Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego to Ciebie dziwi. Ludziom się nie podoba, to o tym piszą. Pewnie, że nie jest to pasjonująca lektura ale świadczy o niezadowoleniu i tyle. Tutaj mamy szansę, że ktoś z Inei chociaż się z tym zapozna. Realizacja tych postulatów to już inna sprawa i świadczy o podejściu Inei do klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo krótko /2008r/byłem chwilowym /promocyjnym/ abonentem telewizji opartej na sygnale światłowodowym INOTELA w Poznaniu i po 10 dniach korzystania z ich usług odniosłem im ich sprzęt w postaci dekodera,bo tego co przesyłali nie dało się oglądać,jakość sygnału była katastrofalna,co chwila stop klatki,pikseloza itd.Na 5 minut odbioru,3 min.zakłóceń.Z tego co wiem,to INEA jest powiązana z INOTELEM /ten sam adres ich siedziby/ i z tego co wiem,bo z ich usług od kilku tygodni w Swarzędzu k.Poznania,korzystają moja siostra i brat,to występują te same usterki,co kiedyś u mnie jak miałem INOTELA i miałem to możliwość stwierdzić na własne oczy jak byłem u nich wczoraj!!To jest tragedia!Oni wciskają ten światłowodowy niedorobiony technicznie produkt ludziom w tzw.trójpaku i ludzie nie mieli innego wyjścia,bo zastąpili tym światłowodem normalną kablówkę analogową,dając tak naprawdę gorszy cyfrowy produkt,od sygnału analogowego.Być może winne temu są chińskie dekodery,które odsługują sygnał przesyłany światłowodem i w tym szajsie chińskim kot cyfrowy /światłowód/ jest pogrzebany!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeden temat "Inea Poznań" i wszystko tutaj wrzucamy. Fakt, że robi się misz-masz. Chyba gdzieś pojawił się już pomysł założenia forum tematycznego o Inea, wtedy mielibyśmy możliwość zakładania wątków tematycznych.

Ktoś sugerował nawet, że Inea powinna stworzyć własne forum, ale były obawy, że wtedy moderacja mogłaby być zbyt agresywna (nie wiem skąd takie przypuszczenie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi... Jedyne czego mi tu brakuje to wątku typowo technicznego...

Bo inea sie nie zmieni i nie zmieni podejścia do klienta...

Tylko co ten wątek by zmienił?

Byłoby takie samo narzekanie, byłaby wishlista i tyle.

Szeregowy bidulek z inei udzielający się na forum i tak nic nie może, bo gdyby kiedykolwiek zgodził się z nami, to wyleciałby z roboty.

 

Swego czasu byłem na spotkaniu, którego celem było wysondowanie opinii abonentów nt. nowych usług inei.

Toż to był śmiech na sali.

Gdy moderator nie spotkał się z powszechnym aplauzem i akceptacją nowości, nie wiedział co robić dalej.

Oni żyją w matrixie, wydaje im sie, ze jesteśmy wprost zachwyceni ich ofertą. Oni naprawdę sądzą, że są świetni.

I wiedzą, że tutaj jest garstka, dosłownie garstka maruderów, którym nigdy nic nie pasuje i marudzą dla zasady. Bo przecież milcząca większość jest zadowolona.

Dlatego nikt się do naszych postów nie odniesie.

Jedynym efektem będzie czystka wśród dzisiejszych postów, która nastąpi po długim weekendzie i powrót BOTa ineapl piszącego bzdety, że będzie fajnie ale nie wiadomo kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i niestety promocje tylko jak zawsze dla nowych ...

 

chcialem przejsc na SUPER hd i nie zaplace 99 zl za pierwsze 2 mce jak to jest w PROMOCJI teraz tylko normalnie po 159.90 ...

 

120 zl na ulicy nie lezy ... teraz place 170zl , wiec i wyszloby nawet 140 zaoszczedzic ... a nasza INEE niestety trzeba DOIĆ , tak jak ona doi nas ... nazywajac rzeczy brzydko po imieniu

 

wiec pofatygowalbym sie chyba nawet by zakonczyc umowe i nastepnego dnia podpisac ja na nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecenas1981 jesteś "człowiek chorągiewka". Jak wszystko gra - głaszczesz Ineę z włosem ale coś nie tak, coś się psuje, to sam wylewasz tutaj swoje żale i lamenty i potrafisz swój problem pociągnąć przez kilka stron. Bez urazy, ale po prostu nie kumam takich ludzi.

 

Pisząc wątek techniczny miałem na myśli konwersacje o urządzeniach itp np te same dekodery są w N i tam porobili obejścia np udblokowane usb inna grafika dostęp do netu itp

Dział techniczny jest na tym forum, wystarczy znaleźć lub zacząć interesujący cię temat i poczekać aż inni włączą się do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mecenas1981

Krótko jesteś abonentem Inei dlatego, jeżeli tego nie zauważyłeś, to streszczę ci te nasze lamenty do trzech punktów:

CZEGO ABONENCI OCZEKUJĄ OD INEI

1. poprawa jakości obsługi klienta

2. zwiększenie uploadu do sensownych na dzień dzisiejszy prędkości

3. dodanie około dziesięciu podstawowych kanałów, których brak w Inei a są obecne w innych dużych sieciach kablowych.

Miarą niezadowolenia z usług danego operatora na tym forum jest liczba stron w temacie. Inea już dościga Vectrę, gdzie też jest "wesoło". Jeżeli podejście operatora do swoich abonentów jest poważne, oferta internet/TV jest OK, to nikt przecież przez siedemset kilkadziesiąt stron nie będzie pisał i rozwodził się jaką fajną ma kablówkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego od czasu jak się pojawił inea.pl to już jest tak jakby forum INEI uzupełnieniem jest jeszcze profil na FB więc nie ma powodu żeby robili na swojej stronie forum. Wtedy dopiero by były głosy że niewygodne pytania czy posty by usuwali. A tutaj i tak się dowiemy jak nie od inea.pl to od innych użytkowników.

 

Jedynie co jednak mogli by zrobić tutaj to częściej odpowiadać na zapytania, problemy itp. częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Orientuje się ktoś z Was, czy INEA ma ustalony swój standardowy kod CA PIN? Bo na wiadome kanały nie ma za nic wstępu, domyślny 1234 z instrukcji od dekodera ADB-2840 (wcześniej TESAT - teraz już INEA) nie działa. Także nie można się dostać na te zabezpieczone kodowaniem CA kanały ani zmienić kodu na swój rzecz jasna nie znając starego. Uprzedzając pytania nie był wcześniej żaden ustalany, więc powinno wejść na domyślnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...