Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co słyszałem 19.90 i tak samo jak z każdym innym multiroomem do 3 sztuk.

 

Ale 19,90 zł jest już teraz przy multiroom HD do pakietów 129,90 zł :)

 

To chyba znaczy, że teraz będzie mniej? ;)

 

Ktoś pytał o dodatkowe kanały Canal +

 

http://media2.pl/media/105069-Sportowe- ... wkach.html

 

Dlatego wielokrotnie pisaliśmy, żeby poczekać, aż w nc+ zmniejszy się pofuzyjne zamieszanie. Zobaczymy na czym się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpisałem nowa oferte 4-paku i powinienem mieć internet 100mb, niestety pomimo warunków które umożliwiają taki transfer, nigdy nie został on osiągniety. Przecietnie pobiera mi z predkoscią 8Mb/s a powinno byc 12Mb/s czyli wykorzystuje około 70% mozliwosci. Czy ktoś z was ma podobne problemy i są one rozwiązywalne? Czy muszę sie pogodzic z tym ze place za setke a mam nieco mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie mieszać jednostki: b (małe) to bit a B (duże) to bajt i 1B=8b.

Inaczej ciężko interpretować te wasze dane...

No chyba nie myslisz ze jest mozliwosc sciagania pliku predkoscia 100mB/sek?! Naprawdę w to wierzyłeś ze jest możliwość predkosci internetu 800Mbit/s w twoim domu? :brawo: dla tego ktory chciał zabłysnąć :mrgreen:

 

Tygrysek a można wiedzieć w jakiej miejscowości swiadczą ci usługe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyjasniła sie u mnie predkosc internetu. Po kablu wychodzą testy elegancko. Natomiast po wifi predkosc maxymalną osiągam około 70Mb/s. Nie mam pojęcia skąd to się bierze skoro i router i bezprzewodowa karta sieciowa laptopa współpracuje w technologii N gdzie predkosc dochodzi do 300Mb/s. Macie jakieś sugestie? Albo ktoś ma internet rozprowadzony za pomoca wlasnego routera i posiada podobny problem? Posiadam router Tp link wr841n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyjasniła sie u mnie predkosc internetu. Po kablu wychodzą testy elegancko. Natomiast po wifi predkosc maxymalną osiągam około 70Mb/s. Nie mam pojęcia skąd to się bierze skoro i router i bezprzewodowa karta sieciowa laptopa współpracuje w technologii N gdzie predkosc dochodzi do 300Mb/s. Macie jakieś sugestie? Albo ktoś ma internet rozprowadzony za pomoca wlasnego routera i posiada podobny problem? Posiadam router Tp link wr841n.

Taki urok wifi :( Nie jest to doskonała technologia i przy prędkościach ponad 50Mb/s straty są duże. Sporo tu zależy od warunków, ilości sieci w okolicy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się że inne sieci zakłócają się na wzajem. Ale dlaczego Wasz router po Wi-Fi ciągnie max 2MB/s a po kablu daje 10-11MB/s. Moj Tp-link co prawda ogranicza prędkość do max 8MB/s po kablu ale po Wi-Fi około 5-6 MB/s. Kanały mam tak poustawiane że się nie dublują z kanałami sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyjasniła sie u mnie predkosc internetu. Po kablu wychodzą testy elegancko. Natomiast po wifi predkosc maxymalną osiągam około 70Mb/s. Nie mam pojęcia skąd to się bierze skoro i router i bezprzewodowa karta sieciowa laptopa współpracuje w technologii N gdzie predkosc dochodzi do 300Mb/s. Macie jakieś sugestie? Albo ktoś ma internet rozprowadzony za pomoca wlasnego routera i posiada podobny problem? Posiadam router Tp link wr841n.

Pytanie czy i router i karta sieciowa korzystają z n300? Bo są dwie wersje standardu n - 150 Mbit/s i 300 Mbit/s. Z tego co widzę router masz w 300, nie wiem jak karta. No i druga sprawa, ważniejsza. Realnie te prędkości możesz sobie podzielić przez dwa, jak router b/g 54 Mbit/s wyciąga 30 to jest dobrze, zazwyczaj jest to około 20 Mbit/s, tak więc 70 Mbit przy n150 to niestety standardowe działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie jak działa wifi. Np. jak router jest 300Mb/s i odbiornik też to maksymalny teoretyczny do osiągnięcia w praktyce transfer to jakaś połowa z tych 300 czyli 150 Mb/s i dopiero od tego odejmujemy jeszcze zakłócenia, odległość, ilość sieci w okolicy itp.

 

Ma tego TPlinka WDR4300 i 50 Mb/s ciągnie mi tyle ile fabryka dała. Znajomy mam niższy model WDR3600 i z najlepszym Internetem w Poznaniu od Wtvk 300/150 Mb/s nie ma najmniejszego problemu.

 

Zaktualizuj firmware albo sprawdź kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radier z tym wyrabianiem połączenia 300/150 na WRD3600 to troszkę przesadziłeś. Ja mam 250/4 na takim właśnie TP-LINK'u. Po kablu wyciagam do 170 Mbps, po WiFi 5Ghz najczęściej do 100 Mbps, w porywach udało mi się 130 Mbps. Na połączeniu 2,4Ghz prędkość jaką udało mi się osiągnąć to ok 80 Mbps Niestety takie straty są na Wifi i dopiero standard ac może coś tu zmienić. Samo 5Ghz też nie rozwiązuje problemu bo zasięg sieci w tym paśmie jest dramatycznie słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem 19.90 i tak samo jak z każdym innym multiroomem do 3 sztuk.

 

Ale 19,90 zł jest już teraz przy multiroom HD do pakietów 129,90 zł :)

 

To chyba znaczy, że teraz będzie mniej? ;).

 

To czy będzie mniej ;) okaże się przy pojawieniu oficjalnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...