Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poltora roku temu odbieral, slabo ale dalo sie ogladac. Do jakosci ARD i ZDF to ie ma porównania - wole sobie tam obejzec i przezyc juz ten niemiecki komentarz. . I tak mam szukac bo z tego co gdzies czytalem niemcy nie pokaza meczu Polska - Chorwacja tylko, co nie jest niczym dziwnym, Niemcy - Austria, ale przynajmniej dzisiaj nie musze sie martwic tym. Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Czechy 0-1

-Sverkos 70

 

Bardzo ładny, ciekawy mecz, który zakończył się zwycięstwem Czechów. Przy golu Sverkosa ewidentnie zawinili obrońcy Szwajcarscy, którzy zaspali i nie upilnowali Sverkosa. Szwajcarzy mieli bardzo dużo okazji do wyrównania między innymi: Strzał Yakina z główki bardzo blisko bramki i nie trafił w bramkę, Strzał Barnetty, broni Cech do dobitki dobiega Vonlathen i trafia w poprzeczkę, a można było posłać lekko piłkę po ziemi i Cech by nie obronił. Dzisiaj bardzo podobał mi się komentarz, bo według mnie stał na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będzie więcej takich meczów. Dziś jeszcze jeden mecz o 20:45 Portugalia - Turcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się przewagi Czechów i skutecznej obrony Szwajcarów, a co za tym idzie remisu. Szwajcarzy miło zaskoczyli, ale niestety mimo znacznej przewagi przegrali a w dodatku stracili najlepszego zawodnika.

Co do komentarza - owszem był dobry z tymże komentatorzy chyba zaspali bo pojawili się dopiero od jakiejś piątej minuty meczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jeśli Turcja to czarny koń to ja się modlę, żeby Polska była czarnym ogierem ;)

Mecz Szwajcaria - Czechy nudny. Pierwszą połowę oglądałem, później włączyłem Wydarzenia a następnie kwalifikacje do GP Kanady. Jakoś spotkanie nie porywało. A tak na marginesie - Polsat sobie robi chyba żarty. Mistrzostwa Europy a oni dają zegarek Polsatu Sport... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia - Turcja 2-0

Pepe 61

Raul Meireles 90+2

 

Także świetny mecz. Dużo walki i zaangażowania zawodników w grę. Wygrana Porugalii mogła być wyższa, ale po strzale Cristino Ronaldo z rzutu wolnego piłka odbiła się od słupka, a po strzałach Nuno Gomesa piłka uderzyła w słupek oraz w poprzeczkę. Ale teraz wielki minus dla Polsatu za brak zegarka. Nie wiadomo, która minuta i ile jeszcze zostało do końca. Mam nadzieję, że w następnych meczach zegarek się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Faktycznie, bez zegara dziwnie się ogląda. Ja na telewizorze postawiłem budzik i jako tako w czasie byłem zorientowany. :D:D:wink:

 

Czy Polskie Radio transmitować będzie mecze Polaków? Pytam, bo w razie czego można byłoby zrobić mały eksperyment. Mecz na ARD/ZDF + polski komentarz z radia. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja - Austria 1-0

Modrić 4 karny

 

Bardzo ładny i fajny mecz. Austriacy walczyli do końca i wcale nie są takim słabym przeciwnikiem, jak niektórzy uważali. Jeśli Austriacy będą grali z nami w czwartek tak jak dziś z Chorwatami to możemy mieć problem. Moim zdaniem czerwoną kartkę za dwie żółte powinien dostać Emanuel Pogatetz. Najpierw żółtą dostał za dyskusje z sędzią, a później powinien dostać drugą żółtą za to, że jak Olić go okiwał to on uderzył otwartą dłonią w twarz Olicia, a sędzia dał mu ostrzeżenie. Moim zdaniem powinna być kartka. Aha jeszcze trzeba wspomnieć, że na boisko w czasie mecze a dokładnie podczas przerwy spowodowanej pomocą lekarską dla zawodnika wbiegł jakiś fanatyczny kibic. Nie pokazywali tego, ale mówili komentatorzy. No i dzisiaj najważniejszy dla nas mecz Polska - Niemcy. Do boju P O L S K O !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...