Skocz do zawartości

Jakie macie tunerki?


adrian 18
 Udostępnij

Jakie macie tunerki?  

187 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie macie tunerki?

    • Pioneer
      5
    • Globo
      6
    • Ferguson
      49
    • Kenwood
      0
    • Samsung
      25
    • Azbox
      0
    • Interstar
      6
    • Opticum
      8
    • Echostar
      32
    • Sagem
      5
    • Dreambox
      4
    • Inny (w pośćie napisz jaki)
      54


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zmieniło się dlatego piszę jeszcze raz bo zagłosować po raz drugi nie mogę. Po Fergusonie AF 7318 przyszedł czas na Golden Interstara T/S 870 CRCI Xpeed. Podoba mi się, że można wybrać kanały, które chce się zapisać po wyszukaniu. Można też podejrzeć co znajduje się na liście z danej częstotliwości. USB bardzo pomocne bo wgranie lub zgranie listy kanałów trwa kilka sekund. Zgraną listę z 870 z powodzeniem można wgrać np. do 770. W Fergusonie zgraną listę można wgrywać tylko do takiego samego tunera z tą samą wersją oprogramowania co było dużym utrudnieniem. PIP i możliwość oglądania zdjęć i słuchania MP3 z USB uważam za przydatne bajery. Z modułem Conax NP4 współpracuje średnio ale to podobno wina modułów a nie tunera, jednak oglądanie DVB-T bywa przez to uciążliwe. Chyba wynika to z przegrzewania się modułu bo jeśli wyjmę go z tunera i pozwolę mu ostygnąć to działa poprawnie ale po kilku godzinach znów problemy z brakiem synchronizacji między obrazem a dźwiękiem. Ogólnie nie ma go co porównywać z moim poprzednim Fergusonem bo prawie w każdej kwestii jest lepszy. Jeśli sobie chcę pokręcić anteną to muszę się przepraszać ze starym Fergusonem bo na GI 870 regulować antenę to sobie można a on zawsze będzie pokazywał 93/88. Jedyna poważna wada a poza tym na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GoldenInterstar 8300 CI T/S - nieśmiertelny mój tuner, idealny do ustawiania anteny (b. precyzyjnie daje wskazania liczbowe i w formie oscyloskopu - szybko reaguje na zmiany ustawienia talerza!), bardzo czuły. dopóki nie poznałem Technomate, wydawało mi się że ma dobry obraz, dźwięk od początku oceniam jako średni (słuchanie radia to na tym GI wielka przyjemność nie była!)

 

Technomate: 5400 oraz - od niedawna - 9600 HD. obraz i dźwięk w obu to absolutna bajka: czyste, klarowne, świetne.

polecam każdemu, zwłaszcza, że stosunek: cena/możliwości jest bardzo korzystny...

 

słabość 5400 - nie wpływająca na jakość odbioru!!! - to podwójne zapisywanie transponderów podczas blind scanu; jest tam jakaś dziwność, polegająca na tym, że ten sam transponder bywa zapisywany w dwóch, nieznacznie się różniących od siebie, wartościach częstotliwości. więc trzeba potem listę kanałów "wyczyścić", żeby się pamięć nie zapchała. ale poza tym drobiazgiem - bardzo dobre tunery (tzn. w TM 6900 ta niedogodność z podwójnym zapisem nie występuje!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...