Skocz do zawartości

Dekoder Polsatu wyświetla tylko rozdzielczość 576p przez kabel HDMI.


beriam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie serdecznie witam :)

 

Kilka dni temu nabyłem nowy telewizor (TCL 50EP680), który nie współpracuje poprawnie z dekoderem HD7000, wyświetlany jest obraz w najniższej rozdzielczości (576p) mimo poprawnego ustawienia oraz użycia różnych kabli HDMI.

Z tego powodu pragnę wymienić dekoder na EVO BOX PVR (dostałem z punktu do testu w punkcie), z którym działa poprawnie (1080p)

 

I tutaj zaczynają się boksy ...

W punkcie można, ale to dodatkowe 10 pln do rachunku co miesiąc, a przez Internetowe Centrum Obsługi Klienta , tylko w przypadku przedłużenia umowy.

Umowę mam od sierpnia zeszłego roku.

 

Wszystkie podpowiedzi co z tym faktem zrobić będą mile widziane ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczny problem miałem kiedyś. Miałem dekoder HD 7000 i telewizor plazmowy. Wymiana kabla nic nie pomogła. Wymieniłem ponad 10 sztuk kabli hdmi i nawet dekoder na inny egzemplarz HD 7000 i problem pozostał. Po jakimś czasie zakupiłem nowy tv led i problem zniknął jak ręką odjąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2021 o 20:01, beriam napisał:

Na wstępie serdecznie witam :)

 

Kilka dni temu nabyłem nowy telewizor (TCL 50EP680), który nie współpracuje poprawnie z dekoderem HD7000, wyświetlany jest obraz w najniższej rozdzielczości (576p) mimo poprawnego ustawienia oraz użycia różnych kabli HDMI.

Z tego powodu pragnę wymienić dekoder na EVO BOX PVR (dostałem z punktu do testu w punkcie), z którym działa poprawnie (1080p)

 

I tutaj zaczynają się boksy ...

W punkcie można, ale to dodatkowe 10 pln do rachunku co miesiąc, a przez Internetowe Centrum Obsługi Klienta , tylko w przypadku przedłużenia umowy.

Umowę mam od sierpnia zeszłego roku.

 

Wszystkie podpowiedzi co z tym faktem zrobić będą mile widziane ;)

 

 

Zacznij od aktualizacji oprogramowania telewizora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie zrób to co ci

 

14 godzin temu, support458 napisał:

Zacznij od aktualizacji oprogramowania telewizora. 

sugeruje a jak nie pomoże to jak powyżej wspomniałeś:

 

W dniu 20.05.2021 o 20:01, beriam napisał:

Kilka dni temu nabyłem nowy telewizor (TCL 50EP680), który nie współpracuje poprawnie z dekoderem HD7000

o ile nabyłeś go przez internet to możesz skorzystać z prawa odstąpienia i kup coś innego- to chyba prostsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...