Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

8.pngAustria 0-1 Polska 109.pngHT

Guerreiro 30'

 

Pierwszą bramkę w historii występów Polski na Euro strzela Brazylijczyk z polskim paszportem - Roger Guerreiro w swoim czwartym meczu reprezentacji. Nie widać w ogóle Smolarka, a to on powinien gole strzelać.

 

714956_Pic1.jpg

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej połowie Polska prowadzi z Austrią 1-0 po bramce Rogera Guerreiro. Fenomenalnie broni Boruc, który uratował naszą drużynę przed stratą bramki, aż trzykrotnie. Przez pierwsze pół godziny dominowali Austriacy, ale po tym jak strzeliliśmy gola Austriacy trochę się nas przestraszyli i bardziej bronili swojej bramki. Ale niestety nadal błędy popełnia nasza defensywa przez którą o mało nie straciliśmy bramki. Zobaczymy co chłopaki zaprezentują w drugiej połowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Profilaktycznie proszę o zamknięcie wątku - wyobrażam sobie co tu się będzie działo za chwil kilka :evil:

PS. Żartuję oczywiście z tym zamknięciem, ale normalnie mnie krew zalewa - wyobrażam sobie jak jest z innymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wątku, jak wątku ..

ale co się będzie działo za chwile w Polsce...

gdzie stado [beep]nych [beep]ów podchmielonych poczciwie zacznie swój " manifest narodowy "..

myśle że 100-200 przystanków w całej Polsce zostanie " upiękoszona " ....

 

powiem krótko :

 

nie zasłużyliśmy na wyjście z grupy, są na tych mistrzostwach ładniej grające drużyny i one wyjdą z grup - i nie ma co płakać - trzeba wziąść się do roboty ......

i ktokolwiek teraz będzie bronił Polaków - będzie dla mnie zerem totalnym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdźcie do tego trochę obiektywnie. Jakby sytuacja była w drugą stronę to nie było by pewnie wątpliwości, byłby krzyk, że czerwień za takie coś powinna być ;)

 

Prawda jest taka, że daliśmy ciała i to ostro. Jedynie druga połowa wyglądała przyzwoicie ale bramek zabrakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wątku, jak wątku ..

ale co się będzie działo za chwile w Polsce...

gdzie stado [beep]nych [beep]ów podchmielonych poczciwie zacznie swój " manifest narodowy "..

myśle że 100-200 przystanków w całej Polsce zostanie " upiękoszona " ....

 

powiem krótko :

 

nie zasłużyliśmy na wyjście z grupy, są na tych mistrzostwach ładniej grające drużyny i one wyjdą z grup - i nie ma co płakać - trzeba wziąść się do roboty ......

i ktokolwiek teraz będzie bronił Polaków - będzie dla mnie zerem totalnym :evil:

 

Ja powiem jeszcze krócej:

 

Ty jesteś totalnym zerem

 

I to by było na tyle szkoda nerwów na takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrekJaw - masz racje, bo jestem obywatelem państwa tego ..... ale pozwól że pominę Twoje emocje i wrócę do tematu głównego .

 

tylko totalny [beep] będzie opłakiwał " tą reprezentację "

ile moglismy pograć - do meczu z Chorwacją ? a nawet jak bysmy cudem przeszli dalej ..?

Historia zapamiętała by nas jako " anty-futbol "...

 

Ukraina dwa la temu stosując anty fubtol dotarła do ćwierćfinału ( 5 meczy ) - i nikt ich nie pamięta ...

Za to Wybrzeże Kości Słoniowej na tym samym turnieju nie wyszło z grupy ( 3 mecze ) a pamiętamy ich, oj pamiętamy ..

 

Jakość, - nie ilość :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kalkulować i liczyć na cokolwiek. Niemcy wygrają z Austrią, a Chorwacja "zmasakruje" Polskę (optymistycznie 3 - 0). I po zawodach...

Jedyne czego byłem pewien przed Euro, to że Polska wygra z Austrią... jak widać byłem w błędzie, szkoda.

 

Jeśli gdzieś jeszcze zobaczę teksty w stylu "jesteś zerem" nagrodzę to BANem czasowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrekJaw - masz racje, bo jestem obywatelem państwa tego ..... ale pozwól że pominę Twoje emocje i wrócę do tematu głównego .

 

tylko totalny [beep] będzie opłakiwał " tą reprezentację "

ile moglismy pograć - do meczu z Chorwacją ? a nawet jak bysmy cudem przeszli dalej ..?

Historia zapamiętała by nas jako " anty-futbol "...

 

Ukraina dwa la temu stosując anty fubtol dotarła do ćwierćfinału ( 5 meczy ) - i nikt ich nie pamięta ...

Za to Wybrzeże Kości Słoniowej na tym samym turnieju nie wyszło z grupy ( 3 mecze ) a pamiętamy ich, oj pamiętamy ..

 

Jakość, - nie ilość :evil:

 

Mówisz, że jesteś obywatelem państwa TEGO, widać bardzo ci z tym źle, może postarasz się o obywatelstwo Wybrzeża Kości Słoniowej? tam lepiej w piłke grają będziesz szczęśliwy i może w końcu będziesz mógł powiedzieć , że jest to TWOJE państwo :D żal mi ciebie;)

 

Pozatym przeginasz z tymi wyzwiskami człowieczku.

 

EDIT: pitter to może zareagujesz na hasło że kibice reprezentacji to [beep]E??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest skandal.Za takie coś się nie dyktuje rzutów karnych.

Ten gol powinien zostać anulowany.Od początku przeczuwałem,że sędzia jest za Austriakami :x

To ciekawe, bo na samym początku drugiej połowy nie zauważył, że Austriak był wpół trzymany na polu karnym. Już wtedy powinien być ewidentnie karny. Co nie zmienia faktu że ten drugi niesłusznie, ale sędzia po prostu kiepski, wiele sytuacji źle ocenił albo nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie widzisz różnicy, wyjaśnie Ci to:

 

Nazwałem Cie totalnym zerem za Twoj głupi tekst za to, że obrażasz ludzi którzy, jak to napisałeś bronią reprezentacje, i za ten tekst o demolowaniu przystanków, po jaką [beep]e takie teksty? zdemolował Ci ktoś już przystanek?

 

Później posunąłeś się jeszcze dalej więc podtrzymuje to co powiedziałem wcześniej.

 

 

A tak na marginesie: Howard WHY?!............. For MONEY! :lol:

 

Do boju POLSKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...