Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

No nie no potraktowali mnie elegancko za 130zł/mc 4pak w tym: PVR + SuperHD + 100mb internet+ 10tys stacjonare (z ktorego nie bede korzystal) + 0.5gb mobilny. Na taki układ moge isc :) Gosc wysyła kuriera z umową i tutaj mam obawy bo to jest aneks do umowy i nie mozna od niego odstąpić w ciagu 10dni jak w przypadku podpisywania umowy. Czy ktos miał zaproponowane niestandardowe warunki jakich w ofecie nie ma i podpisał umowe i wszystko było tak jak ustalone z konsultantem na czatinfo w rozmowie? Bo przeciez kurier nie bedzie czekał az przeczytam aneks do umowy cały. Więc mogą podesłać obojetnie co, podpisze i bede płacił za takie cos 200zł przykadowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. cennika to powinno kosztować 149,90 + 15 PVR (6 miesięcy gratis o ile nie miałeś dotąd). Ciekawe więc skąd taka oferta i czy rzeczywiście na pełne 2 lata ta cena. Trochę wątpię, bo dotąd nie słyszałem aby tak rozpieszczali przedłużających umowy. A może to jest StandardHD a nie SuperHd - wtedy taka cena możliwa? Z kim to załatwiałeś? Przez infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę spójrz sobie na to:)

Ot ta propozycja

 

http://przeklej.org/file/ovJcZT/Extra.pdf

 

Niby tylko dla nowych,ale nigdy nie wiadomo:)

 

Ta promocja jest tylko dla nowych abonentów

 

1.1. Organizatorem promocji „Cyfrowy Dom Extra” (dalej „Promocja”) jest: spółka INEA S.A. z siedzibą w Poznaniu (dalej Dostawca usług lub Operator).

1.2. Akcja promocyjna trwa od 22 maja 2013 roku do odwołania.

1.3. Promocja skierowana jest do Abonentów Operatora lokalnego oraz do osób niebędących Abonentami żadnego Dostawcy usług lub Operatora lokalnego w dniu ogłoszenia niniejszego regulaminu Promocji „Cyfrowy Dom Extra” (dalej „Regulamin

Promocji”), którzy nie posiadają zaległości płatniczych wobec żadnego Dostawcy usług lub Operatora lokalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. cennika to powinno kosztować 149,90 + 15 PVR (6 miesięcy gratis o ile nie miałeś dotąd). Ciekawe więc skąd taka oferta i czy rzeczywiście na pełne 2 lata ta cena. Trochę wątpię, bo dotąd nie słyszałem aby tak rozpieszczali przedłużających umowy. A może to jest StandardHD a nie SuperHd - wtedy taka cena możliwa? Z kim to załatwiałeś? Przez infolinię?

SuperHD pytałem kilka razy czy to nie jest pomyłka. Rozmawiałem na tym ich czacie.

 

Z tego pdf od uzytkownika gigablue to jest ta 6 oferta? Czemu nie ma ich oficjalnie?

Tam jest napisane że modem wifi jest za free. To aktualne?

Szkoda że ma wiekszych opcji internetu mobilnego bo 500mb można zjeść na stronkach (nie używajac youtuba itp.) w 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

Netia promuje swoją ofertę 100/50 mbps. Nie badałem szczególnie co i jak, więc być może to równie wirtualna oferta jak wasze 250mbps, ale jednak...

Nawet jeżeli to wirtualna oferta to upload jest piękny.

Pomyślcie nad czymś takim u siebie. W końcu skoro nawet dość znaczny operator wprowadza coś takiego...wymówka "większość klientów nie potrzebuje takiego uploadu" słabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironia ironią, ale czasy się zmieniają! Oczekiwania nawet kilku tych % klientów co do uploadu na tym forum są zdecydowanie większe, niż te ich "pseudo" badania zużycia pasma!

Jestem ciekaw jak poszła by sprzedaż pakietu internetowego o parametrach, dajmy na to np. 50/10Mbps, obok dotychczas istniejących...

