Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego dziwi Cię asymetria pomiędzy download a upload. Jest to standard na rynku prywatnym i mało który operator udostępnia klientom indywidualnym usługi symetryczne w cenie asymetrycznych. Może doprecyzuję - mało który operator komercyjny. Inea, tak jak i inni operatorzy telelkomunikacyjni, świadczy również usługi klientom biznesowym i dla nich dedykowane są łącza symetryczne. Między innymi z tego też powodu kosztują one zupełnie inne pieniądze. Możliwości techniczne nie mają zazwyczaj w tej kwestii nic do rzeczy.

Myślę, że i tak nie ma co narzekać - pamiętam czasy, kiedy asymetria była dużo większa niż 10:1. Miałem kiedyś np. łącze 4Mb/s z uploadem 128 kb/s, czyli 32:1. Obecne 50 Mb/s w zupełności mi wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacje co do 5zl za IP ... sa jak najbardziej uwzgledniane . Wyraznie bylo powiedziane i zapewne napisane  ze " stare umowy " nie maja tej doplaty . Mnie przy aneksowaniu umowy zapytano czy chce doplacac czy nie i czy ma zostac tak jak do tej pory . Skrócili mi okres wypowiedzenia umowy bo dopiero od 1 pazdziernika moglbym miec sam net a tak mam juz od 1 wrzesnia , a nawet juz teraz bo przelaczyli predkosc dziś . Zycze sobie i Wam braku awarii na światłowodzie - fakt odkad mam swiatlo tylko raz nie mialem neta przez ok 2-4h ?? a tak od ponad 4 lat spokoj i net leci jak szalony . Zwiazalem sie z nc+  , net od inea . Zestaw jak dla mnie idealny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co sumarycznie i moze tanio ... w stopce mam opis co mam w NC+ , superpremium+ - pelna paczka C+ , HBO , CINEMAX , nc+GO+ xxx net , pakiet xxx , manpack , 3xmultiroom , nc+ =185zl + net 100zl = 285 zł ... dzielone na domownikow domu czyli ja akurat place 100 za calosc :) , poza tym mam kilkanascie kanalow HD z satelity :) 

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie masz wszystko co można mieć, ale za dużo więcej niż ja jestem gotowy płacić. Ja kosztami mogę podzielić się co najwyżej z żoną ale jedno konto więc... ;) Dzieciom ze skarbonek kasę wybierać trochę głupio :)

 

Ja mam Ekstra HD + Canal+ i jeden dodatkowy multiroom + 500 Mb/s za w sumie 130 zł - dla mnie optymalnie cena vs. zakres usług. Jest jeszcze telefon no limit ale nie mam go nawet podłączonego więc go nie liczę.

 

Co 2 lata rozważam NC+ i sam net z Inei, jednak jakbym nie liczył to nie kalkuluje mi się to. Za pakiet tv, który mam w Inei zapłaciłbym 130 zł + do tego internet 150 Mb/s za 70 zł lub 1 Gb/s za 100 zł. To daje 200-230 zł miesięcznie.

Do tego kombinacje z wykonaniem instalacji, itp. Szkoda pary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat w sumie ma 4 kanaly sportowe, których mie ma w ofercie nc+, tj.

Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport Fight SD - dostępne w INEA oraz Polsat Sport News HD.

Aby mieć komplet sportowych trzeba dobrze z dwoma operatorami ponegocjować i zainwestować miesięcznie ok. 100 zł wtedy mamy komplet.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna promocja utrzymaniowa: Extra TV PVR -64,90 + net 150/15 39,90 + tel. stacjonarny no-limit na stacj i komórki 9,90 = 115,70 + 5zł za stałe IP jeśli ktoś ma.

