Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I to nie tylko w reprezentacji Polski bo we wszystkich reprezentacjach są pisane znaki narodowe. Należy też pochwalić PUME że na koszulkach również są polskie znaki

 

...I zgodnie z polską gramatyką nazwiska piłkarzy pisane są z małej litery...

 

 

Taka czcionka.

 

Wydaje mi się, że pierwszy gol dla Holandii padł ze spalonego. Van Nisterlooy stał za obrońcami i strzelił gola. Komentatorzy też mieli wątpliwości. Zobaczymy, jak Michał Probierz zaanalizuje tą sytuację :)

 

 

nie znacz zasad gry w piłkę - tak jak Kołtoń i Iwanow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie patrzył, to jeden z najlepszych na boisku piłkarzy w meczu z Pol-Ger był Roger.

Więc nie można powiedzieć do końca, że liga Polska jest aż tak słaba .....

 

Ja tam proponuje zakasać rękawy, wziąść się do pracy. Pracować nad ulepszaniem ligi, pomału ścielić sobie łóżko w LM i Uefa, walczyć o awans do Mundialu 2010, ale nic sobie nie obiecywać na nim ....!! :!: - i dopiero zebrać owoce w 2012, na Euro ( a nawet też to jest za wcześnie - choć efekty już pewnie będą.czyt. - wyjście z grupy.

Myśle , że to bedzie lepsze wyjście - niż wieczne wygrażanie Niemcom, napinanie się na każdy większy turniej, wymaganie od piłkarzy rzeczy zbyt wygórowanych relatywnie......

O bezmyślnym wymachiwaniu szalikami i flagami ( do granic wytrzymałości..) - już nie wspomnę.... Idiotyczny i infantylny "pseudo- patriotyzm "

 

Mediom typu tvn 24 , super express itd - wytoczyć proces :> - koniec z tym " wandalizmem psychologicznym " :read:

 

Euro trwa,dziś Espana potańczy " kankana " cieszymy się futbolem i nie " napinajmy " zanadto - bo to naprawde szkodzi.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie tylko w reprezentacji Polski bo we wszystkich reprezentacjach są pisane znaki narodowe. Należy też pochwalić PUME że na koszulkach również są polskie znaki

 

...I zgodnie z polską gramatyką nazwiska piłkarzy pisane są z małej litery...

 

 

Taka czcionka.

 

Chyba taka moda a nie czcionka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znacz zasad gry w piłkę - tak jak Kołtoń i Iwanow.

 

Poprostu niewiedziałem, że poza boiskiem leży zawodnik włoski, bo gdyby nie leżał to nie było by gola. Dziś kolejne mecze Euro 2008: Hiszpania - Rosja i Grecja - Szwecja. Arbitrem technicznym w meczu Hiszpania - Rosja będzie Grzegorz Gilewski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy bramki Davida Villy a jeden Cesca Fabregasa. Co do meczu to oglądałem tylko I połowę, Hiszpanie wykorzystywali kontra ataki dzięki czemu prowadzili po I połowie. Podobały mi się podania prostopadłe grane przez Hiszpanów, trener Leo musi popracować nad tym na treningach, bo w meczu z Niemcami było widać brak tego elementu gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trener Leo musi popracować nad tym na treningach, bo w meczu z Niemcami było widać brak tego elementu grytrener Leo musi popracować nad tym na treningach, bo w meczu z Niemcami było widać brak tego elementu gry

ale jak to " widać było brak tego elementu gry " ? :roll:

Czyli chcąc niechcąc - stawiasz Polskę w jednym rzędzie z Hiszpanią :/

Według mnie, to już bezpodstawne i wygórowane nadużycie :>

 

Nie zapominajmy , że jesteśmy sredniakami , którzy jak dobrze pójdzie - mogą namieszać z najlepszymi , ale bez przesady ....

Więc nie rozumiem, nad czym musi popracować Leo ....?

Co Ty chcesz od Polski ?

Złotego medalu ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę żeby reprezentacja grała jak najlepiej, a takie zagrania które preferowali Hiszpanie mogą posłużyć Polakom do odniesienia sukcesu (nie mówie o Euro 08, ale o przyszłości, bo wiadomo że trening nie składa się tylko z jednego elementu). Uważam że reprezentacja powinna się wzorować na zespołach wyższej rangi, bo inaczej nigdy nie odniesiemy sukcesu i tu nie chodzi o "starszych zawodników" (mam na myśli 30 wzwyż) tylko o młodych przyszłościowych piłkarzy, którzy mają szanse zaistnieć na arenie międzynarodowej. Chciałbym również, aby trener Leo został trenerem przynajmniej do Euro 2012, ponieważ potrafi mobilizować młodych zawodników do walki ze "starymi wyjadaczami", a wiadomo że Żurawski, Żewłakow i paru innych wiekowych piłkarzy mogą nie dotrwać do Euro 2012. A co do Euro 08 to chcę od Polski wyjścia z grupy i myślę że naszym Orłom się to uda, życzę im tego z całego serca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

49.pngGrecja 0-2 Szwecja 127.png

Ibrahimovic 67'

Hansson 72'

 

Ciekawy mecz, szczególnie druga bramka, Na moje to powinien być samobój chyba, ale to już historia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiedziałem gdzie to napisać, ale napiszę to tutaj:

 

Były obrońca reprezentacji Polski Adam Ledwoń nie żyje. 34-letni obrońca występujący w zeszłym sezonie w SK Austria Kärnten powiesił się dzisiaj we własnym domu w Klagenfurcie. Przyczyną decyzji o samobójstwie były problemy rodzinne.

 

Ledwoń rozegrał w reprezentacji Polski 18 spotkań, w których strzelił jednego gola.

 

Informację potwierdził Kazimierz Sidorczuk.

 

Ledwoń współpracował ostatnio z Polsatem przy obsłudze mistrzostw Europy, jednak zaginął po meczu z Niemcami i już się w studiu telewizyjnym nie pojawił.

 

Źródło:90minut.pl

 

Bardzo mi szkoda Adama. Był bardzo dobrym zawodnikiem, nigdy nie odstawiał nogi, grał do końca. Żal mi go tym bardziej, że słuchałem jak opowiadał o Austriakach, oprowadzał PSE po stadionie w Klagenfurcie, śmiał się, był wesoły...

Adam Ledwoń 1974-2008 [*][*][*]

 

Wyniki wczorajszych meczów:

Czechy - Portugalia 1-3

Szwajcaria - Turcja 1-2

Szwajcarzy są już bez szans na awans. Portugalia gra już w ćwierćfinale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh.. dobrze, że wczoraj Turcja wygrała 2-1 ze Szwajcarią.... Oh... na początku w 31 minucie dla Szwajcarii bramkę strzelił gracz o nazwisku: Hakan Yakin.. :P A poźniej Turcja wyrównała 1-1 w 65 minucie i strzeliła w 87 minucie zwycięskiego gola.... #mam kciuki za turecką reprezentację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...