Jestem dość mocno przekonany, że na takim pakiecie mieliby bardzo szybko spory ruch w interesie, nawet jeśli miałoby to być nie kilka, ale naście, a w niedługim czasie, dziesiąt % klientów!

I nie oszukujmy się, technicznie są na takie coś przygotowani, tylko uprawiają przysłowiowe "Pier...nie o Szopenie" :evil:

Droga Ineo! "Posmerajcie" klientelę nowymi paczkami zwłaszcza na upstream! I nie pitolcie głupot, że to się nie opłaca, bo nie ma zainteresowania i że monitorujecie łącza! A może jednak jest zapotrzebowanie?... A może nawet jest i spore?!

Jak możecie monitorować zużycie pasma na uploadzie, twierdząc że nie ma takiej potrzeby, stawiając klientom lejek do max 4Mbit, a tak naprawdę zdecydowana większość Waszych klientów to mniej niż max 4Mb!! Postawcie lejek na 10 MBit i zobaczymy jakie jest faktycznie zapotrzebowanie na upstream, a nie walić głupa, że takiego zapotrzebowania nie ma :read::!::idea:

 

No ale drodzy forumowicze, na co my tu liczymy? Na cuda?! Kto tu da wiarę, że Inea zwiększy upload? nawet jeśli miałby to być osobny pakiet?! Nawet jeśli tak się stanie, to jestem w stanie ogolić sobie klejnoty publicznie z zarostu niczym jak jajki niemowlaka! :mrgreen: Tyle że prędzej moje 4 litery wystrzelone z kosmodromu Bajkonur wylądują wcześniej na Marsie, niż doczekamy się upstreamu "na poziomie", a nie "na lipie"... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że w tej chwili u nas, żeby mieć C+'y trzeba wyłożyć za nie same 60zł, a w Cyfrze za niecałe 100zł mam je wszystkie wraz z pakietem praktycznie całej telewizji? Chyba jeszcze nie wytrzeźwiałem po weekendzie, bo cenę tej Cyfry przy ewentualnym podpisaniu umowy od razu udało mi się zbić telefonicznie w granicy 85-90 zł za całość, a u nas wołają 60zł za zwykłe 6 kanałów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że w tej chwili u nas, żeby mieć C+'y trzeba wyłożyć za nie same 60zł, a w Cyfrze za niecałe 100zł mam je wszystkie wraz z pakietem praktycznie całej telewizji? Chyba jeszcze nie wytrzeźwiałem po weekendzie, bo cenę tej Cyfry przy ewentualnym podpisaniu umowy od razu udało mi się zbić telefonicznie w granicy 85-90 zł za całość, a u nas wołają 60zł za zwykłe 6 kanałów!

teraz to w promocji to tylko 49,99 takie ceny nakazało NC+ i INEA nie miała tu gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli złamali własny regulamin :-). Co na to Inea.pl?

 

Zgodnie z regulaminem, jest to oferta dedykowana dla nowych Abonentów.

 

No to w granicy 80-85zł można mieć to platinum, które stoi wyściowo po 99... ciężko stwierdzić, że INEA wraz z pakietem C+ jest teraz konkurencyjna.

 

Bardzo optymistyczne założenie z kwotą 80zł. Jeśli chodzi o ceny CANAL+ to normalne, że nc+,występujący jednocześnie jako nadawca i nasza 'konkurencja' zabezpiecza odpowiednio swoje interesy. Uważamy jednak, że mamy również swoje przewagi, dzięki którym nie stoimy na straconej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważamy jednak, że mamy również swoje przewagi, dzięki którym nie stoimy na straconej pozycji.

Zapewne chodzi o wciskany w pakietach telefon stacjonarny i wieszający się codziennie wieczorem internet na Grunwaldzie :lol2:

Ach, bym zapomniał o superkonkurencyjnej cenie za multiroom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...