Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że INEA znowu nie dotrzyma słowa z apką i nowym softem, a była wstępna deklaracja na przełom sty/lut. Wogóle to ostatnio widok INEA.pl na naszym forum to rzadkość. Zauważam, że na FB INEA odpowiada wyłącznie na posty typu: internet już działa, wszystko w porządku, natomiast unikają problemowych pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowię wam ze to i tak był jakiś szeregowy pracownik bok któremu wcisnęli za karę w listę obowiązków postowanie na forum... Pewnie mu umowa wygasła a była bez rolowania i nie przeszła samoczynnie na kolejne pół roku. Teraz czekają na kolejnego "najsłabszego w stadzie" żeby wręczyć mu awans czytaj więcej pracy za te sama kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cudujecie.

Dostajecie jeden publiczny adres IP.

Jak macie modem inei i swój router, to port wan routera dostaje ten adres. Co jest w ramach waszej sieci lokalnej nikogo nie obchodzi.

Dopisujecie dodatkowy terminal de facto tylko gdy chcecie mieć kolejny publiczny ip.

Dzięki Panowie za zainteresowanie się moim pytaniem i obszerne wyjaśnienia :)

@audib6, dzięki za pomoc w sprawie routera.

 

:locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#INEO, od kilku dni nie mam mtv na analogu, czy trudno przywrocic kanal, lub podac jakiś komunikat?

ostatnio kanaly na analogu często gasną.

 

spojrzalem na fb i się przeraziłem, nic się nie zmienilo

2 abonentow, podobnie jak ja, zglaszaja problemy z mtv na analogu

i otrzymują podobnie brzmiące odpowiedzi

 

nic w tym zakresie nie zmienialiśmy. Prosimy o ponowne dostrojenie kanałów.

prosimy o sprawdzenie czy ponowne strojenie pomoże. Nic w kwestii częstotliwości się nie zmieniło.

 

dobrze , ze nie o zawirowaniach czestotliwosci

ineo, to kpina

 

edytowano 20140128 1845

dla zinteresowanych odp inei na fb, na dwa posty

 

jutro powinno wszystko wrócić do normy. Wymieniane jest jedno z urządzeń.

jutro powinno wszystko wrócić do normy. Wymieniane jest jedno z urządzeń i to rozwiąże tę kwestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...