Skocz do zawartości

Rafał Brzozowski


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję chciałbym zapytać się jak oceniacie jego muzyczną i telewizyjną karierę. Jeżeli chodzi o część muzyczną jego działalności to ja najbardziej lubię jego twórczość własną na czele z dwoma szykowanymi pod Eurowizję - tutaj dodam że jest trzecim prowadzącym Eurowizji Junior (po Poli Genovej i Zenie) oraz drugim teleturniejów (po Serhacie) który to wybiera się jako uczestnik na ten konkurs a zgodnie z tradycja takie osoby zawsze przynajmniej raz awansują do finału konkursu. Jeżeli chodzi o część telewizyjną kariery Brzozowskiego to przyznam że najbardziej wychodziły mu programy muzyczne czyli "Jaka to Melodia?" i koncerty z Eurowizją Junior na czele zaś najmniej co chyba zrozumiałe Koło Fortuny. 

Swoją drogą odkryłem że był on też nie tylko w "The Voice of Poland" ale i "SuperSTARciu" gdzie chyba nawet zaszedł do finału ale niestety i tam już stał się chodzącym memem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ jest całkiem spoko. Zrobił karierę w mediach choć nie do końca w taki sposób w jaki by chciał. Bo jednak trudno go teraz nazwać piosenkarzem. Nie podoba mi się, że na Eurowizję nie pojedzie ze swoją piosenką tylko jakąś klepniętą maszynowo za granicą. No i trudno nie odnieść wrażenia, że załatwił sobie wyjazd po znajomości. A sama piosenka bardzo nijaka, na jedno kopyto, nawet trudno odróżnić refren od zwrotek. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.06.2021 o 17:50, Poland napisał(a):

Konkretniej to pogrywał na gitarze chociażby w tym teledysku:

Nawet na okładce płyty i kasety był co oznacza że K Martin było zespołem:

file.php?id=11233

Ciekawe czy Rafał Brzozowski pamięta ten okres, w którym występował w zespole disco polo? Nigdzie w wywiadach nie słychać, aby o tym wspominał.

 

PS: Od Rafała Brzozowskiego spodobał mi się utwór pt. "Tak blisko", próbowałem przesłuchać jego eurowizyjny utwór pt. "The Ride", w ogóle go nie polecam, nie da się go słuchać.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka „The Ride" miała akurat taki problem że pisana była pod wykonanie żeńskie a nie męskie. W tym przypadku pierwotnie miała to być piosenka szwedki Clary Rubensson (nazywanej przez fanów Eurowizji dwa lata temu Klarą Rubaszną) która to też była jego autorką. Tak się też stało ale dopiero po Konkursie Piosenki Eurowizji 2021 gdy piosenka wróciła do swojej autorki choć w wersji demo: 

Sęk w tym że ta piosenka w tej formie została wydana wraz z kolejnym singlem wspomnianej artystki wszędzie... poza Polską co dla mnie było w tym przypadku nieco dziwne. W ogóle ciekawe czy Rafał Brzozowski ma jeszcze „The Ride" ale też i „Sky Over Europe" w swoim repertuarze czy jednak się wyparł obu tych piosenek ze względu na ich przaśność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...