Umowa na 24m. Skorzystałem, bo mam tu wszystko co potrzebuję taniej niż dotąd. Net zmienili mi niby ze 140/6 ale nadal upload 6 a nie 15. Infolinia twierdzi że ustawione mają 15. Ktoś wie jaka może być przyczyna? Download 140-150 jest rzecz jasna nie do rozpoznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy gratis to dają nowym klientom. Nie bądźmy zachłanni, kiedyś dostałem już jakieś miesiące gratis, teraz nie chcieli dać ani jednego - może słabo negocjowałem :-). Restrat modemu zrobiłem, na infolinię techniczną zadzwoniłem - niby mają ustawione wszystko poprawnie, więc tak sobie kombinuję gdzie czegoś nie włączyli - może ktoś już miał taki przypadek? Reklamować zawsze zdążę. Poprzednie podniesienia prędkości netu przebiegały raczej bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy gratis to dają nowym klientom. Nie bądźmy zachłanni, kiedyś dostałem już jakieś miesiące gratis, teraz nie chcieli dać ani jednego - może słabo negocjowałem :-). Restrat modemu zrobiłem, na infolinię techniczną zadzwoniłem - niby mają ustawione wszystko poprawnie, więc tak sobie kombinuję gdzie czegoś nie włączyli - może ktoś już miał taki przypadek? Reklamować zawsze zdążę. Poprzednie podniesienia prędkości netu przebiegały raczej bez problemów.

Miesiące gratis dają przy pisemnym wypowiedeniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna promocja utrzymaniowa: Extra TV PVR -64,90 + net 150/15 39,90 + tel. stacjonarny no-limit na stacj i komórki 9,90 = 115,70 + 5zł za stałe IP jeśli ktoś ma.

Umowa na 24m. Skorzystałem, bo mam tu wszystko co potrzebuję taniej niż dotąd. Net zmienili mi niby ze 140/6 ale nadal upload 6 a nie 15. Infolinia twierdzi że ustawione mają 15. Ktoś wie jaka może być przyczyna? Download 140-150 jest rzecz jasna nie do rozpoznania.

I tak faktycznie powinno ci to działać dopiero od 1szego, więc na razie nie ma co reklamować. Ale jeśli faktycznie nie masz uploadu takiego jak powinienem mieć w nowej umowie, zrób screeny i z ich testów i wyślij im na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#skylla1

"Obecna promocja utrzymaniowa: Extra TV PVR -64,90 + net 150/15 39,90 + tel. stacjonarny no-limit na stacj i komórki 9,90 = 115,70 + 5zł za stałe IP jeśli ktoś ma"

Ta propozycja wisi na ich stronie, czy zaproponowali tobie z "szuflady"?  

Promocja jest z DUK, ale przysłali do niej regulaminy i cennik więc jest jak najbardziej oficjalna a nie uznaniowa od konsultanta. Nazywa się "Zostań z nami v1.0".

Co do prędkości uploadu - ponoć ustawili już 150/15. Czy możliwe, że mają jakieś tłumiki uploadu na węzłach na osiedlu? Konsultant jak zwykle mało był kumaty i najchętniej przysłałby technika do domu, tylko po co? W domu na pewno wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest z DUK, ale przysłali do niej regulaminy i cennik więc jest jak najbardziej oficjalna a nie uznaniowa od konsultanta. Nazywa się "Zostań z nami v1.0".

Co do prędkości uploadu - ponoć ustawili już 150/15. Czy możliwe, że mają jakieś tłumiki uploadu na węzłach na osiedlu? Konsultant jak zwykle mało był kumaty i najchętniej przysłałby technika do domu, tylko po co? W domu na pewno wszystko jest OK.

Możesz wrzucić tutaj cennik oferty utrzymaniowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz odpowiedzieć na moje pytania?

Nie mam światłowodu. Nie wypowiedziałem umowy. Po prostu zadzwoniłem do DUK ponieważ miałem umowę na czas nieokreślony. Dostałem lepsze warunki za niższą cenę. Nic więcej nie chcieli mi dać ale zgodziłem się ponieważ w gruncie rzeczy oferta jest ok a kilka zł miesięcznie mnie nie zbawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie doczekalem , nic nie mieli na samego neta wiec wzialem aneksowalem umowe na 1Gb/100 za 99.90 :)

 

Podawali cenę za 1000/200 z telewizją bez kanałów premium (C+, HBO...)? Mnie koniec umowy przypada na wiosnę i prawdopodobnie również będę brał sam internet. Te ich dekodery są z jakiejś innej epoki telewizji. ;) Z drugiej strony Polsat będzie miał Ligę Mistrzów i Ligę Europy i nie wiadomo jeszcze, czy ich kanały pojawią się na nc+,

Edytowane przez kawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...