP.

 

Podobnie było ze SPORTKLUBEM. Może jednak coś się wyjaśniło i dowiemy się w niedługim czasie co wpadnie nam do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie dostanie lizaka to sie obrazi;p Inea nic nie musi, jedynie moze wysluchac i wziasc po uwagę sugestie. A klient wybierajac imea zgadza sie na warunki. w umowie nie ma, ze inea bedzie dokładala kanaly. Podpisując umowe np w dniu 01.01.2014r inea zobowiazala sie udostepniac te kanaly, na ktore byla umowa podpisana, nie na sportklub, ktorego nie bylo w ofercie. To, ze inea rozwija oferte to robi z wlasnej woli, ze chce na bieżąco być ale nie musi nawet ci dac nowych kanałów dodanych po zawarciu umowy. Wiec nie badz dziecinny gadajaz ze maja cos dac do czego nie zobowiazali sie a juz tymbardziej nakazujac daj to bo ja to chce bo place, a placisz za to co umowe podpisales. Inea ma dodac teraz pare kanalow zamiast sie cieszyc to jeszcze sceny place to chce miec gratisy najlepirj wszystkie kanaly za pol ceny. Dostaliscie tvp sport hd i jest dobrze. Ciagle narzekania nic wam sie nie podoba dadza jedno to zaraz cos innego sie nie podoba itd Polecam umowe przeczytac tym co mysla ze jest sie klietem to wszystko mozna. Ja chce dodatkowo internet mutiroom koma za 1gr place to chce;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]u, [beep]u.

Konkurencja zarówno jeżeli chodzi o internet i tv ma co do zaoferowania.

Ja tam cudów po nowych kanałach się nie spodziewam. O przyspieszeniu neta nic nie słychać.

Klient głosuje portfelem. Najpierw narzeka, a jak dostawca nic nie robi z jego narzekaniem, to klient pokazuje środkowy palec i wybiera inną firmę. Proste naprawdę.

Nasze narzekania to szansa dla ineii. Zasadniczo powinna się cieszyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy faktycznie oglądacie te wszystkie sportkluby itd. Czy brynczycie tak dla zasady ;-) pozdro

 

 

Akurat Sportklub prezentuje bardzo ciekawą ofertę wyścigów samochodowych,których nie ma nigdzie indziej i na pewno oglądałbym, jeśli byłby w ofercie.

 

A co do TVP HD to nie rozumiem po co ten kanał miałby być? Przecież to jest jawna powtórka wszystkich seriali TVP ,kopia TVP Seriale. Nie wiem co w tym kanale jest fajnego , znaczek HD? BBC HD kanał który go zastąpił o wiele lepszy i był to dobry ruch ze strony Inei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Sportklub prezentuje bardzo ciekawą ofertę wyścigów samochodowych,których nie ma nigdzie indziej i na pewno oglądałbym, jeśli byłby w ofercie.

 

A co do TVP HD to nie rozumiem po co ten kanał miałby być?

 

No właśnie tu jest sedno sprawy, bo ilu klientów, to tyle gustów. Każdy ogląda coś innego i każdy chce oglądać coś innego. Nie można kogoś dyskfalifikować, bo nie lubi sportu, a lubi np. zakupy przez TV i na odwrót. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...