Skocz do zawartości

Laptop gamingowy


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co słyszałem to raczej odradza się zakupów tzw. laptopów gamingowych z uwagi na ich krótką żywotność. Natomiast w przypadku parametrów to 16 GB RAM dzisiaj stanowi pewien standard. Jeśli chodzi o dysk to co najmniej 1 TB SSD. Bez tego ani rusz. Jak karta graficzna to najtańszy model jaki można znaleźć to chyba GTX 1660 od NVIDII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić laptop Lenovo Legion 5. Mój brat używa go od początku lutego br. Rodzice kupili ten laptop w ramach dofinansowania 1500 zł na komputer. Wydali na niego 3699 zł.

Posiada dysk SSD o pojemności 512 GB, pamięć RAM ma pojemność 16 GB. Ma procesor Intel Core i5-10300H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, enski napisał:

Z tego co słyszałem to raczej odradza się zakupów tzw. laptopów gamingowych z uwagi na ich krótką żywotność. Natomiast w przypadku parametrów to 16 GB RAM dzisiaj stanowi pewien standard. Jeśli chodzi o dysk to co najmniej 1 TB SSD. Bez tego ani rusz. Jak karta graficzna to najtańszy model jaki można znaleźć to chyba GTX 1660 od NVIDII.

Nie zgadzam się z tą opinią. Mam laptopa gamingowego ASUS-a, który był kupiony w 2015 roku. Mimo tego, że ma już blisko sześć lat to nic się nie stało, wszystko działa, nowe gry nadal odpalam (teraz już w większości na niskich-średnich, ale mimo wszystko da się grać), padła mi jedynie bateria, ale z racji na fakt, że praktycznie cały czas i tak jest podłączony, bo jest w domu to mi to nie przeszkadza zbytnio. Jeśli laptop gamingowy ma dobre chłodzenie to da radę wytrzymać długo. Minusem laptopa gamingowego są napewno jednak jego wymiary i waga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Adam.kaslewicz napisał:

Polecam kupić laptop Lenovo Legion 5. Mój brat używa go od początku lutego br. Rodzice kupili ten laptop w ramach dofinansowania 1500 zł na komputer. Wydali na niego 3699 zł.

Posiada dysk SSD o pojemności 512 GB, pamięć RAM ma pojemność 16 GB. Ma procesor Intel Core i5-10300H.

 

Nie jest to czasami ten laptop? https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-lenovo-82au00aepb-16-leg5-i5-10300h-16g-512-ssd-gtx-1650-4-15-6-w10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...