Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

IP publiczne dodatkowo płatne 5 zł/m-c. Ech... Czemu zawierając umowy nic na ten temat nie mówili? Dlaczego w regulaminie promocji oraz w umowie nie ma informacji, że zostanie mi przydzielone IP prywatne? Co na to UOKiK?

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP publiczne zmienne kosztuje 5zł i taką informację masz w cenniku usługi Internetu ale nie tym promocji tylko tym ogólnym.

Bez Twojej dyspozycji nie powinni ci tego aktywować, spójrz czy masz to na Umowie w usługach dodatkowych jeśli nie składaj reklamację.

 

Opcji stałego IP dla klientów indywidualnych z tego co wiem nie ma nadal.

 

@Adriamo

Brazzers powinien już działać. Podobno nadawca z lekka się spóźnił z dosłaniem nowych kart do odbioru dla Operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP publiczne zmienne kosztuje 5zł i taką informację masz w cenniku usługi Internetu ale nie tym promocji tylko tym ogólnym.

Cennik usługi Internetu? Ja tego nie dostałem. Mam tylko umowę i regulamin i cennik promocji.

 

Ja tę usługę sam telefonicznie aktywowałem, bo nie spodziewałem się podczas podpisywania umowy, że IP publiczne to dodatkowa płatna usługa......

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP publiczne zmienne kosztuje 5zł i taką informację masz w cenniku usługi Internetu ale nie tym promocji tylko tym ogólnym.

Bez Twojej dyspozycji nie powinni ci tego aktywować, spójrz czy masz to na Umowie w usługach dodatkowych jeśli nie składaj reklamację.

 

Opcji stałego IP dla klientów indywidualnych z tego co wiem nie ma nadal.

 

@Adriamo

Brazzers powinien już działać. Podobno nadawca z lekka się spóźnił z dosłaniem nowych kart do odbioru dla Operatorów.

To ja im podziękuję za zmienne IP. Mam do wyboru multimedie 120mbps albo inea 300 lub 600, chciałem 600,ale jak nie dają stałego IP to wolę multimedie, i dopłacać 10zl za stałe IP. 2018 rok a inea tkwi na etapie radiowek za natem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik usługi Internetu? Ja tego nie dostałem. Mam tylko umowę i regulamin i cennik promocji.

 

Ja tę usługę sam telefonicznie aktywowałem, bo nie spodziewałem się podczas podpisywania umowy, że IP publiczne to dodatkowa płatna usługa......

Może nie dostałeś, ale na Umowie oświadczyłeś,że dostałeś i się zapoznałeś.

 

A nie dostałeś czasem takiej książeczki A4 z napisem Witaj w INEA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że masz publiczne IP za darmo to mówię ci, że teraz przy każdej nowej Umowie Inea umieszcza za NATem chyba że Klient zażyczy sobie publiczne IP, ale wtedy musi dopłacić 5zl. Masz więc szczęście że nie musisz za to płacić;)

Inea za duzo rzeczy bierze teraz kasę, a kiedyś nie brała.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HG8247H.

To Inea może zdalnie odblokować port i przypisać do Internetu? Bo gadałem z gościem z infolinii co prawda z działu sprzedaży, ale on twierdzi, że pozostałe porty są przypisane do IPTV i jest to narzucone przez producenta modemu. :o

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...