Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że czytają forum i dobrze.

Brakuje, aby ktoś z ramienia Inei też tutaj jak bywało kiedyś udzielał się, a mało tego reagował nie tylko z korzyścią dla firmy (jak kolega wyżej 2 posty zauważył), a wsłuchiwał się w propozycję obecnych i nowych/byłych klientów INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby obsługujące ten profil na forum spotkały się z uargumentowaną, merytoryczną krytyką, na którą ciężko im było w sensowny sposób odpowiedzieć. Łatwiej jest zbywać ludzi na fejsie..  :)

Tam im tylko narzekają, a tutaj wiedzieli na co i dlaczego.

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuje identyfikatory nazw kanałów w EPG w INEA w porównaniu z listą kanałów w nc+ i głowa boli jakie błędy popełniają.

To trochę jak z ortografią i interpunkcją - ktoś kto to redaguje najwyraźniej nie przygląda się sam swojej pracy.

- prosty przykład kanały Canal+ (zwróćcie uwagę na wielkość małych i dużych liter - raz tak, a raz inaczej)

- 4 fun.TV (3 kanały, każdy napisany w innej formie)

- Ale kino+ / Ale Kino+ HD raz z małej, raz z dużej litery

- E-Sport nadają w HD, brakuje danych w identyfikacji kanału

- FashionBOX HD, powinno być FashionBox HD, skoro resztę kanałów z tej stajni ma taki układ nazw

- Tele 5 / Tele5 HD brak odstępu

Kieruję prośbę do INEA o dokonanie poprawy nazw kanałów w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iNEA Zmieniła częstotliwości kilku kanałów: (zapomniała o tym poinformować)

 

Nazwa kanału nowa częstotliwość

 

R 5 290

ETV HD 570

STINGRAY BRAVA HD 546

ADVENTURE HD 570

FOKUS TV HD 570

KSW HD 258

ENGLISH CLUB HD 570

CANAL + SPORT 2 HD 562

TVN 7 HD 482

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że w Inei aby uzyskać dobrą ofertę na przedłużenie umowy, trzeba pisać wypowiedzenie i czekać na telefon z DUK? (pytam bo to moje pierwsze przedłużenie) Czy jest tak jak np w Polsacie, że można wysłać i samemu zadzwonić? Ponadto chciałbym się dowiedzieć czy wysyłka tylko listem, czy szybsze metody typu mail/fax są akceptowane?

 

Co do oferty: obecnie mam pakiet 60 Mb/s (do niedawna 50) i TV ekstra za 119,90 + 5 zł za WiFi. Najchętniej nie zmieniałbym pakietu, wolałbym zejść z kosztami. Możliwe? Czy Inea jak np. CP ma jakąś stałą ofertę przedłużeniową typu darmowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie pisemne ... mozesz a nie musisz sie doczekac telefonu :) , ja czekalem do ostatniej chwili , ostatecznie dzwonili 15x w ciagu miesiaca non stop z ta sama oferta . Możesz rowniez zostac z tym co masz i tyle , cena sie nie zmieni , a czasami nie ma na co zmieniac a jak juz to tylko z opcja na wyzsza cene .  POWODZENIA i cierpliwosci :D

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974

 

A jesteś pewny, że to "świeże" zmiany? Bo u mnie na module CAM kanały świecą w tych samych pozycjach i na tych częstotliwościach, które podajesz. Tak więc muszą na nich być od co najmniej paru miesięcy.

Tak mi pokazał tuner na linuxie.

Chyba że zmienili tylko referencje kanałów.

Picony mi na tych częstotliwościaczęstotliwościach poznikały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba. Czy może ktoś z was sprawdzić, czy przycinają wam kanały Eleven w Inea Online TV (chodzi o oglądanie na komputerze)? Ja mam taki problem, że jak oglądam mecz (zresztą, na reklamach jest to samo) to przy zmianie ujęcia kamery, np. z głównej na zbliżenie zawodnika, ekran na ok. sekundę zatrzymuję się. Co ciekawe, jak ujęcie trwa bez zmiany to nic nie przycina. Na reklamach, gdzie poszczególne ujęcia trwają ok. 2 sekundy to mam istny "pokaz slajdów". Problem ten występuję tylko na kanałach Eleven.

 

Kolejny kanał znowu został przypadkowo "odkodowany" w Online TV i jest dostępny poza siecią. :mrgreen: Czekam, aż wreszcie odkodują wszystkie, wtedy to będzie można nazwać Online TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy jest ktoś z Was z Rataj i po modernizacji sieci (FTTH)? Jak to wygląda, jak wchodzą ze "światełkiem" do mieszkania? Kują coś? Jak wygląda instalacja? Rozumiem, że światłowód wchodzi do jakiegoś modemu? I dopiero od modemu idą kable dalej? Tzn. do dekodera TV, modemu internetowego itp? Jak wygląda oferta? Czy jest jakaś promocja na usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświecenia, jakieś 2 tyg temu kładli kable w bloku 16p. Póki co porozprowadzali w pionach, na klatkach schodowych pozakładali jakieś białe puszki, do mieszkań nie wchodzą. Co do reszty się nie wypowiem, bo nie wiem. Żadnych ofert nie składają, bo to raczej za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy jest ktoś z Was z Rataj i po modernizacji sieci (FTTH)? Jak to wygląda, jak wchodzą ze "światełkiem" do mieszkania? Kują coś? Jak wygląda instalacja? Rozumiem, że światłowód wchodzi do jakiegoś modemu? I dopiero od modemu idą kable dalej? Tzn. do dekodera TV, modemu internetowego itp? Jak wygląda oferta? Czy jest jakaś promocja na usługi?

 

Wchodzą patchcordem do mieszkania (najczęściej na korytarz) i tam instalują GPON ONT. Dalej, jeśli jest taka opcja to podłączają istniejącą infrastrukturę kablową pod ONT, co pozwala podłączyć TV. Router WiFi jest bezpośrednio podłączany do ONT. Tak przynajmniej wyglądało to u mnie w centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kilka miesiecy temu mialem problem z internetem od Inea - kilka, a czasem nawet kilkanascie razy dziennie rozlaczalo mi internet na doslownie kilka-kilkanascie sekunds. Problem wystepowal zarowno na wifi jak i po kablu, restarty nie pomogly.

Pisalem z tym do supportu, dostalem odpowiedz, ze wszystko jest ok i... o dziwo chwile potem problem zanikl, badz pojawial sie mega sporadycznie.

Jakis tydzien temu problem powrocil ponownie i o ile dawniej mi to jakos bardzo nie przeszkadzalo, tak teraz trudnie sie streamowaniem i kazde takie rozlaczenie = zatrzymanie streamowania na kilkanascie sekund przez co ucieka mi widownia.

 

Pierwsze pytanie to czy ktos spotkal sie z czyms takim i wie co to moze byc? Rozlaczenia glownie wystepuja wieczorami.

Drugie pytanie to jesli INEA mi raz jeszcze odpowie, ze oni problemu nie widza to co robic z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...