Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

to jest jakas paranoja , jedni maja drudzy nie, a trzeci zaraz nic z oferty nie dostanie bo calkowicie zmienia , nikt tam nie mysli i nie pomysli , pakietyzacja moglaby zostac ale w koncu mogliby wylaczyc te kanaly ktore smierdza po petardzie bo na liscie kanalow sa , DUBLE SD juz dawno powinny wyleciec bo NIE WYDAJA JUZ DEKODEROW SD a jak ktos je ma to moze uzyc sobie jako podstawek pod herbate , ŻENADA kilo mulu i zacofania 

 

INEA juz dawno sie skonczyla . nie ma pomyslu na siebie , klamie kombinuje i plącze sie w zeznaniach , a ten koles co tu zagladal i informowal nas o tym i owym chyba juz zmienil firme :P bo ja bym sie wstydzil siac taka propagande :)

 

 

tyle w temacie 

Dekodery SD wydawali masowo jeszcze w 2014 roku, żeby pozbyć się ich z magazynu, więc myślę, że jeszcze sporo osób ma dekodery SD, zwłaszcza do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ma swoje caal center w .....Warszawie.Dzwonili do mnie z nr 224545500.Konsultantka niezbyt rozgarnieta.dekodery do tv przyjda kurierem a najlepsze jest to że w domu nie mam gniazda do telewizji kablowej.....ale stwerdzila że sam sobie poradze.Posiadam model GPON ,z tego co wiem to chyba jest mozliwosc podlaczenia dekodera tv przez gniazdo ethernet.....a multiroom to nie wiem jak w instrukcji pisze ze jest odblokowany tylko port na internet i jeden port na tv.a pozostałe dwa porty są zablokowane....prawdopodobnie z tej oferty nie skorzystam i dekoderów od kuriera nie odbiore.Bałagan w swojej bazie mają niesamowity......oferują usługi cyfrowe a sami są w epoce kamienia łupanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując:

 

Operator multimedialny INEA wzbogacił ofertę programową. Od dziś abonenci telewizyjni INEA mogą oglądać najlepsze kino amerykańskie w Paramount Channel HD. Dobry humor dostarczy Comedy Central Polska HD, a najmłodsi spędzą czas wolny z Nickelodeon Polska! Wszystkie pozycje programowe są dostępne w reemisji promocyjnej dla pakietu Super HD. W ramach okna otwartego kanał Paramount Channel HD mogą oglądać także abonenci pakietu Standard HD!

(źródło: inea.pl -> dla prasy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze[beep]em sie ze szczescia ... zapłon majoooo w chXXXX haha, nick nadaje w HD i mogli spbie darowac marne SD  niech wylacza w koncu duble SD skoro sa te same tresci w HD ... na co po co komu cos w gorszej jakosci , i tak nie daja juz dekoderow SD , i za free przezucic kogos z pakietu sd do hd , ale to by judeee kosztowalo za drogo bo by ludzie pouciekali ... no ale predzej czy pozniej bede stare pakiety wylaczane ... ale niestety WIELE KANAŁOW HD brakuje w judei , niech pojda po rozum , zmienia oferte zaczna sie rozwijac , isc do przodu , bo to co robia bylo juz z 2 lata temu w standardzie !!!! w niskiej cenie !! 

 

Dla mnie inea nadal nie dla mnie !! :)

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ostatnio pozytywnie zaskakuje, dodając nowe kanały. Życzyłbym sobie jednak poszerzenia oferty kulturalnej (takich stacji jak np. ARTE, a zwłaszcza przywrócenia Mezzo).

 

Mogliby też w końcu polikwidować te wszystkie duble w SD. Z moich obliczeń wynika, że w pakiecie SUPER HD (bez pakietów dodatkowych) jest obecnie ok. 150 kanałów. Inea w swoich wykazach podaje ich znacznie więcej (ponad 200), bo wiele z nich liczy podwójnie (podczas gdy wersje SD i HD prezentują identyczne treści, wyjątkiem jest tu dodany właśnie Nickelodeon, mający dla każdej z wersji odrębną ofertę).

 

Minusem pozostają wysokie ceny pakietów dodatkowych. 50-60 zł. za Canal+ to jest gruba przesada. Ciekaw jestem ile osób zrezygnowało z tej paczki po drastycznym okrojeniu oferty sportowej. 30 zł. za HBO też uważam za nadużycie. Rozsądne ceny to wg mnie: 35-40 zł. za Canal+ i 20 zł. za HBO.

Edytowane przez vojtee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...