Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wiedzieć jak to sobie tytułują, żeby wiedzieć jak znaleźć, a mam cenę stałą to od razu idzie znaleźć różnice.

PS. Od tygodnia mi naprawiają VOD i stwierdzili, że dekoder popsuty i technik nie miał takiego i zero odzewu z ich strony do dziś.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta firma to już jedna z legend wszystkiego co złe. Wystarczy poczytać FB! Przestrzegam przed nią wszystkich. Fakt, ja na światłowodzie nie mam problemów, ale gdy miałem koncentryk to była katastrofa!

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Zbędne nadużywanie znaku wykrzynika. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii zagubieni, mają tą "sprawę" wyjaśnić i dać znać.

 

W innych sieciach płaci się za publiczne stałe IP, niekiedy jest ono już w cenie, u nas za luksus posiadania publicznego zmiennego IP trzeba dopłacać, tak to się robi w super nowoczesnej sieci.

 

Na fakturze, wygląda to tak:

 

2wp6ul5.png

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat INEA dotyczący kolejnych zmian:

 

Informujemy, że 11 lipca tego roku będą prowadzone prace techniczne, w wyniku których nastąpi zmiana częstotliwości nadawania niektórych kanałów telewizyjnych.

Zapewniamy, że żaden kanał nie zostanie usunięty!

W wyniku zmiany częstotliwości może wystąpić konieczność ponownego wyszukania kanałów. Zmiany nie będą miały wpływu na ustawienie listy kanałów ulubionych na dekoderze!

Przepraszamy za niedogodności wynikające ze zmiany.

 

Dokładny wykaz zmian częstotliwości znajduje się >> tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna. Na tę chwilę to jedna i ta sama firma. :)

Jeden i ten sam właściciel, ale technologia zupełnie inna. Generalnie na jakość Mavericka ludzie nigdy nie narzekali, ostatnio pojawiły się problemy, jak Inea i Orange przerabiały sieć na bazie ich sieci. Telewizja jest kompletnie inna, nie ma tam oferty Inei tylko Jamboksa i wszędzie jest IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...